Dvojice vykradla penzion v Míšku pod Brdy

Kriminalisté z Územního odboru Praha západ pátrají po totožnosti dvojice (žena a muž), která se v únoru letošního roku, krátce po půlnoci nechala ubytovat v penzionu, v obci Mníšek pod Brdy. Využila situace, kdy v penzionu již na recepci nikdo nebyl a telefonicky se domluvila s provozním, že se ubytují a registraci hostů realizují až druhý den ráno. Tento trik však byl jen záměrem k tomu, aby nebyli nikde evidovaní a po příchodu do penzionu zde odcizili elektroniku a další věci z pokojů. Na místo přijeli vozidlem tovární značky WV Sharan, jehož markantem je nabouraný levý přední bok. Po samotné krádeži z místa tímto vozidlem odjeli i s odcizenými věcmi.

Na základě zjištěných poznatků se kriminalisté domnívají, že by tato dvojice mohla být členy organizované skupiny, která operuje stejným způsobem na území hlavního města Prahy a Prahy západ. Není vyloučeno, že se obdobného jednání mohou dopouštět i na jiných místech celé České republiky.

Varujeme tímto provozovatele a majitele penzionů, aby neubytovávali hosty bez předchozích administrativních úkonů potřebných k registraci.

Kriminalisté mají k dispozici kamerový záznam, který zachytil podobu této dvojice, a žádají kohokoliv, kdo ženu nebo muže pozná, aby kontaktoval bezplatnou telefonní linku 158.

 

Video ke stažení zde:

https://www.policie.cz/soubor/patrame-po-totoznosti-nezname-dvojice.aspx

https://www.policie.cz/soubor/policie-cr-prilohy-patrame-po-totoznosti-nezname-dvojice.aspx

 

por. Bc. Marcela Pučelíková
tisková mluvčí
P ČR Beroun
21. srpna 2019

 

 

Autor příspěvku: Administrátor

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments