Ze stavebních buněk mizí neustále nářadí

Škoda dosáhla téměř sto tisíc korun.

Policisté z obvodního oddělení Hostivice se zabývají případem vloupání do čtyř stavebních buněk v Úhonicích, z nichž byly odcizeny různé typy nářadí.

Dosavadním šetřením policisté zjistili, že neznámý pachatel, v době od osmnácti hodin 23. srpna do ranní sedmé hodiny následujícího dne, vytvořil v pletivovém plotu otvor, kterým vnikl na pozemek se stavebními plechovými buňkami a z nich odcizil přes 40 kusů nářadí v celkové hodnotě dosahující téměř 100 tisíc korun.

Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže, za což pachateli hrozí v případě dopadení a odsouzení až dvouletý pobyt za mřížemi.

Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v obci Úhonice a jejím okolí ve výše zmiňované době nějako podezřelou osobu. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na obvodní oddělení policie Hostivice, nebo mohou kontaktovat policisty na telefonním čísle 974 882 750. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

 

por. Bc. Michaela Richterová
tisková mluvčí
P ČR Praha venkov-západ
26. srpna 2021

Autor příspěvku: Oddělení tisku a prevence

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments