Žádáme veřejnost o pomoc se ztotožněním svědka

Žádáme veřejnost o pomoc ke ztotožnění svědka ze dne 5. června 2019, který se v době od 19:30 do 20:03 hodin pohyboval na benzínové čerpací stanici Koloc Oil v katastru obce Líšnice na Praze západ. Z výše uvedené benzínové čerpací stanice bylo odcizeno dodávkové vozidlo značky Renault Master bílé barvy s registrační značkou 2B8 4401.

V rámci šetření bylo zjištěno, že odcizené vozidlo bylo odtaženo dodávkovým vozidlem nezjištěné tovární značky, bílé barvy, nezjištěné registrační značky, kdy dodávka byla tzv. valníkového typu.

Hledáme svědka, který byl ve výše uvedené době, tj. 5. června v době od 19:30 do 20:03 hodin, na benzínové čerpací stanici a pohyboval se u odstaveného vozidla a poté si zakoupil v prodejně v automatu nápoj a následně odešel zpět k odstavenému vozidlu.

Popis osoby: měl na sobě triko barvy tmavě hnědé a černé kraťasy. Na triku je vidět nezjištěný emblém. Osoba je mužského pohlaví, silné postavy, na očích dioptrické brýle, které si u rohu prodejny osoba zvedá na hlavu. Dále osoba má tmavě střižené vlasy a kulatý obličej. Chůze je kolíbavá, jako by měla zdravotní problémy s kyčlemi, věk osoby je cca mezi 40 až 50 lety.

V případě jakýchkoliv poznatků volejte na linku 158, nebo na telefonní číslo Obvodního oddělení policie Mníšek pod Brdy 725 885 672.

Předem děkujeme za spolupráci!

 

Video:

 

 

Fotografie:

 

por. Bc. Michaela Richterová

tisková mluvčí

PČR Rakovník

Autor příspěvku: Administrátor

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments