Vandal poškodil několik vchodových dveří bytových domů

PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Neviděli jste někoho podezřelého?

Policisté šetří případ poškozených dveří několika bytových domů v Hostivici, k čemuž došlo v nočních hodinách z 19. na 20. prosince v ulicích Borová, Dubová a Lipová.

Podle dosavadního šetření dosud nezjištěný pachatel způsobil několik vrypů do rámů a zárubní vchodových dveří celkem u deseti bytových domů ve výše jmenovaných ulicích. Tímto jednáním způsobil škodu v předběžné výši okolo 200 tisíc korun.

Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až jeden rok za mřížemi.

Aby se podařilo pachatele vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedeného místa v inkriminovanou dobu podezřelou osobu. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na obvodní oddělení policie Hostivice, nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 882 750. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

por. Bc. Michaela Richterová

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments