Ze skleníku byla odcizena sbírka kaktusů

Krádeží kaktusů se nyní zabývají policisté z Obvodního oddělení Řevnice. Ke krádeži došlo v době od 2.4.2018 19:00 hodin do 3.4.2018 7:15 hodin v obci Dobřichovice. Pachatel překonal oplocení uzamčeného pozemku rodinného domu v ulici Lomená, vnikl na pozemek a zde z odemčeného skleníku odcizil různé druhy starých specifických kaktusů, kterým se majitel věnoval několik let.  Jednalo se celkem o osmdesát rostlin v hodnotě cca 20.000,- Kč.

V případě dopadení pachatele, mu hrozí obvinění z přečinu krádeže a přečinu porušování domovní svobody, za které v případě odsouzení může jít až na tři roky do vězení.

Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedené nemovitosti v inkriminovanou dobu podezřelé osoby, či podezřelé vozidlo. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Řevnice, nebo mohou kontaktovat policisty na telefonním čísle 974 882 741. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Autor příspěvku: Oddělení tisku a prevence

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments