Policisté se podíleli na zajištění veřejného pořádku na Okoři

Na zajištění pořádku a klidný průběh kulturně společenské akce  „OPEN AIR FESTIVAL OKOŘ 2017“, která se konala v době od 19.8. – 20.8.2017, dohlížely tři desítky policistů. V průběhu této akce byli policisté připraveni provádět kontroly návštěvníků v souvislosti s pátráním po osobách a věcech, monitoring možných nelegálních migračních toků na území Středočeského kraje a monitoring případných extremistických nálad apod.
Policisté se také zaměřili na dodržování zákona o provozu na pozemních komunikacích, zejména pak na dodržování zákazu požívání alkoholických nápojů, omamných a psychotropních látek před a během jízdy řidiči motorových vozidel, na předcházení majetkového protiprávního jednání a narušení veřejného pořádku nejen v obci Okoř, ale i v okolních obcích.
Během akce bylo zkontrolováno celkem 555 osob a 533 vozidel. Dva řidiči požili před nebo během jízdy alkohol, u jednoho byla naměřena hladina 0,55 promile alkoholu v dechu a u druhého 1,33 promile. Celkem byla uložena jedna bloková pokuta. Můžeme konstatovat, že celá akce proběhla bez narušení veřejného pořádku.

Autor příspěvku: Oddělení tisku a prevence

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments