Stavební lešení je poslední dobou v kurzu

Zloděj se s krádeží lešení moc nepáral a lešení odcizil i s vlekem.

Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ krádeže lešení společně s vlekem, čímž neznámý pachatel způsobil majiteli škodu přesahující dvě stě tisíc korun.

Podle dosavadního šetření dosud nezjištěný pachatel odcizil v době od 21. do 23. ledna 2022, z parkoviště před domem v ulici Jungmannova v Roztokách vlek, na němž bylo naskládané stavební lešení značky Pletac v hodnotě okolo 150 tisíc korun.

Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže, za což pachateli v případě dopadení, prokázání viny a odsouzení hrozí trest odnětím svobody na jeden rok až pět let.

Aby se podařilo pachatele vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili na výše uvedeném místě a v inkriminovanou dobu podezřelou osobu. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na obvodní oddělení policie Libčice nad Vltavou, nebo mohou kontaktovat zpracovatele případu na telefonním čísle 974 866 400. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

por. Bc. Michaela Richterová
tisková mluvčí
P ČR Středočeského kraje
26. ledna 2022

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments