Střešní box zmizel z vozidla

Pomozte při dopadení zloděje střešního boxu.

Policisté obvodního oddělení Hostivice nyní prošetřují případ odcizeného střešního boxu, kterého se zmocnil dosud neznámý pachatel z vozidla v obci Hostivice.

Neznámý pachatel v časovém rozmezí od 20.00 hodin dne 5. března 2020 do 14.30 hodin následujícího dne odcizil střešní box, který byl ponechaný na osobním vozidle tovární značky Volvo. Vozidlo bylo v danou dobu zaparkováno před rodinným domem v Olivové ulici. Pachatel nezjištěným způsobem demontoval střešní box značky Thule o objemu 800 litrů, který následně odcizil. Svým jednáním způsobil společnosti škodu ve výši 25 000,-Kč.  

Policisté případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže a po pachateli pátrají.

Aby se podařilo pachatele dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události,  kteří v inkriminovaném čase mohli spatřit podezřelou osobu pohybující se u osobního vozidla Volvo před rodinným domem v Olivové ulici v obci Hostivice a nebo přímo při demontáži tohoto odcizeného střešního boxu.  Poznatky, které by vedly k odhalení totožnosti pachatele, který střešní box odcizil sdělte na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158.

nprap. Jana Šteinerová
tisková mluvčí
P ČR  Kladno
9. března 2020

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments