Dopravní nehoda se smrtelným zraněním

Řidič s osobním vozidlem narazil do stromu.

Dopravní policisté z okresu Praha západ vyjížděli dnes 30. března 2020 v brzkých ranních hodinách k oznámené dopravní nehodě, která se stala mezi obcemi Dobřichovice a Černošice.

Jen několik minut před druhou hodinou na pozemní komunikaci č. II/115 při jízdě na trase ve směru od obce Dobřichovice do Černošic, řidič osobního vozidla značky Škoda Octavia pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu a povaze vozovky a přejel do protisměru a poté do levého silničního příkopu. V těchto místech narazilo vozidlo přední částí do vzrostlého stromu. Následkem tohoto nárazu došlo ke smrtelnému zranění pětatřicetiletého řidiče. V tomto případě bude proveden odběr biologického materiálu.

Dopravní nehoda je nadále v šetření.

Policie opět upozorňuje řidiče, aby usedali za volant odpočatí a plně se za jízdy věnovali řízení. Pouze obezřetností a dodržováním předpisů silničního provozu lze snížit počet dopravních nehod na našich pozemních komunikacích. Policie dále upozorňuje řidiče, aby v době nepříznivého počasí, kdy jsou silnice kluzké a v ranních a nočních hodinách bývá snížená viditelnosti, aby zvýšili svoji pozornost a přizpůsobili jízdu stavu a povaze vozovky a povětrnostním podmínkám.

nprap. Jana Šteinerová
tisková mluvčí
P ČR  Kladno
30. března 2020

Autor příspěvku: Oddělení tisku a prevence

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments