Stránka s příspěvky – archiv

 • Zapomenutý klíč v zámku se stal pro majitele domu osudným

  Zapomenutý klíč v zámku se stal pro majitele domu osudným

  Neznámý pachatel v době od 22:00 hod dne 1. 7. 2018 do 07:40 hod dne 2. 7. 2018 v obci Noutonice, využil příležitosti, kdy majitelé domu zapomněli klíč v zámku …PŘEČÍST »
 • Majitelka domu vyrušila drzého zloděje

  Majitelka domu vyrušila drzého zloděje

  Dne 1. 7. 2018 ve 22:40, v obci Roztoky na okrese Praha západ, přistavil neznámý pachatel šestimetrový žebřík k otevřenému oknu v prvním poschodí rodinného domu, vystoupal nahoru a tímto …PŘEČÍST »
 • Zloděj kradl ve stanu a vůbec mu nevadilo, že poškozený uvnitř spal

  Zloděj kradl ve stanu a vůbec mu nevadilo, že poškozený uvnitř spal

  Policisté z Obvodního oddělení Řevnice pátrají po neznámém zloději, který dne 30. 6. 2018 v době od 02:00 hodin do 08:00 hodin, vnikl do stanu stojícím ve stanovém městečku na …PŘEČÍST »
 • V Černošicích někdo zapálil plastové kontejnery

  V Černošicích někdo zapálil plastové kontejnery

  Policisté pátrají po neznámém žháři. Dne 30. 6. 2018 v době od 00:30 hodin do 00:40 hodin v obci Černošice, v ulici Karlická někdo zapálil obsah dvou plastových kontejnerů na …PŘEČÍST »
 • Ozbrojený útočník

  Ozbrojený útočník

  Zákrok proti ozbrojenému nebezpečnému pachateli, který se střelnou zbraní útočí na žáky a učitelský sbor základní školy v Libčicích nad Vltavou, si vyzkoušeli policisté Územního odboru Praha – Západ v …PŘEČÍST »
 • Podvodníci se dřevem

  Podvodníci se dřevem

  Vyššího věku seniora zřejmě využili dva zatím neznámí podvodníci, kteří dne 18. června 2018 v dopoledních hodinách přijeli bílým dodávkovým vozem k rekreační chatě v obci Černolice. Zde oslovili pětasedmdesátiletého …PŘEČÍST »
 • Řevničtí policisté prošetřují dva případy poškození vozidel.

  Řevničtí policisté prošetřují dva případy poškození vozidel.

  K prvnímu případu došlo v době od 25.5.2018 do 8.6.2018 v ulici K Vodárně u železničního přejezdu u zastávky ČD Všenory. Pachatel zde poškrábal pravé přední a zadní dveře a …PŘEČÍST »
 • Nález trezoru

  Nález trezoru

  Není právě Váš? Dne 3. června letošního roku přijali policisté oznámení na linku 158, že v křovinném porostu v katastru obce Rudná, v ulici Na Drahách se nachází odložený trezor. …PŘEČÍST »
 • Odcizení střešní krytiny ze stavby v Hostivici

  Odcizení střešní krytiny ze stavby v Hostivici

  Dosud neznámí pachatelé vnikli v době od 15:30 hodin dne 07.06.2018 do 07:30 hodin dne 08.06.2018 na pozemek stavby bytových domů v obci Hostivice, v ulici Lipová. Pachatelé z volně …PŘEČÍST »
 • Nezvaný návštěvník koňské stáje

  Nezvaný návštěvník koňské stáje

  Hostivičtí policisté prověřují případ krádeže sedel, ke které došlo v době od 18:30 hodin dne 24.5.2018 do 16:00 hodin v obci Tuchoměřice, v ulici Pod Zámkem. Do nezabezpečené skříňky ve …PŘEČÍST »
 • Noc kostelů 2018

  Noc kostelů 2018

  V pátek 25. května 2018 se v rámci akce „Noc kostelů“ otevřou také dveře kostelů a modliteben na Praze – Západ. Součástí programů jsou především vzdělávací, duchovní a kulturní akce, …PŘEČÍST »
 • Nechávat věci ve vozidle se nevyplácí

  Nechávat věci ve vozidle se nevyplácí

  Do vozidla značky Mercedes, které bylo zaparkované v obci Černošice, v ulici Svatopluka Čecha, se v době od 15:00 hodin dne 20.5.2018 do 20:00 hodin následujícího dne, vloupal dosud neznámý …PŘEČÍST »
 • Soutěž mladých cyklistů – okresní kolo

  Soutěž mladých cyklistů – okresní kolo

  V pondělí 14. května se v areálu Muzea Policie České republiky v Praze konalo okresní kolo „Dopravní soutěž mladých cyklistů“, jejíž vyhlašovatelem je Ministerstvo dopravy – BESIP, Ministerstvo školství, mládeže …PŘEČÍST »
 • Řídil, i když si byl vědom, že nemá

  Řídil, i když si byl vědom, že nemá

  V rámci silničního dohledu dne 9. května 2018 bylo na dálnici D 4 policejní hlídkou zastaveno osobní vozidlo značky BMW, jehož řidiči byl v měsíci březnu letošního roku rozhodnutím Městského …PŘEČÍST »
 • Posprejování části vlaku

  Posprejování části vlaku

  Řevničtí policisté sdělili podezření z přečinu Poškození cizí věci dvěma mladíkům, kteří dne 29. dubna letošního roku v obci Dobřichovice, v ulici Tyršova, u nádražní budovy posprejovali odstavený vagon nákladního …PŘEČÍST »
 • Vloupání do sklepů v obci Dobřichovice

  Vloupání do sklepů v obci Dobřichovice

  Dosud neznámý pachatel v době od 29.04. 2018 od 17: 00 hodin do 30. 04. 2018 do 10:00 hodin vnikl do garážových prostor bytového domu v ulici Anežky České, v obci …PŘEČÍST »
 • Setkání s žáky 9. tříd ZŠ Roztoky

  Setkání s žáky 9. tříd ZŠ Roztoky

  Ve středu 25.4.2018 zamířili policisté do Základní školy v obci Roztoky, aby zde pobesedovali se školáky posledního ročníku základní školy. Tématem besedy byla trestní odpovědnost mládeže, kdy jim byl vysvětlen …PŘEČÍST »
 • Krádež obytného vozu – poznáte muže z videozáznamu?

  Krádež obytného vozu – poznáte muže z videozáznamu?

  Hostivičtí policisté vyšetřují případ krádeže obytného vozu zn. HOBBY DE LUXE 30D, ke které došlo v době od 16.2.2018 do 20.2.2018 v obci Úhonice, v areálu v ulici Na Návsi. …PŘEČÍST »
 • Policisté zavítali mezi děti do Klokánku v Hostivici

  Policisté zavítali mezi děti do Klokánku v Hostivici

  Ve čtvrtek v odpoledních hodinách zavítal policista z Obvodního oddělení v Hostivici společně s kolegyní z oddělení tisku a prevence mezi děti, které jsou nyní umístěny v náhradní rodinné péči v Klokánku v Hostivici. Úvodem společné besedy …PŘEČÍST »
 • Ze skleníku byla odcizena sbírka kaktusů

  Ze skleníku byla odcizena sbírka kaktusů

  Krádeží kaktusů se nyní zabývají policisté z Obvodního oddělení Řevnice. Ke krádeži došlo v době od 2.4.2018 19:00 hodin do 3.4.2018 7:15 hodin v obci Dobřichovice. Pachatel překonal oplocení uzamčeného …PŘEČÍST »
 • Ani pes vždy nezabrání vstupu nezvaného hosta

  Ani pes vždy nezabrání vstupu nezvaného hosta

  Policisté z OOP Řevnice a OOP Hostivice se zabývají dvěma případy, kdy ani pes nezabránil vstupu pachateli na cizí pozemek. K prvnímu případu došlo dne 29.3.2018 v době od 23:00 …PŘEČÍST »
 • Velikonoční svátky

  Velikonoční svátky

  Velikonoční svátky jsou spojeny se zvýšeným počtem osob v ulicích a také zvýšeným provozem na pozemních komunikacích. Za volant usedají nejen sváteční řidiči, ale bohužel i někteří koledníci posíleni alkoholem. …PŘEČÍST »
 • Odcizení malotraktoru

  Odcizení malotraktoru

    Policisté z Obvodního oddělení Mníšek pod Brdy přijali oznámení o krádeži malotraktoru, ke kterému došlo v době od 23.4.2018 od 17:00 hodin do 24.4.2018 do 07:30 hodin. Pachatel malotraktor …PŘEČÍST »
 • Podvedená seniorka

  Podvedená seniorka

  Podvodným jednáním zatím neznámého pachatele se zabývají policisté z Obvodního oddělení Libčice nad Vltavou. Pachatel v době od 20. února do 5. března letošního roku navštěvoval pětaosmdesátiletou ženu, které opakovaně …PŘEČÍST »
 • Pachatel se vloupal do stavební buňky a odcizil nářadí

  Pachatel se vloupal do stavební buňky a odcizil nářadí

  Stavební buňku v ulici Komenského v obci Hostivice si vybral k vloupání a následné krádeži zatím neznámý pachatel. V době od 18:30 hodin dne 14.3.2018 do 07:00 hodin následujícího dne, …PŘEČÍST »
 • Naletěl podvodníkovi

  Naletěl podvodníkovi

  Policisté z Obvodního oddělení Libčice nad Vltavou zahájili trestní řízení proti zatím neznámému pachateli, který se dopustil zločinu podvodu na osmdesátiletém seniorovi. Pachatel v době od měsíce února 2017 do …PŘEČÍST »
 • Dopravní akce v rámci mezinárodní organizace TISPOL

  Dopravní akce v rámci mezinárodní organizace TISPOL

  Do dopravně bezpečnostní akce, která probíhá v tomto týdnu, se zapojili také policisté z Prahy – ZÁPAD. Policisté se během této akce zaměří zejména na kontrolu používání bezpečnostních pásů a …PŘEČÍST »
 • Překračování rychlosti jízdy – zasílejte své tipy!

  Překračování rychlosti jízdy – zasílejte své tipy!

    Policisté upozorňují občany na plánovanou dopravně bezpečnostní akci s názvem Speed maraton, který proběhne dne 18. 4. 2018 v rámci celé České republiky. Tento den budou dopravní policisté na …PŘEČÍST »
 • Přišel si zarezervovat stůl pro šest lidí a odešel s plnou kapsou peněz

  Přišel si zarezervovat stůl pro šest lidí a odešel s plnou kapsou peněz

  Policie pátrá po tomto pachateli!     Poznáte tohoto muže? Své poznatky můžete sdělit na linku 158. DěkujemePŘEČÍST »
 • Úspěšná pátrací akce – policisté nalezli pohřešovaného seniora

  Úspěšná pátrací akce – policisté nalezli pohřešovaného seniora

  Dne 19. 2. 2018 přijali policisté na Obvodním oddělení Libčice oznámení o pohřešování 92letého seniora trpícího alzhaimerovou chorobou. Muž se ztratil v obci Statenice, v odpoledních hodinách vyrazil na procházku a …PŘEČÍST »
 • Majitel domu spal a zloděj mu vykradl dům!

  Majitel domu spal a zloděj mu vykradl dům!

  Drzost zlodějů nezná mezí, o tom svědčí aktuální případ, kterým se zbývají policisté z Prahy – západ. Zatímco majitel rodinného domu spal, neznámý zloděj dne 17. 2. 2018 v době od 23:00 …PŘEČÍST »
 • Zloději kradli stavební materiál – tři případy během čtrnácti dnů!

  Zloději kradli stavební materiál – tři případy během čtrnácti dnů!

  Kriminalisté z Územního odboru Praha západ řeší hned několik případů, kdy neznámí pachatelé provedli vloupání do areálu firmy a dvou novostaveb. Zde se stal terčem jejich zájmu stavební materiál a nářadí …PŘEČÍST »
 • Policisté varují před dalším podvodným jednáním v kyberprostoru

  Policisté varují před dalším podvodným jednáním v kyberprostoru

  Podvodník mění identitu, nabízí zboží, které nedodá! Policisté z Územního odboru Praha – západ varují občany před dalším podvodným jednání, ke kterému dochází v kyberprostoru. Obdrželi poznatky od kolegů z …PŘEČÍST »
 • Havárie vozidla v obci Nučice měla tragické následky – spolujezdkyně na místě zemřela.

  Havárie vozidla v obci Nučice měla tragické následky – spolujezdkyně na místě zemřela.

  Policisté z Územního odboru Praha – západ vyjížděli dne 11. 2. 2018 okolo druhé hodiny v noci k havárii osobního automobilu v obci Nučice. Zatím z nezjištěných příčin zde 24letý řidič vozidla narazil do sloupu …PŘEČÍST »
 • Toxi tým zajistil při realizaci dvě varny pervitinu

  Toxi tým zajistil při realizaci dvě varny pervitinu

  Od listopadu 2017 se kriminalisté z toxi týmu Územního odboru Praha venkov – Západ zabývali případem výroby a distribuce drogy pervitin. Jednalo se o velice rozsáhlou drogovou trestnou činnost, kdy samotní výrobci této …PŘEČÍST »
 • Podvodník se vydává za řeckého zubaře

  Podvodník se vydává za řeckého zubaře

  Kriminalisté z Územního odboru Praha venkov – Západ upozorňují na několik případů podvodného jednání prostřednictvím internetové inzerce. Neznámý pachatel zde vystupuje jako řecký zubař, který pod smyšlenou legendou, že se vrací …PŘEČÍST »
 • Ujal se cizího auta – hrozí mu až pětiletý trest

  Ujal se cizího auta – hrozí mu až pětiletý trest

  Policisté přijali oznámení od devětačtyřicetiletého muže, který nahlásil odcizení svého vozidla Dacia. Vozidlo Dacia bylo zaparkované v ulici 9. května za bytovým domem v Mníšku pod Brdy. Neznámý pachatel jej odtud odcizil …PŘEČÍST »
 • Nezvaný host v obci Tursko odcizil nářadí za čtyřicet tisíc

  Nezvaný host v obci Tursko odcizil nářadí za čtyřicet tisíc

    Policisté z Obvodního oddělení Libčice pátrají po neznámém pachateli, který se vloupal do zahradního domku v obci Tursko. Dosud nezjištěný pachatel vnikl v době od odpoledních čtyř hodin 31. ledna do ranních …PŘEČÍST »
 • Způsobil dopravní nehodu – nadýchal téměř tři promile

  Způsobil dopravní nehodu – nadýchal téměř tři promile

    Ve středu 24. ledna 2018 zahájili policisté Územního odboru Praha – venkov – Západ úkony trestního řízení ve věci ohrožení pod vlivem návykové látky, kterého se dopustil jednačtyřicetiletý muž …PŘEČÍST »
 • Setkání se školáky

  Setkání se školáky

  V pátek 19. ledna zavítali žáci 8. třídy ZŠ Campanus do policejní budovy územního odboru Prahy venkov – Západ, kde se seznámili s prací policistů. Svoji práci jim představili kolegové …PŘEČÍST »
 • Nehodovost na území Prahy venkov – ZÁPAD

  Nehodovost na území Prahy venkov – ZÁPAD

  Statistika dopravních nehod za období roku 2017 je ve srovnání s rokem 2016 bohužel v neprospěch řidičů motorových vozidel. Vzrost celkový počet dopravních nehod ze 714 na 774. Příčinou těchto …PŘEČÍST »
 • Násilný čin v Černolicích

  Násilný čin v Černolicích

  Od úterního večera prověřují středočeští kriminalisté okolnosti smrti šedesátiletého muže, ke které došlo v objektu chaty v obci Černolice na Praze – západ. Uvedený případ kriminalisté od prvopočátku prověřovali jako podezření …PŘEČÍST »
 • Poznáte muže z kamerového záznamu?

  Poznáte muže z kamerového záznamu?

  Dne 15. ledna v době od 07:45 hodin do 08:38 hodin došlo k v obci Středokluky, v ulici Měsíční, k vloupání do rodinného domu. Pachatel překonal oplocení o výšce 150 …PŘEČÍST »
 • Vážná dopravní nehoda na silnici u obce Horoměřice

  Vážná dopravní nehoda na silnici u obce Horoměřice

  Vážná dopravní nehoda se stala v pátek 12. ledna letošního roku v době kolem 15:40 hodin na silnici č. 240 u obce Horoměřice. Z dosud přesně nezjištěných příčin došlo ke …PŘEČÍST »
 • Mapy kriminality aktualizovány

  Mapy kriminality aktualizovány

  Aktualizovali jsme pro Vás mapy kriminality! Mapy můžete průběžně sledovat také na: https://bezpecnaprahazapad.cz/mapa-kriminality/PŘEČÍST »
 • Do restaurace vnikl nezvaný host

  Do restaurace vnikl nezvaný host

  Řevničtí policisté přijali oznámení o vloupání do restaurace v obci Lety, ke kterému došlo v době od 16:00 hodin dne 7.1.2018 do 19:00 hodin dne 10.1.2018. Pachatel rozbil skleněnou výplň …PŘEČÍST »
 • Krádež věcí z domu

  Krádež věcí z domu

  Policisté z Obvodního oddělení Libčice nad Vltavou prověřují případ krádeže, ke kterému došlo v době od 7.1.2018  od 00:00 hodin do 8.1.2018 do 09:00 hodin v ulici Sadová, v obci …PŘEČÍST »
 • Sprejerství je trestný čin

  Sprejerství je trestný čin

  Policisté pátrají po neznámém pachateli, který v době od 6.1.2018 do 7.1.2018 posprejoval štít budovy nádraží v Mníšku pod Brdy čtyřmi různými nápisy a ve svém činu pokračoval posprejováním přilehlého sloupku …PŘEČÍST »
 • Podvodník z internetu

  Podvodník z internetu

  Vyšetřovatel služby kriminální policie a vyšetřování z Prahy venkov – Západ zahájil trestní stíhání třicetiletého muže, který se v období od srpna 2015 do února 2017 na různých místech v České …PŘEČÍST »
 • Příjemné prožití vánočních svátků

  Příjemné prožití vánočních svátků

 • Zimní rady pro řidiče

  Zimní rady pro řidiče

  Většinu silnic v České republice pokrývá sníh nebo jeho uježděné zbytky. Holé a mokré jsou jen některé úseky dálnic. Řidiči tak při svých cestách musí být opatrní. Riskantní mohou být …PŘEČÍST »
 • Poškození a ohrožení obecně prospěšného zařízení

  Poškození a ohrožení obecně prospěšného zařízení

  Policisté pátrají po pachateli, který dne 9. prosince uřízl vzrostlý listnatý strom v katastru obce Líšnice. Tento strom spadl na elektrické vedení, čímž došlo k přetržení a poškození vodičů. To …PŘEČÍST »
 • Rozsáhlá pátrací akce po seniorovi

  Rozsáhlá pátrací akce po seniorovi

  Včera ve večerních hodinách přijali policisté na linku 158 oznámení od ženy z obce Dobřichovice, která pohřešuje svého jednaosmdesátiletého otce. Ten byl na procházce se psem a nevrátil se, ačkoli …PŘEČÍST »
 • Bezpečnostní opatření – ADVENT

  Bezpečnostní opatření – ADVENT

  Policie České republiky připravuje bezpečnostní opatření v souvislosti s adventem a vánočními svátky. V současné chvíli v České republice stále platí první stupeň ohrožení terorismem a během celého roku jsou nastavena zvýšená …PŘEČÍST »
 • Bezpečné vánoční nákupy

  Bezpečné vánoční nákupy

    V obchodech je již vánoční zboží, výzdoba a pomalu nastává čas nákupů vánočních dárků. Pro tyto nákupy je příznačný shon, nervozita a v neposlední řadě i více peněz v …PŘEČÍST »
 • Alkohol za volant nepatří

  Alkohol za volant nepatří

  Při silniční kontrole bylo dne 19. listopadu 2017 v obci Mníšek pod Brdy zastaveno nákladní motorové vozidlo značky MERCEDES – BENZ SPRINTER, jehož řidič byl vyzván k dechové zkoušce, které se …PŘEČÍST »
 • #SayNo! – Celoevropská kampaň proti zneužívání dětí online

  #SayNo! – Celoevropská kampaň proti zneužívání dětí online

  Rodiče, seznamte své děti s následujícím článkem a videem. Evropský policejní úřad Europol spustil v pondělí 19. června 2017 kampaň s názvem #SayNo! („ŘEKNI NE!“) varující před znepokojivým rychlým nárůstem …PŘEČÍST »
 • Zloději se zaměřili na měděné okapové svody

  Zloději se zaměřili na měděné okapové svody

  Za poslední týden vyjížděli policisté do obce Rudná, kde došlo ke dvěma případům odcizení okapových svodů. První případ se stal v odpoledních hodinách v pátek 17.11.2017 v ulici  Žižkova, kde …PŘEČÍST »
 • Policisté se zaměřují na viditelnost chodců.

  Policisté se zaměřují na viditelnost chodců.

  Vidět a být viděn. Na to by měli myslet všichni chodci. Řada z nich se totiž domnívá, že když oni auto vidí, vidí i řidič je. To je ale velký …PŘEČÍST »
 • Začala lovecká sezóna na drobnou zvěř

  Začala lovecká sezóna na drobnou zvěř

  Každoročně se od listopadu do konce kalendářního roku odehrává hlavní lovecká sezóna na drobnou zvěř (bažant a zajíc). Odbor pro zbraně a bezpečnostní materiál Krajského ředitelství policie Středočeského kraje bude …PŘEČÍST »
 • Při dopravní akci se policisté zaměřili na požívání alkoholu a drog u řidičů

  Při dopravní akci se policisté zaměřili na požívání alkoholu a drog u řidičů

  V pátek 3. listopadu 2017 v čase od 60:00 hodin do soboty 02:00 hodin proběhla dopravně bezpečnostní akce, kdy od 20:00 hodin došlo k úplné uzavírce silnice II/240 v obci …PŘEČÍST »
 • Loupežné přepadení v obci Nučice

  Loupežné přepadení v obci Nučice

  Dne 25. října 2017 v době od 21:30 do 22:00 hodin došlo za železničním přejezdem v obci Nučice v ulici K Nádraží k loupežnému přepadení ženy, která šla pěšky z obce Rudná do …PŘEČÍST »
 • Zanedlouho si připomeneme památku zesnulých

  Zanedlouho si připomeneme památku zesnulých

  Jako každý rok nás čeká kolem Dušiček řada „nepříjemností.“ Od zlodějů na parkovištích až po sváteční řidiče. První listopadový víkend vyrazí lidé na hřbitovy a použijí k tomu i svá …PŘEČÍST »
 • Podzimní počasí a doprava

  Podzimní počasí a doprava

  Ačkoliv začal letos podzim velmi optimisticky, nic netrvá věčně a v posledních dnech nám již plně ukázal své tradiční vlastnosti. Tyto změny by měli zaregistrovat v první řadě řidiči, které …PŘEČÍST »
 • Volby 2017

  Volby 2017

  Ve dnech 20. a 21. října 2017 se budou konat volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Před začátkem a během průběhu těchto voleb budou policisté z ÚO Praha venkov …PŘEČÍST »
 • Zákrok proti nebezpečnému pachateli

  Zákrok proti nebezpečnému pachateli

  Jako opravdový zákrok vypadalo cvičení policistů našeho územního odboru, které proběhlo dne 19. září 2017 v objektu čp. 1009 naproti nádraží ČD v Černošice – Mokropsy, který nyní čeká na …PŘEČÍST »
 • Nezapomeňte si zabezpečit chatu proti zlodějům

  Nezapomeňte si zabezpečit chatu proti zlodějům

  Přichází podzim a zima a s ní období, kdy chataři opouští své rekreační nemovitosti. Bohužel právě v zimě, když jsou chaty a chalupy dlouhodobě neobydlené, dochází k častým krádežím. Riziko, …PŘEČÍST »
 • Středočeští policisté si opět posvítili na cizince

  Středočeští policisté si opět posvítili na cizince

  V pondělí 2. října 2017 proběhla akce s názvem „OLIVER“. Tu připravil Odbor cizinecké policie Krajského ředitelství policie Středočeského kraje na území okresu Praha – západ. Konkrétně policejní hlídky zamířily do podniků …PŘEČÍST »
 • Policejní pes Morgan opět v akci

  Policejní pes Morgan opět v akci

  Policisté z Dálničního oddělení Rudná byli dne 26. 9. 2017 v 03:40 hod. vysláni do prostoru odstavné plochy u obce Rudná, kde mělo dojít k vloupání do zde zaparkovaného návěsu kamionu. Po příjezdu …PŘEČÍST »
 • Vloupání do rodinného domu

  Vloupání do rodinného domu

  Policisté z Obvodního oddělení Libčice nad Vltavou prověřují případ vloupání do rodinného domu, ke kterému došlo v době od 28.9.2017 do 1.10.2017 v obci Horoměřice, v ulici Velvarská. Po vypáčení …PŘEČÍST »
 • Policisté navštívili děti v MŠ Tursko

  Policisté navštívili děti v MŠ Tursko

  Policisté Územního odboru Praha venkov – ZÁPAD a Krajského ředitelství policie Středočeského kraje, navštívili dnes 26. 9. 2017 děti v mateřské škole v Tursku. Součástí této besedy bylo setkání s …PŘEČÍST »
 • Poznáte ženu na fotografii?

  Poznáte ženu na fotografii?

  Dne 14. července 2017 došlo v obci Všenory ke krádeži finanční hotovosti z rodinného domu, kde pachatel odcizil částku ve výši 500.000,- Kč. K objasnění tohoto případu by mohla přispět …PŘEČÍST »
 • Dobročinný koncert v Berouně – Michal David

  Dobročinný koncert v Berouně – Michal David

  Podpořme nemocné děti! Obrovská vlna solidarity se zvedla v okamžiku, kdy berounští policisté zahájili sbírku plastových víček pro nemocného Vládíka, který trpí svalovou dystrofií. Získané finance za výkup víček použila rodina …PŘEČÍST »
 • Bezpečně do školy

  Bezpečně do školy

    Letní prázdninové dny se pomalu chýlí ke konci a blíží se opět začátek nového školního roku. Červencové a srpnové dny většina dětí trávila různě po výletech, dovolených se svými …PŘEČÍST »
 • Zloděj se vloupal do stavební buňky

  Zloděj se vloupal do stavební buňky

  Případ vloupání do stavební buňky, ke kterému došlo v době od 17:30 hodin dne 28.8.2017 do 08:00 hodin dne 29.8.2017 v obci Jeneč v ulici Lidická, nyní prošetřují policisté z …PŘEČÍST »
 • Řidičů porušujících zákaz řízení přibývá

  Řidičů porušujících zákaz řízení přibývá

  Během posledního týdne se policisté během výkonu své služby několikrát setkali s řidiči, kterým byl vysloven zákaz řízení všech motorových vozidel a kteří ho tento zákaz porušují. Těmto řidičům hrozí …PŘEČÍST »
 • Pátráme po pohřešovaném muži

  Pátráme po pohřešovaném muži

  Kriminalisté pátrají po pohřešovaném třiačtyřicetiletém muži z obce Řevnice, který dne 23. srpna 2017 odešel z domova neznámo kam a rodina o něm nemá žádné zprávy. Veškeré poznatky k pohřešovanému přijme jakákoliv policejní služebna, …PŘEČÍST »
 • Mapy kriminality aktualizovány

  Mapy kriminality aktualizovány

  Aktualizovali jsme pro Vás mapy kriminality! Mapy můžete průběžně sledovat také na: https://bezpecnaprahazapad.cz/mapa-kriminality/PŘEČÍST »
 • Stavební stroje zmizely

  Stavební stroje zmizely

  Na základě oznámení vyjížděli dne 21. srpna 2017 policisté do obce Chrášťany, do ulice K Vodojemu, kde ze stavební buňky byly odcizeny dva stavební stroje. Zatím neznámý pachatel poškodil visací zámek na …PŘEČÍST »
 • Krádež jízdních kol

  Krádež jízdních kol

  Policisté z obvodního oddělení v Řevnicích nyní prošetřují dva případy krádeže jízdních kol. K prvnímu případu došlo v době od 13.8.2017 do 20.8.2017 v ul. Husova v Černošicích, kde pachatel …PŘEČÍST »
 • Policisté se podíleli na zajištění veřejného pořádku na Okoři

  Policisté se podíleli na zajištění veřejného pořádku na Okoři

  Na zajištění pořádku a klidný průběh kulturně společenské akce  „OPEN AIR FESTIVAL OKOŘ 2017“, která se konala v době od 19.8. – 20.8.2017, dohlížely tři desítky policistů. V průběhu této akce …PŘEČÍST »
 • Alkohol za volant nepatří

  Alkohol za volant nepatří

  Dne 19. srpna 2017 v nočních hodinách vyjížděli policisté z obvodního oddělení v Mníšku pod Brdy na oznámení do obce Čisovice, kde bylo odstaveno vozidlo, které částečně zasahovalo do silnice. …PŘEČÍST »
 • Poznáte muže na fotografii?

  Poznáte muže na fotografii?

  Dne 21. července 2017 přijali policisté z obvodního oddělení v Hostivici oznámení o krádeži jízdního kola, ke které mělo dojít dne 9. července ve 22:45 hodin před obchodem s potravinami …PŘEČÍST »
 • Policisté navštívili děti v DC Lištička

  Policisté navštívili děti v DC Lištička

    Policisté z dopravního inspektorátu společně s krajským koordinátorem BESIP navštívili dětské centrum Lištička v obci Líšnice. Na místě proběhla beseda týkající se dopravních předpisů, se kterými se mohou děti …PŘEČÍST »
 • Rekonstrukce sil. č. II/115 v Černošicích

  Rekonstrukce sil. č. II/115 v Černošicích

  V Černošicích dojde na sil. č. II/115 k omezení provozu silniční dopravy. Důvodem je již delší dobu plánovaná rekonstrukce povrchu komunikace. Od 3.9. do 29.9.2017 dojde k  částečné uzavírce provozu, od 30.9. …PŘEČÍST »
 • HYPNO OPEN AIR 2017 – bezpečnostní opatření

  HYPNO OPEN AIR 2017 – bezpečnostní opatření

  Bezpečnostní opatření je zaměřeno na zajištění veřejného pořádku v průběhu kulturně společenské akce „HYPNO OPEN AIR 2017“, která se bude konat ve dnech 12. – 13. srpna 2017 v Libčicích …PŘEČÍST »
 • Recidivisté skončili ve vazbě

  Recidivisté skončili ve vazbě

  V pátek 4. srpna 2017 v časných ranních hodinách došlo v obci Černošice, v ulici Komenského k násilnému otevření vchodových dveří bytového domu a následnému vypáčení dveří do prostor sklepů. …PŘEČÍST »
 • Pátráme po možném svědkovi dopravní nehody

  Pátráme po možném svědkovi dopravní nehody

  Ve čtvrtek 3. srpna 2017 v 11:00 hodin došlo v katastru obce Řevnice, na silnici č. II/116 v 48,1 km k dopravní nehodě motocyklisty, který při předjíždění osobního vozidla nezvládl řízení, s motocyklem …PŘEČÍST »
 • Zloděj si přišel pro vyprané prádlo

  Zloděj si přišel pro vyprané prádlo

  Policisté pátrají po pachateli, který v nočních hodinách ze soboty 29. července na neděli 30. července vnikl na pozemek rodinného domu v ulici Dvořákova ve Velkých Přílepech. Ze zahrady z …PŘEČÍST »
 • Rekonstrukce mostu v obci Okoř

  Rekonstrukce mostu v obci Okoř

  Rekonstrukce mostu ev. č. 00710-1 na sil. č. III/00710 v obci Okoř probíhá v termínu 26.6.2017 – 26.11.2017. Jedná se o úplnou uzavírku, úsek je zcela neprůjezdný, objízdná trasa je vedena po …PŘEČÍST »
 • Policisté vyjížděli k oznámení o nálezu lidských ostatků

  Policisté vyjížděli k oznámení o nálezu lidských ostatků

  Policisté přijali dne 26. července 2017 na linku 158 oznámení, že pod zaparkovaným přívozem na přístavišti v obci Úholičky, nalezl oznamovatel ve vodě, v blízkosti mola, pravděpodobně lidské ostatky. Na …PŘEČÍST »
 • Řídil pod vlivem alkoholu a bez řidičského oprávnění

  Řídil pod vlivem alkoholu a bez řidičského oprávnění

  V sobotu 22. července byla hlídka Obvodního oddělení Libčice nad Vltavou vyslána na pozemní komunikaci vedoucí mezi obcemi Velké Přílepy a Statenice, kde mělo havarovat osobní vozidlo. Na místě bylo zjištěno, …PŘEČÍST »
 • V zahraničí Vám pomohou čeští policisté

  V zahraničí Vám pomohou čeští policisté

  Již desátým rokem se mohou turisté pravidelně od počátku července až do poloviny září setkávat v oblasti Dalmácie s našimi policisty, kteří slouží ve smíšených hlídkách s chorvatskými kolegy. Jejich …PŘEČÍST »
 • Sprejerství je trestný čin

  Sprejerství je trestný čin

  Policisté z Obvodního oddělení Libčice nad Vltavou pátrají po sprejerovi, či sprejerech, kteří v obci Velké Přílepy, v ulici Sukova posprejovali dveře kontejneru a to nápisy DIRT růžovou barvou a …PŘEČÍST »
 • Autem do zahraničí – přehled praktických informací ze států Evropy

  Autem do zahraničí – přehled praktických informací ze států Evropy

  Pokud plánujete cestu automobilem z České republiky do zahraničí, je důležité, abyste se seznámili s místními pravidly pro řízení vozidla ještě před tím, než na cestu vyjedete. V následujících odkazech …PŘEČÍST »
 • Desatero bezpečného pobytu u vody

  Desatero bezpečného pobytu u vody

  Letní prázdniny začaly, a proto je důležité připomenout si několik následujících rad a pravidel, jak se mají děti správně chovat u vody a na koupalištích: nechoď se koupat sám, nepodceňuj …PŘEČÍST »
 • Profesionálním zásahem policistů byl zachráněn lidský život

  Profesionálním zásahem policistů byl zachráněn lidský život

  Krátce před jedenáctou hodinou, dne 11. července, došlo na silnici u obce Tursko k havárii osobního vozidla zn. Škoda Felicia Picap. V důsledku nezvládnutí řízení dostal řidič se svým vozidlem …PŘEČÍST »
 • Prázdninový dohled na silnicích

  Prázdninový dohled na silnicích

     Do celorepublikové dopravně bezpečnostní akce se od počátku letošního léta zapojují policisté ze služeb dopravní i pořádkové policie.   V návaznosti na nepříznivý vývoj dopravní nehodovosti v období letních prázdnin …PŘEČÍST »
 • Mapy kriminality – červen 2017

  Mapy kriminality – červen 2017

  Aktualizovali jsme mapy kriminality za období od 1. června 2017 do 30. června 2017. Mapy můžete průběžně sledovat na: https://bezpecnaprahazapad.cz/mapa-kriminality/ Aktuální mapy:PŘEČÍST »
 • Útěk dítěte z domova

  Útěk dítěte z domova

  Pohřešované děti jsou jednou z nejvíce ohrožených skupin. Poměrně často se jedná o děti, které utečou z některého ze školských zařízení. Výjimkou však nejsou ani útěky dětí z domova. Samotný útěk můžeme vnímat …PŘEČÍST »
 • Zabezpečte si svá jízdní kola

  Zabezpečte si svá jízdní kola

  V pondělí 26. června 2017 v obci Dolany, v ulici U Parku, vnikl pachatel neuzamčenou brankou na pozemek rodinného domu, kde pod přístřeškem přestřihl lankový zámek, kterým k sobě byly …PŘEČÍST »
 • Vážná dopravní nehoda

  Vážná dopravní nehoda

  V neděli 25. června 2017 ve 14:40 hodin došlo na silnici II. Třídy mezi obcemi Černošice a Radotín k vážné dopravní nehodě. Řidička vozidla zn. Seat Alhambra po projetí pravotočivé …PŘEČÍST »
 • Zajistěte si dům před nezvaným hostem

  Zajistěte si dům před nezvaným hostem

  Do rodinného domu v obci Statenice vnikl dne 20. června 2017 neznámý zloděj, který v době od 00:30 hodin do 06:45 vnikl do přízemí domu přes francouzské dveře. V domě …PŘEČÍST »
 • Zatoulaný leguán se procházel po Hostivici

  Zatoulaný leguán se procházel po Hostivici

  Kuriózním případem se zabývali policisté z obvodního oddělení v Hostivici., kam bylo ohlášeno, že se na křižovatce ulic Sadová a Olivová pohybuje velký ještěr. Policisté společně s pracovníkem firmy, zabývající …PŘEČÍST »
 • Pachatel překonal oplocení areálu čerpací stanice

  Pachatel překonal oplocení areálu čerpací stanice

  Policisté z obvodního oddělení v Mníšku pod Brdy přijali dne 19. června 2017 oznámení ve věci vloupání do areálu provozovny čerpací stanice v obci Jíloviště. Dosud neznámý pachatel překonal oplocení …PŘEČÍST »
 • Rodiče, máte přehled o tom, co dělají Vaše děti na internetu?

  Rodiče, máte přehled o tom, co dělají Vaše děti na internetu?

  Není jistě žádnou novinkou, že i brouzdání po internetu se může stát pro Vás i Vaše děti ohrožující. Mimo jiné existují i podvodné webové stránky, zaměřené na získání citlivých informací …PŘEČÍST »
 • Poškození vozidla

  Poškození vozidla

  Policisté pátrají po pachateli, který v době od 12.00 hodin dne 10.6.2017 do 16.00 hodin dne 13.6.2017 v obci Řevnice, ul. Nezabudická, poškodil na komunikaci zde zaparkované vozidlo zn. Ford …PŘEČÍST »
 • Pachatel se vloupal do kůlny rekreačních chat

  Pachatel se vloupal do kůlny rekreačních chat

  Během posledního týdne neznámý pachatel v pravé části společného pozemku rekreačních chat v katastru obce Trnová rozpletl drátěné oplocení, přičemž toto zdeformoval a poškodil, vnikl na pozemek, kde u dvířek …PŘEČÍST »
 • Do firemní haly vnikl zatím neznámý pachatel

  Do firemní haly vnikl zatím neznámý pachatel

  Dosud neznámý pachatel poškodil skleněnou výplň okna v přízemí firemní budovy v obci Hostivice. Následně vnikl do kanceláře společnosti, ze které odcizil pět notebooků v celkové hodnotě 90.000,- Kč. K …PŘEČÍST »
 • Dávejte pozor na své malé děti u bazénu a na zahradě

  Dávejte pozor na své malé děti u bazénu a na zahradě

  Zahrady a venkovní prostranství se mohou stát nebezpečným místem hlavně pro předškolní děti. Policisté v minulosti vyjížděli k několika případům, kdy bylo zraněno, či dokonce zemřelo dítě. Přinášíme vám proto několik doporučení, …PŘEČÍST »
 • Policisté pátrají po zloději zahradní sekačky

  Policisté pátrají po zloději zahradní sekačky

  V době od 12. 6. až 13.6.2017 překonal dosud neznámý pachatel drátěné oplocení soukromého pozemku v obci Zahořany. Následně vnikl do zahradního domku, odkud odcizil benzinovou sekačku, plastový kufr s …PŘEČÍST »
 • Policisté besedovali s dětmi ZŠ v Jenči

  Policisté besedovali s dětmi ZŠ v Jenči

  Policista z Obvodního oddělení Hostivice společně s policistkou oddělení tisku a prevence navštívili dne 8. června základní školu v Jenči, kde besedovali s dětmi na vybraná témata. V rámci preventivní …PŘEČÍST »
 • Statistika objasněnosti trestných činů

  Statistika objasněnosti trestných činů

  Statistický přehled za období let 2015 – 2017 přesvědčivě ukazuje vzrůstající objasněnost zjištěných trestných činů. Úspěchy policistů ÚO P ČR Praha venkov – ZÁPAD jsou o to významnější, že se …PŘEČÍST »
 • Výsledky akce “ Okoř se šťávou 2017″

  Výsledky akce “ Okoř se šťávou 2017″

  Na zajištění veřejného pořádku výše uvedené akce se podílela také Policie České republiky za účasti několika desítek policistů. Během akce došlo ke dvěma trestným činům, kdy se jednalo o zatajení …PŘEČÍST »
 • Blíží se čas letních dovolených

  Blíží se čas letních dovolených

  Tak jako každý rok, blíží se čas letních dovolených. Lidé čekají na termín své dovolené, aby na delší či kratší dobu opustili svá obydlí a užili si zasloužený odpočinek. Bohužel …PŘEČÍST »
 • Majitel rodinného domu spal, zloděj kradl jeho věci

  Majitel rodinného domu spal, zloděj kradl jeho věci

  Na linku 158 bylo dne 3. června přijato oznámení o vloupání do rodinného domu v obci Horoměřice. Na místo se dostavila policejní hlídka, která od oznamovatele a zároveň poškozeného zjistila, že …PŘEČÍST »
 • Krádež věcí ve stanovém městečku

  Krádež věcí ve stanovém městečku

  Policisté z Obvodního oddělení Řevnice přijali oznámení o krádeži osobních věcí ve stanovém městečku hudebního festivalu Slunovrat, ke které došlo pravděpodobně dne 4. června, přibližně mezi 01:00 – 5:00 hodinou, v době, …PŘEČÍST »
 • Mníšecko, Libčicko – Dolany, Bojov -2 případy vloupání do rodinných domů

  Mníšecko, Libčicko – Dolany, Bojov -2 případy vloupání do rodinných domů

  Libčicko – Dolany Dne 28. 5. 2017 v době od  02:00 hod do 05:00 hod dosud neznámý pachatel překonal oplocení a vstupní dveře do rodinného domu v obci Dolany nad …PŘEČÍST »
 • Hostivicko – Zbuzany, Ptice: Vloupání do vozidla a garáže

  Hostivicko – Zbuzany, Ptice: Vloupání do vozidla a garáže

  Zbuzany – Vloupání do vozidla Doposud neznámý pachatel dne 29. 5. 2017 v době od 12:00 hodin do 12:30 hodin poškodil skleněnou výplň předního okénka vozidla, které bylo v té …PŘEČÍST »
 • OKOŘ SE ŠŤÁVOU 2017 – policejní opatření

  OKOŘ SE ŠŤÁVOU 2017 – policejní opatření

  Dne 3.6.2017 se od 12:00 hodin uskuteční již 19. ročník open air festival Okoř se šťávou 2017. Více o akci najdete na: https://bezpecnaprahazapad.cz/kalendar/okor-se-stavou-2017/ http://www.okorsestavou.cz/novinky2017   Celou akci budou doprovázet bezpečnostní …PŘEČÍST »
 • Úhonice – Vloupání do rodinného domu

  Úhonice – Vloupání do rodinného domu

  Dosud neznámý pachatel dne 22. května 2017 v době od 03:00 hod. do 09:00 hod. vnikl na pozemek domu tak, že překonal jeho oplocení, následně rozbil skleněnou výplň balkonových dveří …PŘEČÍST »
 • Hostivice – Krádež osobního vozidla Škoda Octavia

  Hostivice – Krádež osobního vozidla Škoda Octavia

  V neděli 21. května 2017 došlo v katastru obce Hostivice ke krádeži osobního vozidla značky Škoda Octavia. Majitel vozidla ho zaparkoval na polní cestě, poté si šel zaběhat, a když se …PŘEČÍST »
 • Černošice – Vloupání do rekreační chaty

  Černošice – Vloupání do rekreační chaty

  V přesně nezjištěné době v období od 14. do 20. května 2017 došlo k vloupání do objektu rekreační chaty v Černošicích. Neznámý pachatel se tak dopustil přečinu Krádeže podle § 205 odst. …PŘEČÍST »
 • Tuchoměřice – Krádež věcí z osobního automobilu

  Tuchoměřice – Krádež věcí z osobního automobilu

  Neznámý pachatel dne 18. května 2017 v době od 10:45 hod. do 11:00 hod. v obci Tuchoměřice, na volně přístupné příjezdové cestě k domu poškozeného, rozbil skleněnou výplň okna uzamčeného osobního …PŘEČÍST »
 • Mobilní aplikace a lustrace věcí

  Mobilní aplikace a lustrace věcí

  Vážení občané, jsme online asi měsíc a již slavíme dílčí úspěchy!   Naši stránku již navštívilo 4.289 unikátních uživatelů. A bylo zobrazeno celkem 9.161 stránek.     Na sociální síti …PŘEČÍST »
 • Policisté objasnili případ vloupání do ZŠ Roztoky

  Policisté objasnili případ vloupání do ZŠ Roztoky

  Dne 25. 4.  2017 došlo ke vloupání do ZŠ Roztoky, kdy v té době neznámý pachatel překonal oplocení á následně se vloupal do sborovny základní školy. Ze sborovny odcizil finanční …PŘEČÍST »
 • Policisté se zaměřili zejména na oprávněnost zaměstnávání cizinců

  Policisté se zaměřili zejména na oprávněnost zaměstnávání cizinců

  Ve středu 10. května 2017 proběhla na okrese Praha – venkov – ZÁPAD policejní akce s krycím názvem „BLAŽENA“, zaměřená na kontrolu pobytového režimu cizinců. Policisté se zaměřili hlavně na problematiku …PŘEČÍST »
 • Aktualizace – Pohřešovaná žena nalezena

  Aktualizace – Pohřešovaná žena nalezena

  Včerejší pátrací akce po pohřešované ženě z libčicka skončila s pozitivním výsledkem. Žena byla v úterý odpoledne v pořádku nalezena rodinným známým.PŘEČÍST »
 • Cyklisté – ohrožení účastníci silničního provozu

  Cyklisté – ohrožení účastníci silničního provozu

  Právě cyklisté představují velmi ohroženou skupinu a právě teď, kdy se intenzivně rozbíhá cyklistická sezóna, je potřeba připomenout několik základních preventivních pravidel bezpečné jízdy na jízdním kole. Není třeba zdůrazňovat, …PŘEČÍST »
 • Informace pro řidiče

  Informace pro řidiče

  Začátek tohoto týdne odstartoval Týden bezpečnosti v silničním provozu. V průběhu celého týdne by se řidiči měli připravit na silnicích na častější policejní kontroly, při kterých se budou policisté zaměřovat …PŘEČÍST »
 • Rozbor nehodovosti na ÚO Praha venkov – ZÁPAD

  Rozbor nehodovosti na ÚO Praha venkov – ZÁPAD

  Dopravně bezpečnostní akce vedly v letošním roce ke snížení nehodovosti na území okresu Praha – Západ, jak ukazuje statistický přehled za stejné období proti loňskému roku.   Rozbor nehodovosti na …PŘEČÍST »
 • Rady pro případ dopravní nehody

  Rady pro případ dopravní nehody

  V případě dopravní nehody: zastavte vozidlo a vypněte motor, zachovejte klid, nejednejte zbrkle, zabezpečte místo dopravní nehody – označte místo trojúhelníkem, zjistěte následky dopravní nehody, stav zraněných, poskytněte první pomoc …PŘEČÍST »
 • Praha ZÁPAD – Pomůžete nám s pátráním po hledaných osobách?

  Praha ZÁPAD – Pomůžete nám s pátráním po hledaných osobách?

  Policisté Služby kriminální policie a vyšetřování Praha venkov – Západ pátrají po níže uvedených osobách a žádají širokou veřejnost o spolupráci. V případě jakýchkoliv poznatků zavolejte na bezplatnou linku 158 …PŘEČÍST »
 • Řevnice – Hledáme svědka dopravní nehody

  Řevnice – Hledáme svědka dopravní nehody

  Dne 26. března 2017 došlo ve směru od obce Řevnice na obec Řitka k dopravní nehodě motocyklu. Řidič v levotočivé zatáčce sjel s motocyklem mimo pozemní komunikaci, kde se střetl …PŘEČÍST »
 • Velké Přílepy – Poškození linkového autobusu

  Velké Přílepy – Poškození linkového autobusu

  Poškození šesti výplní oken linkového autobusu a posprejování předního skla nápisem „ NEBUŤ ŘIDIČ“ je dílem dosud neznámého pachatele, který si autobus vybral ke svému vandalství na parkovišti v obci …PŘEČÍST »
 • Beseda policistů s dětmi z mateřské a základní školy

  Beseda policistů s dětmi z mateřské a základní školy

  Policisté z dopravního inspektorátu Policie ČR Územního odboru Praha venkov – ZÁPAD se spolu s pracovnicí oddělení tisku a prevence 27. dubna 2017  zůčastnili besedy na mateřské a základní škole …PŘEČÍST »
 • Stálé přijímáme nové uchazeče do řad středočeské policie

  Stálé přijímáme nové uchazeče do řad středočeské policie

      NOVÉ INFORMACE pro uchazeče o služební poměr   Krajské ředitelství policie Středočeského kraje stále disponuje několika desítkami  volných služebních míst na základních útvarech. Nově přijatí uchazeči mohou nastoupit službu …PŘEČÍST »
 • Nové Středokluky – Krádež sekačky a rekultivátoru

  Nové Středokluky – Krádež sekačky a rekultivátoru

  Zatím neznámý zloděj nezjištěným předmětem rozstřihl 150 cm vysoký plot u soukromého pozemku, vypáčil visací zámek a petlici dveří boudy na nářadí a z této následně odcizil travní sekačku a …PŘEČÍST »
 • Jinočany – Zahoření dvou kontejnerů

  Jinočany – Zahoření dvou kontejnerů

  V nočních hodinách dne 25. dubna došlo v obci Jinočany, v ulici Zahradní, k požáru dvou kontejnerů na tříděný odpad, které způsobil dosud neznámý pachatel. Na místo se dostavil Hasičský …PŘEČÍST »
 • Statenice – Dopravní policisté zkontrolovali více jak 200 vozidel

  Statenice – Dopravní policisté zkontrolovali více jak 200 vozidel

  Dopravně bezpečnostní akce, zaměřená na kontrolu technického stavu vozidel, na požívání alkoholu a jiných návykových látek před a během jízdy, na pátrání po hledaných osobách, věcech a odcizených vozidlech, probíhala …PŘEČÍST »
 • Svrkyně – Pachatel využil nepřítomnosti majitelů

  Svrkyně – Pachatel využil nepřítomnosti majitelů

  Po překonání oplocení rodinného domu v obci Svrkyně, vnikl dosud neznámý pachatel do neuzamčeného vozidla Ford Tranzit, které parkovalo na soukromém pozemku a z vozidla odcizil svařovací inventor, bezolejový kompresor, …PŘEČÍST »
 • TRANS BRDY

  TRANS BRDY

  Dne 22. dubna 2017 bude probíhat cyklistický závod TRANS BRDY. Závodníci budou startovat  v 11.30 hodin z obce Dobřichovice, ve směru na obec Řevnice a Mníšek pod Brdy a zpět …PŘEČÍST »
 • Praha – ZÁPAD – Speed marathon

  Praha – ZÁPAD – Speed marathon

  Ve středu 19. dubna proběhl první ročník Speed maratonu také na území Prahy venkov – ZÁPAD. Občané byli vyzváni k vyhodnocení lokalit a rizikových míst na mapě Speed marathonu, která …PŘEČÍST »
 • Velké Přílepy – Krádež jízdních kol

  Velké Přílepy – Krádež jízdních kol

  Na základě oznámení na linku 158, ze dne 13. dubna 2017, vyjeli policisté do obce Velké Přílepy, do ulice Burianova. Zde jim oznamovatel sdělil, že došlo na jeho pozemku k …PŘEČÍST »
 • Úplná uzavírka sil. č. II/240 v obci Statenice

  Úplná uzavírka sil. č. II/240 v obci Statenice

  Dne 29.4.2017 v době od 4.00 do 10.00 hod. dojde k úplné uzavírce sil. č. II/240 v obci Statenice – Černý Vůl, na ul. Kralupská v místě parc. č. 229. Důvodem …PŘEČÍST »
 • Dobřichovice – Krádež v budově TJ Sokol

  Dobřichovice – Krádež v budově TJ Sokol

  Policisté prověřují případ krádeže věcí, ke kterému došlo dne 19.3.2017 v době od 08:45 hodin do 11:15 hodin v obci Dobřichovice, v ulici Pražská. Dosud neznámý pachatel vešel do budovy …PŘEČÍST »
 • Hostivice – Odcizení peněženky

  Hostivice – Odcizení peněženky

  Desetitisícová hotovost bude nyní chybět třiapadesátileté ženě. Dne 10. dubna 2017 v době od 15:00 hodin do 15:30 hodin na lince autobusu ze zastávky Zličín do obce Chýně ji v nestřežený okamžik …PŘEČÍST »
 • Roztoky – Posprejování garáží

  Roztoky – Posprejování garáží

  Přečinem Poškození cizí věci se zabývají policisté z Obvodního oddělení Libčice nad Vltavou. Dosud neznámý pachatel v době od 7.4.2017 – 8.4.2017 posprejoval celkem troje vrata garáží, umístěných mezi ulicí Haškova a …PŘEČÍST »
 • Černošice – Poznáte osoby na videozáznamu?

  Černošice – Poznáte osoby na videozáznamu?

  Policisté z Obvodního oddělení Řevnice přijali oznámení o vloupání do rodinného domu v obci Černošice, v ulici Libušina, ke kterému došlo dne 13. března 2017. Pachatelé vstoupili na částečně oplocený …PŘEČÍST »
 • Začátek chatařské sezony

  Začátek chatařské sezony

  Po dlouhé zimě opět nastává období, kdy se lidé začínají vracet na své chaty nebo chalupy.  Policisté Územního odboru Praha venkov – západ během zimy prováděly kontroly v oblasti těchto …PŘEČÍST »
 • Policejní opatření Bezpečné Velikonoce

  Policejní opatření Bezpečné Velikonoce

  V období velikonočních svátků bude na území celé České republiky probíhat bezpečnostní policejní opatření Bezpečné Velikonoce. Toto opatření je zaměřeno na zajištění veřejného pořádku a bezpečnosti osob a majetku v souvislosti …PŘEČÍST »
 • Mníšecko – Pachatel si ke svému lupu vybírá garáže

  Mníšecko – Pachatel si ke svému lupu vybírá garáže

  Od poloviny měsíce března 2017 řeší policisté zvýšení nárůstu vloupání do garáží a následným krádežím, které páchá dosud neznámý pachatel, či skupinka pachatelů. Zde je několik případů: K prvnímu případu došlo …PŘEČÍST »
 • Statenice – Černý Vůl – Vloupání do rodinného domu

  Statenice – Černý Vůl – Vloupání do rodinného domu

  Policisté z Obvodního oddělení Libčice nad Vltavou prověřují případ vloupání do rodinného domu, ke kterému došlo dne 6. dubna 2017 v době od 03:00 hodin do 14:00 hodin.  Dosud neznámý …PŘEČÍST »
 • Řevnice – Policisté dopadli pachatele krádeže

  Řevnice – Policisté dopadli pachatele krádeže

  Krádež prodejního automatu na kuličky s překvapením, včetně kuliček a mincí v zásobnících, se nevyplatila dvěma mladým mužům.  Pod vlivem alkoholu dne 14. března 2017 v obci Řevnice odcizili z …PŘEČÍST »
 • Hostivice – Poškození vozidla

  Hostivice – Poškození vozidla

  Policisté prověřují trestný čin krádeže, kterého se dopustil dosud neznámý pachatel. Dne 3.4.2017 v době 18:45 – 19:00 hodin na parkovišti před OD Tesco překonal uzamčení vozidla Škoda Octavia a …PŘEČÍST »
 • Velké Přílepy – Vloupání do rodinného domu

  Velké Přílepy – Vloupání do rodinného domu

  Policisté z Obvodního oddělení Libčice nad Vltavou pátrají po pachateli, který se v době od 30. listopadu 2016 do 27. března 2017 vloupal do domu v obci Velké Přílepy.   …PŘEČÍST »
 • Řevnice – Krádež lešení

  Řevnice – Krádež lešení

  V obci Řevnice, v ulici Selecká, došlo v době od 26. března 2017 do 28. března 2017 k odcizení zde složeného HAKY lešení a dřevěných podlážek. Policisté uvítají jakékoli informace, …PŘEČÍST »
 • Všenory – Vykácení stromů

  Všenory – Vykácení stromů

  Po překonání oplocení rodinného domu v katastru obce Všenory, v ulici Ke Hřbitovu, vnikl na pozemek dosud neznámý pachatel, který zde přinesenou motorovou pilou vykácel 170 metrů čtverečních lesního porostu …PŘEČÍST »
 • Líšnice – Nález granátu

  Líšnice – Nález granátu

  Dne 25. března 2017 byl v katastru obce Líšnice nalezen předmět, podobající se ruskému starému granátu. Ten nalezla oznamovatelka pomocí detektoru kovu v lesním porostu pod kameny. Na místo byl …PŘEČÍST »
 • Zbuzany – pěstoval konopí, nyní mu hrozí desetileté vězení

  Zbuzany – pěstoval konopí, nyní mu hrozí desetileté vězení

  Kriminalisté zahájili trestní stíhání dvaapadesátiletého muže, který je obviněn ze spáchání zločinu Nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Obviněný muž nejméně od ledna …PŘEČÍST »
 • Auto není trezor

  Auto není trezor

  Do osobního vozidla značky Suzuki SX se v době od 19.3.2017 do 20.3.2017 v ulici Rudé armády v Mníšku pod Brdy vloupal dosud neznámý pachatel. Zloděje zřejmě přilákalo příruční zavazadlo, …PŘEČÍST »
 • Řídil, ačkoliv měl zákaz

  Řídil, ačkoliv měl zákaz

  Při silniční kontrole dne 19. března v obci Mníšek pod Brdy, zastavili policisté osobní motorové vozidlo zn. Peugeot 206, které řídil pětapadesátiletý muž. Provedenou kontrolou bylo zjištěno, že má vysloven …PŘEČÍST »
 • Krádež věci z domu

  Krádež věci z domu

  Dosud neznámý pachatel vnikl v době od 14.3.2017 22:00 hodin do 15.3.2017 7:00 hodin na pozemek domu v obci Chýnice, neuzavřenými dveřmi vnikl do domu, kde se volně pohyboval. Z …PŘEČÍST »
 • Vloupání do zahradního domku

  Vloupání do zahradního domku

  Na oplocený pozemek rodinného domu v ulici Rýznerova v Roztokách vnikl v době od 8. března 2017 do 11. března 2017 zatím neznámý pachatel. Ten se následně po vypáčení dřevěné …PŘEČÍST »
 • Vloupání do vozidla

  Vloupání do vozidla

  Do zaparkovaného vozidla zn. Ford Transit v Mníšku pod Brdy, v ulici 9. Května, se v době od 8. března 2017 do 9. března 2017 vloupal Dosud neznámý pachatel. Po …PŘEČÍST »
 • Vloupání do chaty

  Vloupání do chaty

  Po dosud neznámém pachateli pátrají policisté z Obvodního oddělení Řevnice. Ten se v době od 5. března 2017 do 10. března 2017 vloupal v Černošicích, osada Pod Hladkou skálou, do …PŘEČÍST »
 • Policie radí, jak se chránit před podvodníky

  Policie radí, jak se chránit před podvodníky

  Podvodníci využívají různé záminky a lsti, aby se dostali k vašim penězům. Chtějí vniknout do vašeho bytu, a pokud z vás nevylákají peníze přímo, ovládají řadu způsobů jak vás okrást. Proto je …PŘEČÍST »
 • Jak se chránit před okradením

  Jak se chránit před okradením

  Rady, jak se chránit před okradením: Peníze, doklady i klíče noste v příruční uzavřené tašce nebo kabelce vždy odděleně. Berte si jen tolik peněz, kolik skutečně potřebujete. Peněženku uložte na dno …PŘEČÍST »
 • Uzávěra mostu přes D5 mezi obcemi Rudná a Chýně

  Uzávěra mostu přes D5 mezi obcemi Rudná a Chýně

  Uzávěra mostu ev. č. 00518 na silnici č. III/00518 mezi obcemi Rudná a Chýně, ode dne 26.7.2016 do odvolání. Důvodem je havarijní stav mostu vzniklý poškozením při dopravní nehodě. Objízdná …PŘEČÍST »
 • Dluží na výživném

  Dluží na výživném

  Každý otec nebo matka, kteří z nějakých příčin opustí rodinu s nezaopatřenými dětmi, musí mít na paměti, že jejich zákonnou povinností je na své děti platit výživné. Naprostá většina tuto povinnost …PŘEČÍST »
 • Pachatel okradl ženu ve vlaku

  Pachatel okradl ženu ve vlaku

  Policisté pátrají po dosud neznámém pachateli, který dne 2. března kolem 17:40 hodin okradl devětatřicetiletou ženu, která cestovala v osobním vlaku z Prahy směrem na Kralupy nad Vltavou. Ve stanici …PŘEČÍST »
 • Policisté dopadli pachatele

  Policisté dopadli pachatele

  Policisté z Obvodního oddělení Libčice nad Vltavou sdělili podezření z přečinu Poškození cizí věci spáchaného ve spolupachatelství třiadvacetiletému mladíkovi. K prvnímu případu došlo dne 1. února 2017 v poledních hodinách …PŘEČÍST »
 • Před každou jízdou se vždy připoutejte!

  Před každou jízdou se vždy připoutejte!

  Zapnutím bezpečnostního pásu si můžete zachránit život! Vždy si před každou cestou motorovým vozidlem zapněte bezpečnostní pásy, v případě dopravní nehody máte několikanásobně vyšší šanci, že si zachráníte život nebo zabráníte …PŘEČÍST »
 • Nebezpečí na internetu

  Nebezpečí na internetu

  Nebezpečí na internetu Rodiče by vždy měli své děti varovat a poučit je o tom, jaké nebezpečí jim na internetu hrozí  Internet je již několik let nedílnou součástí našeho života …PŘEČÍST »
 • Řevnice – Poznáte muže na fotografii?

  Řevnice – Poznáte muže na fotografii?

  Řevničtí policisté prověřují oznámení ve věci podezření ze spáchání přečinu krádeže a přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, ze kterého je podezřelý muž na fotografii. Tento dosud neznámý muž …PŘEČÍST »
 • Víkendové události na Praze – ZÁPAD

  Víkendové události na Praze – ZÁPAD

  Krádež měděných plechů Hostivičtí policisté prověřují krádež 500 kg měděných plechů, ke které došlo v době od 26.1.2017 do 2.3.2017 v obci Chrášťany. Plechy byly uloženy v kontejneru, ze kterého dosud neznámý pachatel …PŘEČÍST »
 • Odložené věci ve vozidle lákají zloděje

  Odložené věci ve vozidle lákají zloděje

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Způsobená škoda je za několik desítek tisíc korun Do zaparkovaného vozidla značky Nissan Juke vnikl v odpoledních hodinách dne 16. února 2017 v obci Jinočany dosud neznámý …PŘEČÍST »
PŘEDCHOZÍ STRÁNKA

Máte poznatek k trestné činnosti?

Kontaktujte nás. Získané informace nebudou zveřejněny!  

Formulář nenahrazuje klasické oznámení, které můžete učinit na kterémkoliv oddělení Policie České republiky, a rovněž nenahrazuje elektronickou podatelnu Policie České republiky, tudíž se nejedná o podání ve smyslu ustanovení § 59 zákona číslo 141/1961 Sb., o trestním řízení soudním, ani dle ustanovení § 37 zákona číslo 500/2004 Sb., správní řád. V návaznosti na tuto skutečnost Vám sdělujeme, že vzhledem k charakteru služby není ohlašovatelům zasíláno vyrozumění o provedených opatřeních. Touto formou rovněž není zajišťována pomoc v tísni. V naléhavých případech se proto vždy obracejte na nejbližší útvar Policie České republiky, případně využijte linku tísňového volání 158 nebo 112. Převzato z policie.cz