Stránka s příspěvky – archiv

 • Zloděj se vloupal do stavební buňky

  Zloděj se vloupal do stavební buňky

  Případ vloupání do stavební buňky, ke kterému došlo v době od 17:30 hodin dne 28.8.2017 do 08:00 hodin dne 29.8.2017 v obci Jeneč v ulici Lidická, nyní prošetřují policisté z …PŘEČÍST »
 • Řidičů porušujících zákaz řízení přibývá

  Řidičů porušujících zákaz řízení přibývá

  Během posledního týdne se policisté během výkonu své služby několikrát setkali s řidiči, kterým byl vysloven zákaz řízení všech motorových vozidel a kteří ho tento zákaz porušují. Těmto řidičům hrozí …PŘEČÍST »
 • Pátráme po pohřešovaném muži

  Pátráme po pohřešovaném muži

  Kriminalisté pátrají po pohřešovaném třiačtyřicetiletém muži z obce Řevnice, který dne 23. srpna 2017 odešel z domova neznámo kam a rodina o něm nemá žádné zprávy. Veškeré poznatky k pohřešovanému přijme jakákoliv policejní služebna, …PŘEČÍST »
 • Mapy kriminality aktualizovány

  Mapy kriminality aktualizovány

  Aktualizovali jsme pro Vás mapy kriminality! Mapy můžete průběžně sledovat také na: https://bezpecnaprahazapad.cz/mapa-kriminality/PŘEČÍST »
 • Stavební stroje zmizely

  Stavební stroje zmizely

  Na základě oznámení vyjížděli dne 21. srpna 2017 policisté do obce Chrášťany, do ulice K Vodojemu, kde ze stavební buňky byly odcizeny dva stavební stroje. Zatím neznámý pachatel poškodil visací zámek na …PŘEČÍST »
 • Krádež jízdních kol

  Krádež jízdních kol

  Policisté z obvodního oddělení v Řevnicích nyní prošetřují dva případy krádeže jízdních kol. K prvnímu případu došlo v době od 13.8.2017 do 20.8.2017 v ul. Husova v Černošicích, kde pachatel …PŘEČÍST »
 • Policisté se podíleli na zajištění veřejného pořádku na Okoři

  Policisté se podíleli na zajištění veřejného pořádku na Okoři

  Na zajištění pořádku a klidný průběh kulturně společenské akce  „OPEN AIR FESTIVAL OKOŘ 2017“, která se konala v době od 19.8. – 20.8.2017, dohlížely tři desítky policistů. V průběhu této akce …PŘEČÍST »
 • Alkohol za volant nepatří

  Alkohol za volant nepatří

  Dne 19. srpna 2017 v nočních hodinách vyjížděli policisté z obvodního oddělení v Mníšku pod Brdy na oznámení do obce Čisovice, kde bylo odstaveno vozidlo, které částečně zasahovalo do silnice. …PŘEČÍST »
 • Poznáte muže na fotografii?

  Poznáte muže na fotografii?

  Dne 21. července 2017 přijali policisté z obvodního oddělení v Hostivici oznámení o krádeži jízdního kola, ke které mělo dojít dne 9. července ve 22:45 hodin před obchodem s potravinami …PŘEČÍST »
 • Policisté navštívili děti v DC Lištička

  Policisté navštívili děti v DC Lištička

    Policisté z dopravního inspektorátu společně s krajským koordinátorem BESIP navštívili dětské centrum Lištička v obci Líšnice. Na místě proběhla beseda týkající se dopravních předpisů, se kterými se mohou děti …PŘEČÍST »
 • Rekonstrukce sil. č. II/115 v Černošicích

  Rekonstrukce sil. č. II/115 v Černošicích

  V Černošicích dojde na sil. č. II/115 k omezení provozu silniční dopravy. Důvodem je již delší dobu plánovaná rekonstrukce povrchu komunikace. Od 3.9. do 29.9.2017 dojde k  částečné uzavírce provozu, od 30.9. …PŘEČÍST »
 • HYPNO OPEN AIR 2017 – bezpečnostní opatření

  HYPNO OPEN AIR 2017 – bezpečnostní opatření

  Bezpečnostní opatření je zaměřeno na zajištění veřejného pořádku v průběhu kulturně společenské akce „HYPNO OPEN AIR 2017“, která se bude konat ve dnech 12. – 13. srpna 2017 v Libčicích …PŘEČÍST »
 • Recidivisté skončili ve vazbě

  Recidivisté skončili ve vazbě

  V pátek 4. srpna 2017 v časných ranních hodinách došlo v obci Černošice, v ulici Komenského k násilnému otevření vchodových dveří bytového domu a následnému vypáčení dveří do prostor sklepů. …PŘEČÍST »
 • Pátráme po možném svědkovi dopravní nehody

  Pátráme po možném svědkovi dopravní nehody

  Ve čtvrtek 3. srpna 2017 v 11:00 hodin došlo v katastru obce Řevnice, na silnici č. II/116 v 48,1 km k dopravní nehodě motocyklisty, který při předjíždění osobního vozidla nezvládl řízení, s motocyklem …PŘEČÍST »
 • Zloděj si přišel pro vyprané prádlo

  Zloděj si přišel pro vyprané prádlo

  Policisté pátrají po pachateli, který v nočních hodinách ze soboty 29. července na neděli 30. července vnikl na pozemek rodinného domu v ulici Dvořákova ve Velkých Přílepech. Ze zahrady z …PŘEČÍST »
 • Rekonstrukce mostu v obci Okoř

  Rekonstrukce mostu v obci Okoř

  Rekonstrukce mostu ev. č. 00710-1 na sil. č. III/00710 v obci Okoř probíhá v termínu 26.6.2017 – 26.11.2017. Jedná se o úplnou uzavírku, úsek je zcela neprůjezdný, objízdná trasa je vedena po …PŘEČÍST »
 • Policisté vyjížděli k oznámení o nálezu lidských ostatků

  Policisté vyjížděli k oznámení o nálezu lidských ostatků

  Policisté přijali dne 26. července 2017 na linku 158 oznámení, že pod zaparkovaným přívozem na přístavišti v obci Úholičky, nalezl oznamovatel ve vodě, v blízkosti mola, pravděpodobně lidské ostatky. Na …PŘEČÍST »
 • Řídil pod vlivem alkoholu a bez řidičského oprávnění

  Řídil pod vlivem alkoholu a bez řidičského oprávnění

  V sobotu 22. července byla hlídka Obvodního oddělení Libčice nad Vltavou vyslána na pozemní komunikaci vedoucí mezi obcemi Velké Přílepy a Statenice, kde mělo havarovat osobní vozidlo. Na místě bylo zjištěno, …PŘEČÍST »
 • V zahraničí Vám pomohou čeští policisté

  V zahraničí Vám pomohou čeští policisté

  Již desátým rokem se mohou turisté pravidelně od počátku července až do poloviny září setkávat v oblasti Dalmácie s našimi policisty, kteří slouží ve smíšených hlídkách s chorvatskými kolegy. Jejich …PŘEČÍST »
 • Sprejerství je trestný čin

  Sprejerství je trestný čin

  Policisté z Obvodního oddělení Libčice nad Vltavou pátrají po sprejerovi, či sprejerech, kteří v obci Velké Přílepy, v ulici Sukova posprejovali dveře kontejneru a to nápisy DIRT růžovou barvou a …PŘEČÍST »
 • Autem do zahraničí – přehled praktických informací ze států Evropy

  Autem do zahraničí – přehled praktických informací ze států Evropy

  Pokud plánujete cestu automobilem z České republiky do zahraničí, je důležité, abyste se seznámili s místními pravidly pro řízení vozidla ještě před tím, než na cestu vyjedete. V následujících odkazech …PŘEČÍST »
 • Desatero bezpečného pobytu u vody

  Desatero bezpečného pobytu u vody

  Letní prázdniny začaly, a proto je důležité připomenout si několik následujících rad a pravidel, jak se mají děti správně chovat u vody a na koupalištích: nechoď se koupat sám, nepodceňuj …PŘEČÍST »
 • Profesionálním zásahem policistů byl zachráněn lidský život

  Profesionálním zásahem policistů byl zachráněn lidský život

  Krátce před jedenáctou hodinou, dne 11. července, došlo na silnici u obce Tursko k havárii osobního vozidla zn. Škoda Felicia Picap. V důsledku nezvládnutí řízení dostal řidič se svým vozidlem …PŘEČÍST »
 • Prázdninový dohled na silnicích

  Prázdninový dohled na silnicích

     Do celorepublikové dopravně bezpečnostní akce se od počátku letošního léta zapojují policisté ze služeb dopravní i pořádkové policie.   V návaznosti na nepříznivý vývoj dopravní nehodovosti v období letních prázdnin …PŘEČÍST »
 • Mapy kriminality – červen 2017

  Mapy kriminality – červen 2017

  Aktualizovali jsme mapy kriminality za období od 1. června 2017 do 30. června 2017. Mapy můžete průběžně sledovat na: https://bezpecnaprahazapad.cz/mapa-kriminality/ Aktuální mapy:PŘEČÍST »
 • Útěk dítěte z domova

  Útěk dítěte z domova

  Pohřešované děti jsou jednou z nejvíce ohrožených skupin. Poměrně často se jedná o děti, které utečou z některého ze školských zařízení. Výjimkou však nejsou ani útěky dětí z domova. Samotný útěk můžeme vnímat …PŘEČÍST »
 • Zabezpečte si svá jízdní kola

  Zabezpečte si svá jízdní kola

  V pondělí 26. června 2017 v obci Dolany, v ulici U Parku, vnikl pachatel neuzamčenou brankou na pozemek rodinného domu, kde pod přístřeškem přestřihl lankový zámek, kterým k sobě byly …PŘEČÍST »
 • Vážná dopravní nehoda

  Vážná dopravní nehoda

  V neděli 25. června 2017 ve 14:40 hodin došlo na silnici II. Třídy mezi obcemi Černošice a Radotín k vážné dopravní nehodě. Řidička vozidla zn. Seat Alhambra po projetí pravotočivé …PŘEČÍST »
 • Zajistěte si dům před nezvaným hostem

  Zajistěte si dům před nezvaným hostem

  Do rodinného domu v obci Statenice vnikl dne 20. června 2017 neznámý zloděj, který v době od 00:30 hodin do 06:45 vnikl do přízemí domu přes francouzské dveře. V domě …PŘEČÍST »
 • Zatoulaný leguán se procházel po Hostivici

  Zatoulaný leguán se procházel po Hostivici

  Kuriózním případem se zabývali policisté z obvodního oddělení v Hostivici., kam bylo ohlášeno, že se na křižovatce ulic Sadová a Olivová pohybuje velký ještěr. Policisté společně s pracovníkem firmy, zabývající …PŘEČÍST »
 • Pachatel překonal oplocení areálu čerpací stanice

  Pachatel překonal oplocení areálu čerpací stanice

  Policisté z obvodního oddělení v Mníšku pod Brdy přijali dne 19. června 2017 oznámení ve věci vloupání do areálu provozovny čerpací stanice v obci Jíloviště. Dosud neznámý pachatel překonal oplocení …PŘEČÍST »
 • Rodiče, máte přehled o tom, co dělají Vaše děti na internetu?

  Rodiče, máte přehled o tom, co dělají Vaše děti na internetu?

  Není jistě žádnou novinkou, že i brouzdání po internetu se může stát pro Vás i Vaše děti ohrožující. Mimo jiné existují i podvodné webové stránky, zaměřené na získání citlivých informací …PŘEČÍST »
 • Poškození vozidla

  Poškození vozidla

  Policisté pátrají po pachateli, který v době od 12.00 hodin dne 10.6.2017 do 16.00 hodin dne 13.6.2017 v obci Řevnice, ul. Nezabudická, poškodil na komunikaci zde zaparkované vozidlo zn. Ford …PŘEČÍST »
 • Pachatel se vloupal do kůlny rekreačních chat

  Pachatel se vloupal do kůlny rekreačních chat

  Během posledního týdne neznámý pachatel v pravé části společného pozemku rekreačních chat v katastru obce Trnová rozpletl drátěné oplocení, přičemž toto zdeformoval a poškodil, vnikl na pozemek, kde u dvířek …PŘEČÍST »
 • Do firemní haly vnikl zatím neznámý pachatel

  Do firemní haly vnikl zatím neznámý pachatel

  Dosud neznámý pachatel poškodil skleněnou výplň okna v přízemí firemní budovy v obci Hostivice. Následně vnikl do kanceláře společnosti, ze které odcizil pět notebooků v celkové hodnotě 90.000,- Kč. K …PŘEČÍST »
 • Dávejte pozor na své malé děti u bazénu a na zahradě

  Dávejte pozor na své malé děti u bazénu a na zahradě

  Zahrady a venkovní prostranství se mohou stát nebezpečným místem hlavně pro předškolní děti. Policisté v minulosti vyjížděli k několika případům, kdy bylo zraněno, či dokonce zemřelo dítě. Přinášíme vám proto několik doporučení, …PŘEČÍST »
 • Policisté pátrají po zloději zahradní sekačky

  Policisté pátrají po zloději zahradní sekačky

  V době od 12. 6. až 13.6.2017 překonal dosud neznámý pachatel drátěné oplocení soukromého pozemku v obci Zahořany. Následně vnikl do zahradního domku, odkud odcizil benzinovou sekačku, plastový kufr s …PŘEČÍST »
 • Policisté besedovali s dětmi ZŠ v Jenči

  Policisté besedovali s dětmi ZŠ v Jenči

  Policista z Obvodního oddělení Hostivice společně s policistkou oddělení tisku a prevence navštívili dne 8. června základní školu v Jenči, kde besedovali s dětmi na vybraná témata. V rámci preventivní …PŘEČÍST »
 • Statistika objasněnosti trestných činů

  Statistika objasněnosti trestných činů

  Statistický přehled za období let 2015 – 2017 přesvědčivě ukazuje vzrůstající objasněnost zjištěných trestných činů. Úspěchy policistů ÚO P ČR Praha venkov – ZÁPAD jsou o to významnější, že se …PŘEČÍST »
 • Výsledky akce “ Okoř se šťávou 2017″

  Výsledky akce “ Okoř se šťávou 2017″

  Na zajištění veřejného pořádku výše uvedené akce se podílela také Policie České republiky za účasti několika desítek policistů. Během akce došlo ke dvěma trestným činům, kdy se jednalo o zatajení …PŘEČÍST »
 • Blíží se čas letních dovolených

  Blíží se čas letních dovolených

  Tak jako každý rok, blíží se čas letních dovolených. Lidé čekají na termín své dovolené, aby na delší či kratší dobu opustili svá obydlí a užili si zasloužený odpočinek. Bohužel …PŘEČÍST »
 • Majitel rodinného domu spal, zloděj kradl jeho věci

  Majitel rodinného domu spal, zloděj kradl jeho věci

  Na linku 158 bylo dne 3. června přijato oznámení o vloupání do rodinného domu v obci Horoměřice. Na místo se dostavila policejní hlídka, která od oznamovatele a zároveň poškozeného zjistila, že …PŘEČÍST »
 • Krádež věcí ve stanovém městečku

  Krádež věcí ve stanovém městečku

  Policisté z Obvodního oddělení Řevnice přijali oznámení o krádeži osobních věcí ve stanovém městečku hudebního festivalu Slunovrat, ke které došlo pravděpodobně dne 4. června, přibližně mezi 01:00 – 5:00 hodinou, v době, …PŘEČÍST »
 • Mníšecko, Libčicko – Dolany, Bojov -2 případy vloupání do rodinných domů

  Mníšecko, Libčicko – Dolany, Bojov -2 případy vloupání do rodinných domů

  Libčicko – Dolany Dne 28. 5. 2017 v době od  02:00 hod do 05:00 hod dosud neznámý pachatel překonal oplocení a vstupní dveře do rodinného domu v obci Dolany nad …PŘEČÍST »
 • Hostivicko – Zbuzany, Ptice: Vloupání do vozidla a garáže

  Hostivicko – Zbuzany, Ptice: Vloupání do vozidla a garáže

  Zbuzany – Vloupání do vozidla Doposud neznámý pachatel dne 29. 5. 2017 v době od 12:00 hodin do 12:30 hodin poškodil skleněnou výplň předního okénka vozidla, které bylo v té …PŘEČÍST »
 • OKOŘ SE ŠŤÁVOU 2017 – policejní opatření

  OKOŘ SE ŠŤÁVOU 2017 – policejní opatření

  Dne 3.6.2017 se od 12:00 hodin uskuteční již 19. ročník open air festival Okoř se šťávou 2017. Více o akci najdete na: https://bezpecnaprahazapad.cz/kalendar/okor-se-stavou-2017/ http://www.okorsestavou.cz/novinky2017   Celou akci budou doprovázet bezpečnostní …PŘEČÍST »
 • Úhonice – Vloupání do rodinného domu

  Úhonice – Vloupání do rodinného domu

  Dosud neznámý pachatel dne 22. května 2017 v době od 03:00 hod. do 09:00 hod. vnikl na pozemek domu tak, že překonal jeho oplocení, následně rozbil skleněnou výplň balkonových dveří …PŘEČÍST »
 • Hostivice – Krádež osobního vozidla Škoda Octavia

  Hostivice – Krádež osobního vozidla Škoda Octavia

  V neděli 21. května 2017 došlo v katastru obce Hostivice ke krádeži osobního vozidla značky Škoda Octavia. Majitel vozidla ho zaparkoval na polní cestě, poté si šel zaběhat, a když se …PŘEČÍST »
 • Černošice – Vloupání do rekreační chaty

  Černošice – Vloupání do rekreační chaty

  V přesně nezjištěné době v období od 14. do 20. května 2017 došlo k vloupání do objektu rekreační chaty v Černošicích. Neznámý pachatel se tak dopustil přečinu Krádeže podle § 205 odst. …PŘEČÍST »
 • Tuchoměřice – Krádež věcí z osobního automobilu

  Tuchoměřice – Krádež věcí z osobního automobilu

  Neznámý pachatel dne 18. května 2017 v době od 10:45 hod. do 11:00 hod. v obci Tuchoměřice, na volně přístupné příjezdové cestě k domu poškozeného, rozbil skleněnou výplň okna uzamčeného osobního …PŘEČÍST »
 • Mobilní aplikace a lustrace věcí

  Mobilní aplikace a lustrace věcí

  Vážení občané, jsme online asi měsíc a již slavíme dílčí úspěchy!   Naši stránku již navštívilo 4.289 unikátních uživatelů. A bylo zobrazeno celkem 9.161 stránek.     Na sociální síti …PŘEČÍST »
 • Policisté objasnili případ vloupání do ZŠ Roztoky

  Policisté objasnili případ vloupání do ZŠ Roztoky

  Dne 25. 4.  2017 došlo ke vloupání do ZŠ Roztoky, kdy v té době neznámý pachatel překonal oplocení á následně se vloupal do sborovny základní školy. Ze sborovny odcizil finanční …PŘEČÍST »
 • Policisté se zaměřili zejména na oprávněnost zaměstnávání cizinců

  Policisté se zaměřili zejména na oprávněnost zaměstnávání cizinců

  Ve středu 10. května 2017 proběhla na okrese Praha – venkov – ZÁPAD policejní akce s krycím názvem „BLAŽENA“, zaměřená na kontrolu pobytového režimu cizinců. Policisté se zaměřili hlavně na problematiku …PŘEČÍST »
 • Aktualizace – Pohřešovaná žena nalezena

  Aktualizace – Pohřešovaná žena nalezena

  Včerejší pátrací akce po pohřešované ženě z libčicka skončila s pozitivním výsledkem. Žena byla v úterý odpoledne v pořádku nalezena rodinným známým.PŘEČÍST »
 • Cyklisté – ohrožení účastníci silničního provozu

  Cyklisté – ohrožení účastníci silničního provozu

  Právě cyklisté představují velmi ohroženou skupinu a právě teď, kdy se intenzivně rozbíhá cyklistická sezóna, je potřeba připomenout několik základních preventivních pravidel bezpečné jízdy na jízdním kole. Není třeba zdůrazňovat, …PŘEČÍST »
 • Informace pro řidiče

  Informace pro řidiče

  Začátek tohoto týdne odstartoval Týden bezpečnosti v silničním provozu. V průběhu celého týdne by se řidiči měli připravit na silnicích na častější policejní kontroly, při kterých se budou policisté zaměřovat …PŘEČÍST »
 • Rozbor nehodovosti na ÚO Praha venkov – ZÁPAD

  Rozbor nehodovosti na ÚO Praha venkov – ZÁPAD

  Dopravně bezpečnostní akce vedly v letošním roce ke snížení nehodovosti na území okresu Praha – Západ, jak ukazuje statistický přehled za stejné období proti loňskému roku.   Rozbor nehodovosti na …PŘEČÍST »
 • Rady pro případ dopravní nehody

  Rady pro případ dopravní nehody

  V případě dopravní nehody: zastavte vozidlo a vypněte motor, zachovejte klid, nejednejte zbrkle, zabezpečte místo dopravní nehody – označte místo trojúhelníkem, zjistěte následky dopravní nehody, stav zraněných, poskytněte první pomoc …PŘEČÍST »
 • Praha ZÁPAD – Pomůžete nám s pátráním po hledaných osobách?

  Praha ZÁPAD – Pomůžete nám s pátráním po hledaných osobách?

  Policisté Služby kriminální policie a vyšetřování Praha venkov – Západ pátrají po níže uvedených osobách a žádají širokou veřejnost o spolupráci. V případě jakýchkoliv poznatků zavolejte na bezplatnou linku 158 …PŘEČÍST »
 • Řevnice – Hledáme svědka dopravní nehody

  Řevnice – Hledáme svědka dopravní nehody

  Dne 26. března 2017 došlo ve směru od obce Řevnice na obec Řitka k dopravní nehodě motocyklu. Řidič v levotočivé zatáčce sjel s motocyklem mimo pozemní komunikaci, kde se střetl …PŘEČÍST »
 • Velké Přílepy – Poškození linkového autobusu

  Velké Přílepy – Poškození linkového autobusu

  Poškození šesti výplní oken linkového autobusu a posprejování předního skla nápisem „ NEBUŤ ŘIDIČ“ je dílem dosud neznámého pachatele, který si autobus vybral ke svému vandalství na parkovišti v obci …PŘEČÍST »
 • Beseda policistů s dětmi z mateřské a základní školy

  Beseda policistů s dětmi z mateřské a základní školy

  Policisté z dopravního inspektorátu Policie ČR Územního odboru Praha venkov – ZÁPAD se spolu s pracovnicí oddělení tisku a prevence 27. dubna 2017  zůčastnili besedy na mateřské a základní škole …PŘEČÍST »
 • Stálé přijímáme nové uchazeče do řad středočeské policie

  Stálé přijímáme nové uchazeče do řad středočeské policie

      NOVÉ INFORMACE pro uchazeče o služební poměr   Krajské ředitelství policie Středočeského kraje stále disponuje několika desítkami  volných služebních míst na základních útvarech. Nově přijatí uchazeči mohou nastoupit službu …PŘEČÍST »
 • Nové Středokluky – Krádež sekačky a rekultivátoru

  Nové Středokluky – Krádež sekačky a rekultivátoru

  Zatím neznámý zloděj nezjištěným předmětem rozstřihl 150 cm vysoký plot u soukromého pozemku, vypáčil visací zámek a petlici dveří boudy na nářadí a z této následně odcizil travní sekačku a …PŘEČÍST »
 • Jinočany – Zahoření dvou kontejnerů

  Jinočany – Zahoření dvou kontejnerů

  V nočních hodinách dne 25. dubna došlo v obci Jinočany, v ulici Zahradní, k požáru dvou kontejnerů na tříděný odpad, které způsobil dosud neznámý pachatel. Na místo se dostavil Hasičský …PŘEČÍST »
 • Statenice – Dopravní policisté zkontrolovali více jak 200 vozidel

  Statenice – Dopravní policisté zkontrolovali více jak 200 vozidel

  Dopravně bezpečnostní akce, zaměřená na kontrolu technického stavu vozidel, na požívání alkoholu a jiných návykových látek před a během jízdy, na pátrání po hledaných osobách, věcech a odcizených vozidlech, probíhala …PŘEČÍST »
 • Svrkyně – Pachatel využil nepřítomnosti majitelů

  Svrkyně – Pachatel využil nepřítomnosti majitelů

  Po překonání oplocení rodinného domu v obci Svrkyně, vnikl dosud neznámý pachatel do neuzamčeného vozidla Ford Tranzit, které parkovalo na soukromém pozemku a z vozidla odcizil svařovací inventor, bezolejový kompresor, …PŘEČÍST »
 • TRANS BRDY

  TRANS BRDY

  Dne 22. dubna 2017 bude probíhat cyklistický závod TRANS BRDY. Závodníci budou startovat  v 11.30 hodin z obce Dobřichovice, ve směru na obec Řevnice a Mníšek pod Brdy a zpět …PŘEČÍST »
 • Praha – ZÁPAD – Speed marathon

  Praha – ZÁPAD – Speed marathon

  Ve středu 19. dubna proběhl první ročník Speed maratonu také na území Prahy venkov – ZÁPAD. Občané byli vyzváni k vyhodnocení lokalit a rizikových míst na mapě Speed marathonu, která …PŘEČÍST »
 • Velké Přílepy – Krádež jízdních kol

  Velké Přílepy – Krádež jízdních kol

  Na základě oznámení na linku 158, ze dne 13. dubna 2017, vyjeli policisté do obce Velké Přílepy, do ulice Burianova. Zde jim oznamovatel sdělil, že došlo na jeho pozemku k …PŘEČÍST »
 • Úplná uzavírka sil. č. II/240 v obci Statenice

  Úplná uzavírka sil. č. II/240 v obci Statenice

  Dne 29.4.2017 v době od 4.00 do 10.00 hod. dojde k úplné uzavírce sil. č. II/240 v obci Statenice – Černý Vůl, na ul. Kralupská v místě parc. č. 229. Důvodem …PŘEČÍST »
 • Dobřichovice – Krádež v budově TJ Sokol

  Dobřichovice – Krádež v budově TJ Sokol

  Policisté prověřují případ krádeže věcí, ke kterému došlo dne 19.3.2017 v době od 08:45 hodin do 11:15 hodin v obci Dobřichovice, v ulici Pražská. Dosud neznámý pachatel vešel do budovy …PŘEČÍST »
 • Hostivice – Odcizení peněženky

  Hostivice – Odcizení peněženky

  Desetitisícová hotovost bude nyní chybět třiapadesátileté ženě. Dne 10. dubna 2017 v době od 15:00 hodin do 15:30 hodin na lince autobusu ze zastávky Zličín do obce Chýně ji v nestřežený okamžik …PŘEČÍST »
 • Roztoky – Posprejování garáží

  Roztoky – Posprejování garáží

  Přečinem Poškození cizí věci se zabývají policisté z Obvodního oddělení Libčice nad Vltavou. Dosud neznámý pachatel v době od 7.4.2017 – 8.4.2017 posprejoval celkem troje vrata garáží, umístěných mezi ulicí Haškova a …PŘEČÍST »
 • Černošice – Poznáte osoby na videozáznamu?

  Černošice – Poznáte osoby na videozáznamu?

  Policisté z Obvodního oddělení Řevnice přijali oznámení o vloupání do rodinného domu v obci Černošice, v ulici Libušina, ke kterému došlo dne 13. března 2017. Pachatelé vstoupili na částečně oplocený …PŘEČÍST »
 • Začátek chatařské sezony

  Začátek chatařské sezony

  Po dlouhé zimě opět nastává období, kdy se lidé začínají vracet na své chaty nebo chalupy.  Policisté Územního odboru Praha venkov – západ během zimy prováděly kontroly v oblasti těchto …PŘEČÍST »
 • Policejní opatření Bezpečné Velikonoce

  Policejní opatření Bezpečné Velikonoce

  V období velikonočních svátků bude na území celé České republiky probíhat bezpečnostní policejní opatření Bezpečné Velikonoce. Toto opatření je zaměřeno na zajištění veřejného pořádku a bezpečnosti osob a majetku v souvislosti …PŘEČÍST »
 • Mníšecko – Pachatel si ke svému lupu vybírá garáže

  Mníšecko – Pachatel si ke svému lupu vybírá garáže

  Od poloviny měsíce března 2017 řeší policisté zvýšení nárůstu vloupání do garáží a následným krádežím, které páchá dosud neznámý pachatel, či skupinka pachatelů. Zde je několik případů: K prvnímu případu došlo …PŘEČÍST »
 • Statenice – Černý Vůl – Vloupání do rodinného domu

  Statenice – Černý Vůl – Vloupání do rodinného domu

  Policisté z Obvodního oddělení Libčice nad Vltavou prověřují případ vloupání do rodinného domu, ke kterému došlo dne 6. dubna 2017 v době od 03:00 hodin do 14:00 hodin.  Dosud neznámý …PŘEČÍST »
 • Řevnice – Policisté dopadli pachatele krádeže

  Řevnice – Policisté dopadli pachatele krádeže

  Krádež prodejního automatu na kuličky s překvapením, včetně kuliček a mincí v zásobnících, se nevyplatila dvěma mladým mužům.  Pod vlivem alkoholu dne 14. března 2017 v obci Řevnice odcizili z …PŘEČÍST »
 • Hostivice – Poškození vozidla

  Hostivice – Poškození vozidla

  Policisté prověřují trestný čin krádeže, kterého se dopustil dosud neznámý pachatel. Dne 3.4.2017 v době 18:45 – 19:00 hodin na parkovišti před OD Tesco překonal uzamčení vozidla Škoda Octavia a …PŘEČÍST »
 • Velké Přílepy – Vloupání do rodinného domu

  Velké Přílepy – Vloupání do rodinného domu

  Policisté z Obvodního oddělení Libčice nad Vltavou pátrají po pachateli, který se v době od 30. listopadu 2016 do 27. března 2017 vloupal do domu v obci Velké Přílepy.   …PŘEČÍST »
 • Řevnice – Krádež lešení

  Řevnice – Krádež lešení

  V obci Řevnice, v ulici Selecká, došlo v době od 26. března 2017 do 28. března 2017 k odcizení zde složeného HAKY lešení a dřevěných podlážek. Policisté uvítají jakékoli informace, …PŘEČÍST »
 • Všenory – Vykácení stromů

  Všenory – Vykácení stromů

  Po překonání oplocení rodinného domu v katastru obce Všenory, v ulici Ke Hřbitovu, vnikl na pozemek dosud neznámý pachatel, který zde přinesenou motorovou pilou vykácel 170 metrů čtverečních lesního porostu …PŘEČÍST »
 • Líšnice – Nález granátu

  Líšnice – Nález granátu

  Dne 25. března 2017 byl v katastru obce Líšnice nalezen předmět, podobající se ruskému starému granátu. Ten nalezla oznamovatelka pomocí detektoru kovu v lesním porostu pod kameny. Na místo byl …PŘEČÍST »
 • Zbuzany – pěstoval konopí, nyní mu hrozí desetileté vězení

  Zbuzany – pěstoval konopí, nyní mu hrozí desetileté vězení

  Kriminalisté zahájili trestní stíhání dvaapadesátiletého muže, který je obviněn ze spáchání zločinu Nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Obviněný muž nejméně od ledna …PŘEČÍST »
 • Auto není trezor

  Auto není trezor

  Do osobního vozidla značky Suzuki SX se v době od 19.3.2017 do 20.3.2017 v ulici Rudé armády v Mníšku pod Brdy vloupal dosud neznámý pachatel. Zloděje zřejmě přilákalo příruční zavazadlo, …PŘEČÍST »
 • Řídil, ačkoliv měl zákaz

  Řídil, ačkoliv měl zákaz

  Při silniční kontrole dne 19. března v obci Mníšek pod Brdy, zastavili policisté osobní motorové vozidlo zn. Peugeot 206, které řídil pětapadesátiletý muž. Provedenou kontrolou bylo zjištěno, že má vysloven …PŘEČÍST »
 • Krádež věci z domu

  Krádež věci z domu

  Dosud neznámý pachatel vnikl v době od 14.3.2017 22:00 hodin do 15.3.2017 7:00 hodin na pozemek domu v obci Chýnice, neuzavřenými dveřmi vnikl do domu, kde se volně pohyboval. Z …PŘEČÍST »
 • Vloupání do zahradního domku

  Vloupání do zahradního domku

  Na oplocený pozemek rodinného domu v ulici Rýznerova v Roztokách vnikl v době od 8. března 2017 do 11. března 2017 zatím neznámý pachatel. Ten se následně po vypáčení dřevěné …PŘEČÍST »
 • Vloupání do vozidla

  Vloupání do vozidla

  Do zaparkovaného vozidla zn. Ford Transit v Mníšku pod Brdy, v ulici 9. Května, se v době od 8. března 2017 do 9. března 2017 vloupal Dosud neznámý pachatel. Po …PŘEČÍST »
 • Vloupání do chaty

  Vloupání do chaty

  Po dosud neznámém pachateli pátrají policisté z Obvodního oddělení Řevnice. Ten se v době od 5. března 2017 do 10. března 2017 vloupal v Černošicích, osada Pod Hladkou skálou, do …PŘEČÍST »
 • Policie radí, jak se chránit před podvodníky

  Policie radí, jak se chránit před podvodníky

  Podvodníci využívají různé záminky a lsti, aby se dostali k vašim penězům. Chtějí vniknout do vašeho bytu, a pokud z vás nevylákají peníze přímo, ovládají řadu způsobů jak vás okrást. Proto je …PŘEČÍST »
 • Jak se chránit před okradením

  Jak se chránit před okradením

  Rady, jak se chránit před okradením: Peníze, doklady i klíče noste v příruční uzavřené tašce nebo kabelce vždy odděleně. Berte si jen tolik peněz, kolik skutečně potřebujete. Peněženku uložte na dno …PŘEČÍST »
 • Uzávěra mostu přes D5 mezi obcemi Rudná a Chýně

  Uzávěra mostu přes D5 mezi obcemi Rudná a Chýně

  Uzávěra mostu ev. č. 00518 na silnici č. III/00518 mezi obcemi Rudná a Chýně, ode dne 26.7.2016 do odvolání. Důvodem je havarijní stav mostu vzniklý poškozením při dopravní nehodě. Objízdná …PŘEČÍST »
 • Dluží na výživném

  Dluží na výživném

  Každý otec nebo matka, kteří z nějakých příčin opustí rodinu s nezaopatřenými dětmi, musí mít na paměti, že jejich zákonnou povinností je na své děti platit výživné. Naprostá většina tuto povinnost …PŘEČÍST »
 • Pachatel okradl ženu ve vlaku

  Pachatel okradl ženu ve vlaku

  Policisté pátrají po dosud neznámém pachateli, který dne 2. března kolem 17:40 hodin okradl devětatřicetiletou ženu, která cestovala v osobním vlaku z Prahy směrem na Kralupy nad Vltavou. Ve stanici …PŘEČÍST »
 • Policisté dopadli pachatele

  Policisté dopadli pachatele

  Policisté z Obvodního oddělení Libčice nad Vltavou sdělili podezření z přečinu Poškození cizí věci spáchaného ve spolupachatelství třiadvacetiletému mladíkovi. K prvnímu případu došlo dne 1. února 2017 v poledních hodinách …PŘEČÍST »
 • Před každou jízdou se vždy připoutejte!

  Před každou jízdou se vždy připoutejte!

  Zapnutím bezpečnostního pásu si můžete zachránit život! Vždy si před každou cestou motorovým vozidlem zapněte bezpečnostní pásy, v případě dopravní nehody máte několikanásobně vyšší šanci, že si zachráníte život nebo zabráníte …PŘEČÍST »
 • Nebezpečí na internetu

  Nebezpečí na internetu

  Nebezpečí na internetu Rodiče by vždy měli své děti varovat a poučit je o tom, jaké nebezpečí jim na internetu hrozí  Internet je již několik let nedílnou součástí našeho života …PŘEČÍST »
 • Řevnice – Poznáte muže na fotografii?

  Řevnice – Poznáte muže na fotografii?

  Řevničtí policisté prověřují oznámení ve věci podezření ze spáchání přečinu krádeže a přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, ze kterého je podezřelý muž na fotografii. Tento dosud neznámý muž …PŘEČÍST »
 • Víkendové události na Praze – ZÁPAD

  Víkendové události na Praze – ZÁPAD

  Krádež měděných plechů Hostivičtí policisté prověřují krádež 500 kg měděných plechů, ke které došlo v době od 26.1.2017 do 2.3.2017 v obci Chrášťany. Plechy byly uloženy v kontejneru, ze kterého dosud neznámý pachatel …PŘEČÍST »
 • Odložené věci ve vozidle lákají zloděje

  Odložené věci ve vozidle lákají zloděje

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Způsobená škoda je za několik desítek tisíc korun Do zaparkovaného vozidla značky Nissan Juke vnikl v odpoledních hodinách dne 16. února 2017 v obci Jinočany dosud neznámý …PŘEČÍST »
PŘEDCHOZÍ STRÁNKA

Máte poznatek k trestné činnosti?

Kontaktujte nás. Získané informace nebudou zveřejněny!  

Formulář nenahrazuje klasické oznámení, které můžete učinit na kterémkoliv oddělení Policie České republiky, a rovněž nenahrazuje elektronickou podatelnu Policie České republiky, tudíž se nejedná o podání ve smyslu ustanovení § 59 zákona číslo 141/1961 Sb., o trestním řízení soudním, ani dle ustanovení § 37 zákona číslo 500/2004 Sb., správní řád. V návaznosti na tuto skutečnost Vám sdělujeme, že vzhledem k charakteru služby není ohlašovatelům zasíláno vyrozumění o provedených opatřeních. Touto formou rovněž není zajišťována pomoc v tísni. V naléhavých případech se proto vždy obracejte na nejbližší útvar Policie České republiky, případně využijte linku tísňového volání 158 nebo 112. Převzato z policie.cz