Vandal vyryl rýhu na autě

Nevšimli jste si někoho podezřelého?

Policisté z obvodního oddělení Hostivice šetří případ poškozeného vozidla, na který neznámý pachatel vyryl nějakým předmětem rýhu dlouhou více než dva a půl metru.

Zatím nezjištěný vandal v neděli 12. prosince, v době od 10:30 do 10:50 hodin, na volně přístupném parkovišti u obchodního domu v ulici Čsl. Armády v Hostivici, poškodil vodorovně vedenou rýhou v laku dlouhou přes 2,5 metru na levé straně automobilu Škoda Superb, čímž byla poškozenému způsobena škoda ve výši téměř 20 tisíc korun.

Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až jeden rok za mřížemi.

Aby se podařilo vandala vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od případných svědků, kteří spatřili na parkovišti u obchodního domu v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na obvodní oddělení policie Hostivice, nebo mohou kontaktovat zpracovatele případu na telefonním čísle 974 882 750 nebo 602 306 452. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

 

por. Bc. Michaela Richterová
tisková mluvčí
P ČR Středočeského kraje
14. prosince 2021

Autor příspěvku: Oddělení tisku a prevence

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments