Ze železničního přemostění byly odcizeny ocelové desky

PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Neviděli jste někoho?

Policisté z obvodního oddělení Libčice se zabývají případem odcizených ocelových desek z ochozu přemostění na železničním přemostění mezi obcemi Lichoceves a Noutenice.

Podle dosavadního šetření neznámý pachatel odcizil ocelové plošiny z mostní konstrukce v době od 1. do 15. září, kdy jich odcizil mezi výše uvedenými obcemi celkem 17 kusů různých rozměrů v hodnotě přesahující sto tisíc korun.

Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže, za což pachateli v případě dopadení, prokázání viny a odsouzení hrozí trest odnětím svobody na jeden rok až pět let.

Aby se podařilo zatím neznámého pachatele vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od občanů, kteří spatřili ve výše zmiňované době a místě nějakou podezřelou osobu či osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na jakémkoliv obvodní oddělení policie, nebo mohou kontaktovat policisty na telefonním čísle 974 866 400. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

 

por. Bc. Michaela Richterová

Autor příspěvku: Oddělení tisku a prevence

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments