Vloupal se do prdejny instalaterství

Škoda byla vyčíslena na několik stovek tisíc.

Policisté z obvodního oddělení Řevnice se zabývají případem vloupání do prodejny instalatérství v ulici Doktora Jánského v obci Černošice, odkud neznámý pachatel odcizil zboží za více než tři sta tisíc korun.

Podle dosavadního šetření se zatím nezjištěný pachatel vloupal do objektu v době od čtvrt na sedm večer 18. října do ranní sedmé hodiny 19. října, a to tak, že vypáčil dveře. Tímto si sjednal přístup do vnitřních prostor, z nichž následně odcizil několik bouracích kladiv, rozbrusy, lisovačky na trubky a další druhy nářadí.

Poškozenému byla způsobena škoda na odcizení ve výši 330 tisíc korun a na poškození okolo 50 tisíc korun.

Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů krádeže a poškození cizí věci, za což pachateli v případě dopadení, prokázání viny a odsouzení hrozí trest odnětím svobody na jeden rok až pět let.

Aby došlo k zdárnému konci vyšetřování této trestné činnosti a k vypátrání pachatele, přivítali by policisté pomoc od veřejnosti. Jakékoli informace o podezřelé osobě, která se během výše uvedené doby pohybovala u prodejny instalatérství v obci Černošic, mohou svědci nahlásit osobně na obvodní oddělení Řevnice, nebo mohou kontaktovat zpracovatele případu telefonicky na čísle 974 882 740. Samozřejmě je možné využít bezplatnou linku 158.

por. Bc. Michaela Richterová
tisková mluvčí
P ČR Středočeského kraje
25. října 2021

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments