Loupežné přepadení v obci Nučice

Dne 25. října 2017 v době od 21:30 do 22:00 hodin došlo za železničním přejezdem v obci Nučice v ulici K Nádraží k loupežnému přepadení ženy, která šla pěšky z obce Rudná do obce Nučice. Žena byla přepadena neznámým pachatelem, který se za užití násilí zmocnil její koženkové kabelky černé barvy o rozměrech 40×30 cm. V kabelce byla peněženka béžové barvy s doklady, dále mobilní telefon značky Huawei Y5 II zlaté barvy a tlačítkový telefon značky Nokia. Pachatel i s kabelkou z místa utekl směrem na obec Rudná. V okolí nádraží ČD v obci Nučice se tou dobou pohybovaly dvě podezřelé osoby. Jednalo se o dva muže ve věku kolem 30-ti let a výšky cca 180 cm.

K popisu pachatele se policistům se podařilo zjistit, že se jednalo o muže ve věku kolem 30-ti let s tmavými krátkými vlasy, vysokého zhruba 180 cm. Na sobě měl oblečenu tmavou bundu.

Žádáme širokou veřejnost, aby v případě poznatku k výše uvedené události nebo nálezu jakéhokoliv z uvedených předmětů neprodleně kontaktovala policii na bezplatné telefonní lince 158.
S nalezenými předměty do příjezdu policie nemanipulujte.

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments