Stránka s příspěvky

 • Pokoušel se vloupat do stavby domu

  Pokoušel se vloupat do stavby domu

  Pachatel způsobil svým jednáním škodu na poškození za několik desítek tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení Hostivice šetří případ pokusu vloupání do neobydlené stavby rodinného domu v ulici Otakara Kádnera …PŘEČÍST »
 • Ze stavební buňky odcizil nářadí

  Ze stavební buňky odcizil nářadí

  Nevšimli jste si někoho? Policisté z obvodní oddělení Libčice šetří případ vloupání do stavební buňky, z níž neznámý pachatel odcizil nářadí za několik desítek tisíc korun. K vloupání do buňky …PŘEČÍST »
 • Nadýchal více než jedno a půl promile

  Nadýchal více než jedno a půl promile

  Za jízdu pod vlivem alkoholu má záznam v trestním rejstříku. Policisté z obvodního oddělení Mníšek pod Brdy sdělili 23letému muži podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, …PŘEČÍST »
 • Další případ vloupání do vozidla

  Další případ vloupání do vozidla

  Cílem bylo opět nářadí. Policisté z obvodního oddělení šetří další případ vloupání do vozidla, z něhož byly odcizeny různé druhy nářadí. Celková škoda byla předběžně vyčíslena na téměř 80 tisíc …PŘEČÍST »
 • Vloupal se do auta pro nářadí

  Vloupal se do auta pro nářadí

  Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ vloupání do automobilu, z něhož bylo odcizeno nářadí v hodnotě za více než 100 tisíc korun. Podle dosavadního …PŘEČÍST »
 • Vloupal se do restaurace pro alkohol a cigarety

  Vloupal se do restaurace pro alkohol a cigarety

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Škoda byla předběžně odhadnuta na téměř 60 tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení Hostivice šetří případ vloupání do restaurace, z níž neznámý zloděj odcizil několik láhví tvrdého …PŘEČÍST »
 • Na Nový rok sedl opilý neřidič za řídítka čtyřkolky

  Na Nový rok sedl opilý neřidič za řídítka čtyřkolky

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Nadýchal více než dvě promile. První lednový den nezačal moc dobře 32letý muž, který se jel projet po požití alkoholických nápojů na čtyřkolce, a to i přes …PŘEČÍST »
 • Xir, kladenský služební pes, našel pachatele

  Xir, kladenský služební pes, našel pachatele

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Stačilo mu pár minut na nalezení. Čtyři dny před vánočními svátky, tj, 20. prosince, přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení o vloupání neznámým pachatelem do prodejny …PŘEČÍST »
 • Vandal poškodil několik vchodových dveří bytových domů

  Vandal poškodil několik vchodových dveří bytových domů

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Neviděli jste někoho podezřelého? Policisté šetří případ poškozených dveří několika bytových domů v Hostivici, k čemuž došlo v nočních hodinách z 19. na 20. prosince v ulicích …PŘEČÍST »
 • Řídil pod vlivem alkoholu

  Řídil pod vlivem alkoholu

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Nadýchal více než jedno a půl promile. V neděli 26. prosince, před sedmnáctou hodinou, policisté z obvodního oddělení Mníšek pod Brdy zastavili řidiče vozidla Renault Master, který …PŘEČÍST »
 • Zadržení přímo při „vaření“

  Zadržení přímo při „vaření“

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy byli obviněni dva muži. Kriminalisté z Prahy venkov-západ společně se středočeskou zásahovou jednotkou …PŘEČÍST »
 • Ze zahradního domku byla odcizena jízdní kola a pila

  Ze zahradního domku byla odcizena jízdní kola a pila

  Nevšimli jste si podezřelé osoby? Policisté z obvodního oddělení Hostivice šetří případ odcizených jízdních kol a nářadí, které odcizil neznámý pachatel z 18. na 19. prosince, v ulici Na Stochově …PŘEČÍST »
 • Týrání zvířat

  Týrání zvířat

  Prověřujeme případ usmrcených koz. Policisté z obvodního oddělení Řevnice prověřují hrůzný případ dvou usmrcených koz , čehož se dopustil dosud neznámý pachatel. Podle dosavadního šetření dosud nezjištěný pachatel, v době …PŘEČÍST »
 • Ze tří nákladních vozidel odcizil elektrobaterie na naftu

  Ze tří nákladních vozidel odcizil elektrobaterie na naftu

  Celková škoda byla vyčíslena na devadesát tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení Hostivice šetří případ krádeže elektrobaterií a nafty ze tří nákladních vozidel, která se nacházela v oploceném areálu v …PŘEČÍST »
 • Vandal vyryl rýhu na autě

  Vandal vyryl rýhu na autě

  Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Hostivice šetří případ poškozeného vozidla, na který neznámý pachatel vyryl nějakým předmětem rýhu dlouhou více než dva a půl metru. Zatím …PŘEČÍST »
 • Opilá řidička způsobila dvě dopravní nehody

  Opilá řidička způsobila dvě dopravní nehody

  Nadýchala více než dvě promile. Z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky je v současné době podezřelá 41letá řidička, která sedla za volant v podnapilém stavu, což ale není …PŘEČÍST »
 • Sprejer svým „uměním“ poškodil vlak

  Sprejer svým „uměním“ poškodil vlak

  Sprejerství je trestný čin. Policisté z obvodního oddělení Řevnice se zabývají případem posprejované vlakové soupravy, kterou svým „umem“ poškodil dosud neznámý pachatel. Podle dosavadního šetření vandal ve stanici Řevnice nasprejoval …PŘEČÍST »
 • Železné tyče byly cílem zloděje

  Železné tyče byly cílem zloděje

  Nevšimli jste si někoho podezřelého? Hostivičtí policisté se v současné době zabývají případem odcizených železných tyčí, kdy se jednalo o více než dvě stě kusů. Podle dosavadního šetření neznámý pachatel, …PŘEČÍST »
 • Poznáváte muže, které zachytila kamera při krádeži?

  Poznáváte muže, které zachytila kamera při krádeži?

  Pomozte nám je ztotožnit. Policisté z obvodního oddělení Hostivice se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění dvou mužů podezřelých ze spáchání trestného činu krádeže. Podle dosavadního šetření …PŘEČÍST »
 • Sledujte nás na Facebooku

  Sledujte nás na Facebooku

    V rámci projektu Bezpečný Středočeský kraj existují nejen webové stránky, ale nově i Facebookový profil. Čtenáři tak budou mít rychlejší a snadnější přístup k souhrnným informacím z celého kraje. …PŘEČÍST »
 • Na cestu se posilnila alkoholem

  Na cestu se posilnila alkoholem

  Nadýchala více než jedno promile. Hostivičtí policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, ze kterého je podezřelá 35letá žena. Ta totiž …PŘEČÍST »
 • Další krádež ze stavby. Tentokrát bytového domu

  Další krádež ze stavby. Tentokrát bytového domu

  Z místa byly odcizeny elektrické rozdělovače. Hostivičtí policisté šetří případ krádeže věcí ze stavby bytového domu v ulici U Kopečku v Tuchoměřicích, odkud neznámý pachatel odcizil v době od 17 …PŘEČÍST »
 • Vloupání do novostavby neznámým pachatelem

  Vloupání do novostavby neznámým pachatelem

  Celková škoda přesáhla sto padesát tisíc. Policisté z obvodního oddělení Hostivice se zabývají případem vloupání do novostavby v Úholičkách, kde neznámý pachatel svým jednáním způsobil škodu na odcizení ve výši …PŘEČÍST »
 • Zloděj z kůlny odcizil více než deset autobaterií

  Zloděj z kůlny odcizil více než deset autobaterií

  Nevšimli jste si podezřelé osoby? Policisté z obvodního oddělení Řevnice šetří případ krádeže autobaterií z kůlny areálu v Dobřichovicích. Celkovou škodu vyčíslili na 30 tisíc korun. Podle dosavadního šetření neznámý …PŘEČÍST »
 • Hříšník na silnici

  Hříšník na silnici

  Řídil pod vlivem alkoholu, a navíc se zákazem řízení. Policisté z obvodního oddělení Libčice zastavili ke kontrole 3. listopadu, krátce po 18. hodině, v obci Lichoceves, osobní vozidlo Škoda Octavia …PŘEČÍST »
 • Měděné trubky a elektrické kabely byly cílem pachatele

  Měděné trubky a elektrické kabely byly cílem pachatele

  Po pachateli pátráme. Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Řevnice šetří případ krádeže, které se dopustil neznámý pachatel tím, že odcizil z domu měděné trubky a elektrické …PŘEČÍST »
 • Odcizené zlaté mince

  Odcizené zlaté mince

  Škoda přesáhla několik stovek tisíc. Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ odcizení cenností z jednoho rodinného domu v Dolanech nad Vltavou, v ulici K Lesu. Podle dosavadního šetření neznámý …PŘEČÍST »
 • Řídil pod vlivem alkoholu a test na drogy odmítl

  Řídil pod vlivem alkoholu a test na drogy odmítl

  Nadýchal více než dvě a půl promile. Policisté z obvodního oddělení Řevnice zastavili v Letech, před půl osmou večer 24. října, osobní vozidlo Mercedes, které řídil 44letý muž. Kontrolovaného vyzvali …PŘEČÍST »
 • Odcizené telekomunikační kabely

  Odcizené telekomunikační kabely

  Nevšimli jste si někoho? Policisté z obvodního oddělení Libčice prošetřují případ odcizení několika metrů telekomunikačních kabelů, kterých se zhostil neznámý pachatel a způsobil svým jednáním škodu přesahující 40 tisíc korun. …PŘEČÍST »
 • Cestou necestou, jel malotraktorem

  Cestou necestou, jel malotraktorem

  Opilý sedl za volant traktoru a havaroval K dopravní nehodě, ke které došlo v obci Libčice nad Vltavou – Letky, vyjížděli policisté z Prahy západ 23. října asi hodinu po …PŘEČÍST »
 • Pachatel opět zamířil do stavební buňky

  Pachatel opět zamířil do stavební buňky

  Nářadí se nekradlo v takovém množství, jako za poslední měsíce. Policisté z obvodního oddělení Libčice opět zaevidovali další případ vloupání do stavební buňky v katastru obce Turska, odkud neznámý pachatel …PŘEČÍST »
 • Vloupal se do prdejny instalaterství

  Vloupal se do prdejny instalaterství

  Škoda byla vyčíslena na několik stovek tisíc. Policisté z obvodního oddělení Řevnice se zabývají případem vloupání do prodejny instalatérství v ulici Doktora Jánského v obci Černošice, odkud neznámý pachatel odcizil …PŘEČÍST »
 • Vloupal se do skladu potravin

  Vloupal se do skladu potravin

  Nic k jídlu neodcizil. Policisté z obvodního oddělení Hostivice prošetřují případ vloupání do skladu potravin v ulici K dálnici. Neviděli jste si někoho? Dosud neznámý pachatel v neděli 17. října, …PŘEČÍST »
 • …a zase ty stavební buňky

  …a zase ty stavební buňky

  Pachatel odcizil nářadí za více než dvě stě tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení Hostivice šetří případ vloupání do stavebních buněk, k čemuž došlo pravděpodobně v nočních hodinách z 15. …PŘEČÍST »
 • Nadýchal přes jedno promile

  Nadýchal přes jedno promile

  Řidiči byl na místě zadržen řidičský průkaz. Policisté zastavili v sobotu 16. října po 23. hodině v Mníšku pod Brdy u benzínové čerpací stanice osobní vozidlo Seat, které řídil 40letý …PŘEČÍST »
 • Poznáváte muže na fotografii?

  Poznáváte muže na fotografii?

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Pomozte nám ho ztotožnit. Policisté z obvodního oddělení Hostivice se obrací s žádostí o pomoc při ztotožnění dosud neznámého pachatele podezřelého z krádeže. Zatím neztotožněný pachatel vstoupil …PŘEČÍST »
 • Policisté hledají důležitého svědka

  Policisté hledají důležitého svědka

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Poznáváte muže na fotografii? Volejte policisty. Policisté z obvodního oddělení Libčice se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při ztotožnění muže, který ve čtvrtek 30. …PŘEČÍST »
 • Zabezpečte si majetek!

  Zabezpečte si majetek!

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Neznámá osoba vešla do neuzamčeného domu a odcizila batoh s osobními věcmi. Policisté z obvodního oddělení Libčice přijali oznámení o krádeži věcí z domu neznámým pachatelem, který …PŘEČÍST »
 • Několik stovek metrů odcizených měděných kabelů

  Několik stovek metrů odcizených měděných kabelů

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Řevnice se zabývají krádeží měděných kabelů, které odcizil neznámý pachatel v ulici Randova v Dobřichovicích, na místě zvaném …PŘEČÍST »
 • Vloupal se do bistra

  Vloupal se do bistra

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Škoda byla vyčíslena na několik desítek tisíc. Policisté z obvodního oddělení Libčice se zabývají případem vloupání do jedné provozovny bistra sídlící v Masarykově ulici v Roztokách, z …PŘEČÍST »
 • Vykradené návěsy s odcizeným zbožím

  Vykradené návěsy s odcizeným zbožím

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Nevšimli jste si někoho? Policisté z obvodního oddělení Hostivice prověřují případ dvou vykradených návěsů nákladních souprav, z nichž bylo odcizeno zboží v řádech několika stovek tisíc. Dle …PŘEČÍST »
 • Vandal posprejoval vozidlo

  Vandal posprejoval vozidlo

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Hostivice šetří případ posprejovaného automobilu, na němž vznikla škoda okolo 50 tisíc korun. K tomu mělo dojít 26. …PŘEČÍST »
 • Nářadí bylo cílem pachatele

  Nářadí bylo cílem pachatele

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Po „neznámci“ pátráme. Policisté z obvodního oddělení Hostivice šetří případ vloupání do dílny u domu, z níž bylo odcizeno nářadí v hodnotě téměř 90 tisíc korun. Dosavadním …PŘEČÍST »
 • Během noci přišel o svůj motocykl i s příslušenstvím

  Během noci přišel o svůj motocykl i s příslušenstvím

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Po pachateli a motorce pátráme. Ačkoliv měl svoji motorku řádně zabezpečenou bezpečnostním zámkem, bohužel mu ji během několika hodin někdo ukradl. Nyní po pachateli i stroji pátrají …PŘEČÍST »
 • Ze železničního přemostění byly odcizeny ocelové desky

  Ze železničního přemostění byly odcizeny ocelové desky

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Neviděli jste někoho? Policisté z obvodního oddělení Libčice se zabývají případem odcizených ocelových desek z ochozu přemostění na železničním přemostění mezi obcemi Lichoceves a Noutenice. Podle dosavadního …PŘEČÍST »
 • Požár kůlny někdo zřejmě založil úmyslně

  Požár kůlny někdo zřejmě založil úmyslně

  Pátráme po dosud neznámém žháři. V sobotu 18. září, půl hodiny po půlnoci, byly vyslány všechny složky integrovaného záchranného systému, včetně dobrovolných hasičů, k požáru kůlny do obce Velké Přílepy, …PŘEČÍST »
 • Nářadí za více než sto tisíc bylo odcizeno ze stavební buňky

  Nářadí za více než sto tisíc bylo odcizeno ze stavební buňky

  Neviděli jste někoho? Policisté z obvodního oddělení Libčice opět šetří krádež nářadí ze stavební buňky, k ní došlo pravděpodobně v nočních hodinách z úterý 7. na 8. září v ulici …PŘEČÍST »
 • Další skvěle odvedená práce psovodky s její čtyřnohou „kolegyní“

  Další skvěle odvedená práce psovodky s její čtyřnohou „kolegyní“

  Služební fenka Orma našla pachatele pod krabicemi. V pátek 27. srpna, půl hodiny po půlnoci, přijal operační důstojník na tísňové lince 158 oznámení o vloupání do prodejny v hostivické ulici …PŘEČÍST »
 • Střet osobního vozidla s chodcem měl tragické následky

  Střet osobního vozidla s chodcem měl tragické následky

  Muže se bohužel nepodařilo zachránit. Ke střetu osobního vozidla s chodcem, k němuž došlo na úseku mezi Prahou a Roztoky, vyjížděly v úterý 7. září, krátce po půl deváté večer, …PŘEČÍST »
 • Odcizené jízdní kolo a skútr

  Odcizené jízdní kolo a skútr

  Po odcizených dopravních prostředcích i pachateli pátráme. Hostivičtí policisté přijali v neděli 5. září dvě oznámení o odcizení jízdního kola a skútru a případy se zabývají, v obou případech k …PŘEČÍST »
 • Měděné části a kabely byly cílem pachatele

  Měděné části a kabely byly cílem pachatele

  Způsobená škoda dosáhla několika set tisíc. Policisté se zabývají případem krádeže vloupáním do dvou hal v areálu jedné společnosti sídlící v ulici Pražská v Mníšku pod Brdy, z níž byly odcizeny …PŘEČÍST »
 • Ze stavebních buněk mizí neustále nářadí

  Ze stavebních buněk mizí neustále nářadí

  Škoda dosáhla téměř sto tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení Hostivice se zabývají případem vloupání do čtyř stavebních buněk v Úhonicích, z nichž byly odcizeny různé typy nářadí. Dosavadním šetřením …PŘEČÍST »
 • Zloděj kol řádil v Černošicích

  Zloděj kol řádil v Černošicích

  Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Řevnice se zabývají dvěma případy krádeží horských kol, k nimž došlo v Černošicích a celková škoda přesáhla dvě stě tisíc korun. …PŘEČÍST »
 • Ze stavby opět bylo odcizeno nářadí

  Ze stavby opět bylo odcizeno nářadí

  Škoda byla vyčíslena na tři desítky tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení Hostivice se velmi často zabývají případy týkající se odcizeného nářadí, ať už z vozidel, domů či jiných staveb. …PŘEČÍST »
 • Ze zahrady domu neznámý pachatel odcizil dvě jízdní kola

  Ze zahrady domu neznámý pachatel odcizil dvě jízdní kola

  Poškozeným byla způsobena škoda ve výši téměř 40 tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ odcizených jízdních kol, k čemuž došlo v sobotu v době od noční jedné …PŘEČÍST »
 • Ze stavebních buněk mizí nářadí

  Ze stavebních buněk mizí nářadí

  Policisté přijali dvě oznámení. Policisté z obvodních oddělení Libčice a Řevnice se zabývají případy vloupání do stavebních buněk, z nichž byla odcizena nářadí v celkové hodnotě za téměř 400 tisíc …PŘEČÍST »
 • Smrt ženy nalezené na Benešovsku prověřují krajští kriminalisté

  Smrt ženy nalezené na Benešovsku prověřují krajští kriminalisté

  Krajští kriminalisté intenzívně prověřují případ ze začátku července. Na Benešovsku, v lokalitě Vranovská Lhota, byla nalezena žena bez známek života 58letá žena. V úterý v noci (6. 7. 2021), krátce před 23hodinou, …PŘEČÍST »
 • Za dětmi z RC Zahrátka

  Za dětmi z RC Zahrátka

  PRAHA VENKOV-JIH/ZÁPAD – Policista z oddělení tisku a prevence navštívil ve středu 14. července děti z letního kempu v Hostivici. K setkání s malými „táborníky“ se uskutečnilo ve venkovním areálu místních …PŘEČÍST »
 • Středočeská policie zprovoznila jubilejní 20tý PolPoint . . . . na Křivoklátě

  Středočeská policie zprovoznila jubilejní 20tý PolPoint . . . . na Křivoklátě

  Na státním hradě Křivoklát mají jeho návštěvníci, ale i občané z přilehlých měst a obcí, možnost podat oznámení prostřednictvím Pol Pointu. Přes videokonferenční jednotku se mohou spojit s policií a …PŘEČÍST »
 • Pokus vloupání do čerpací stanice

  Pokus vloupání do čerpací stanice

  Pátráme po pachateli. Do čerpací stanice v obci Mníšek pod Brdy se dne 4. července 2021 pokusil vloupat dosud neznámý pachatel. Po druhé hodině  pachatel za užití násilí poškodil okno v zadní …PŘEČÍST »
 • Zloděj si vyhlédl jízdní kolo

  Zloděj si vyhlédl jízdní kolo

  Pomozte při dopadení pachatele. Policisté obvodního oddělení Libčice v současné době pátrají po pachateli, který odcizil jízdní kolo v obci Horoměřice. Neznámý pachatel se dne 5. července 2021 během dvaceti minut zmocnil …PŘEČÍST »
 • AVÍZO – tiskový brífink k otevření Pol Pointu na Křivoklátu

  AVÍZO – tiskový brífink k otevření Pol Pointu na Křivoklátu

  Středočeská policie otevírá 20tý Pol Point pro občany na státním hradu Křivoklát Zveme všechna média na tiskový brífink k slavnostnímu otevření jubilejního, 20tého Pol Pointu, a to v historických prostorách státního hradu …PŘEČÍST »
 • PŘES BARIÉRY S POLICIÍ – Slavnostní předání šeků Kristýnce a Ondrovi

  PŘES BARIÉRY S POLICIÍ – Slavnostní předání šeků Kristýnce a Ondrovi

  Téměř 200 tisíc korun půjde na dobrou věc, Kristýnce na elektropohon a Ondrovi na bionickou protézu ruky Již čtvrtým rokem realizujeme sportovně charitativní projekt „PŘES BARIÉRY S POLICIÍ“ a za celou tuto dobu …PŘEČÍST »
 • Seznamkový podvodník okrádá ženy!

  Seznamkový podvodník okrádá ženy!

  Kriminalisté hledají další poškozené ženy. Ozvěte se nám! Podvodné případy, které policisté přijímají čím dál častěji, jsou mnohdy jak přes kopírák. Policisté dlouhodobě a opakovaně informují veřejnost o podvodech na …PŘEČÍST »
 • Z domu byly odcizeny drahé šperky a peníze

  Z domu byly odcizeny drahé šperky a peníze

  K vloupání do domu mělo dojít ještě za bílého dne. Policisté z obvodního oddělení Hostivice se zabývají případem krádeže cenných šperků a finanční hotovosti v několika měnách, čehož se dopustil …PŘEČÍST »
 • Sprejer řádil u hřbitova

  Sprejer řádil u hřbitova

  Policisté pátrají po pachateli trestného činu poškození cizí věci. Policisté se zabývají případem poškozené hřbitovní zdi v Mníšku pod Brdy, na kterou neznámý pachatel sprejem vytvořil dva nápisy. Dle šetření …PŘEČÍST »
 • Nadýchal téměř dvě promile

  Nadýchal téměř dvě promile

  Alkohol za volant nepatří! Hostivičtí policisté ve spolupráci s městskou policií řešili řidiče, který sedl za volant opilý. Hlídka strážníků zastavila v půl druhé ráno 22. června ke kontrole řidiče …PŘEČÍST »
 • Středočeši se učí záchranu na vodě

  Středočeši se učí záchranu na vodě

  KRAJ – Středočeští policisté prochází školeními a specializačními kurzy, díky kterým dokáží v terénu zvládnout i „mimopolicejní“ činnosti. Kromě např. poskytování první předlékařské pomoci či ovládání automatických externích defibrilátorů (AED) …PŘEČÍST »
 • Pachateli se podařilo ukrást peníze a zlaté šperky

  Pachateli se podařilo ukrást peníze a zlaté šperky

  Škoda přesáhla sto tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení Libčice se zabývají případem krádeže finanční hotovosti a šperků, které byly odcizeny z domu v obci Holubice. Podle provedeného šetření mělo …PŘEČÍST »
 • Začneme spolu aneb kolama dolů 2021

  Začneme spolu aneb kolama dolů 2021

  Středočeští dopravní policisté vyjeli s motorkáři až na polygon na Příbramsku Ředitelství služby dopravní policie Policejního prezidia ČR s Asociací center pro zdokonalovací výcvik řidičů AČR, pořádá již 3. ročník  preventivního …PŘEČÍST »
 • Pátráme po pohřešovaném muži, neviděli jste ho?

  Pátráme po pohřešovaném muži, neviděli jste ho?

  Pokud jste muže někde zahlédli, kontaktujte prosím linku 158. Pátráme po 47letém muži, který je pohřešován od dnešního dopoledne. Můžete-li nám pomoci, volejte na linku 158, popřípadě se obraťte na …PŘEČÍST »
 • Hovořili o trestní odpovědnosti a kriminalitě mládeže

  Hovořili o trestní odpovědnosti a kriminalitě mládeže

  Policista z oddělení tisku a prevence ve čtvrtek letošního 10. června navštívil žáky z druhého stupně Základní školy Mníšek pod Brdy. K setkání, při kterém byla dodržována stanovená hygienická opatření v souvislosti …PŘEČÍST »
 • Z garáže byla odcizena drahá jízdní kola

  Z garáže byla odcizena drahá jízdní kola

  Škoda přesáhla sto tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení Hostivice přijali oznámení o vloupání do garáže, z níž byla odcizena tři jízdní kola. Podle dosavadního šetření měl neznámý pachatel vniknout …PŘEČÍST »
 • Evropský den proti vloupání 2021

  Evropský den proti vloupání 2021

  Po více jak roce se všichni pomalu začínáme vracet do „normálního“ života. S postupným rozvolňováním, kdy s radostí začínáme opět navštěvovat kulturní zařízení, společenské a sportovní akce, cestujeme a méně se zdržujeme …PŘEČÍST »
 • Kanálové poklopy byly terčem neznámého pachatele

  Kanálové poklopy byly terčem neznámého pachatele

  Nevšimli jste si někoho podezřelého? Krádeží kanálových poklopů v katastru obce Úholičky na Praze-západ se zabývají policisté z obvodního oddělení Libčice. Neznámý pachatel v přesně nezjištěné době, pravděpodobně od dopoledních …PŘEČÍST »
 • Vandal znehodnotil zrcátko u vozidla

  Vandal znehodnotil zrcátko u vozidla

  Poškozením zrcátka u dodávky vznikla škoda jedenáct tisíc korun. Policisté obvodního oddělení Libčice prošetřují nyní případ poškozených zrcátek u vozidla v obci Roztoky. Neznámý pachatel v průběhu pěti minut dne 2. června …PŘEČÍST »
 • Policisté z dálničního oddělení mají nové zázemí – v Bezděčíně

  Policisté z dálničního oddělení mají nové zázemí – v Bezděčíně

  KRAJ – Policisté nově zřízeného dálničního oddělení Brodce neměli dostatečné zázemí. Vyjížděli z Vinoře, která byla jejich „přechodnou adresou“. Policisté spravující od loňského září dálnici D10 mají od začátku června …PŘEČÍST »
 • Nezvaný host ve stánku s občerstvením

  Nezvaný host ve stánku s občerstvením

  Pomozte při dopadení pachatele. Policisté obvodního oddělení Řevnice nyní prošetřují případ vloupání do stánku s občerstvením, který byl oznámen na policejní služebnu dne 30. května 2021. Dosud neznámý pachatel v době …PŘEČÍST »
 • Měření rychlosti od 31. 5. do 6. 6. 2021

  Měření rychlosti od 31. 5. do 6. 6. 2021

  Přinášíme Vám informace o místech, kde se bude v týdnu od 31. května do 6. června 2021 zdržovat Policie ČR a měřit rychlost projíždějících vozidel. Více informací naleznete zde: http://bezpecnystredoceskykraj.cz/useky-mereni-dopravy/mereni-rychlosti-od-31-5-do-6-6-2021-praha-venkov-zapad-useky-mereni-dopravy/PŘEČÍST »
 • Mezinárodní den pohřešovaných dětí

  Mezinárodní den pohřešovaných dětí

  Pomněnkový den ve Středočeském kraji Mezinárodní den pohřešovaných dětí, takzvaný POMNĚNKOVÝ DEN, který připadá na dnešní den, tedy na 25. května, si letos připomínáme společně se zpěvákem Markem Ztraceným. Prostřednictvím krátkých …PŘEČÍST »
 • Pachatel byl dopaden krátce po činu

  Pachatel byl dopaden krátce po činu

  Policisté mu sdělili podezření ze dvou trestných činů. Policistům z obvodního oddělení Řevnice se podařilo během několika minut vypátrat a následně zadržet muže, který se vloupal do rodinného domu v …PŘEČÍST »
 • Ztracený ať zůstane jen jeden

  Ztracený ať zůstane jen jeden

  Mezinárodní den pohřešovaných dětí, takzvaný POMNĚNKOVÝ DEN, letos připomínáme společně s Markem Ztraceným. Prostřednictvím krátkých spotů a textů svých písní v projektu „ZTRACENÝ ať zůstane jen jeden“ zpěvák vzkazuje, že někdy se …PŘEČÍST »
 • Měření rychlosti od 24. do 30. 5. 2021

  Měření rychlosti od 24. do 30. 5. 2021

  Přinášíme Vám informace o místech, kde se bude v týdnu od 24. do 30. května 2021 zdržovat Policie ČR a měřit rychlost projíždějících vozidel. Více informací naleznete zde: http://bezpecnystredoceskykraj.cz/useky-mereni-dopravy/mereni-rychlosti-od-24-do-30-5-2021-praha-venkov-zapad-useky-mereni-dopravy/PŘEČÍST »
 • Vloupal se do boxů na ukládání zásilek. Nepoznáváte ho?

  Vloupal se do boxů na ukládání zásilek. Nepoznáváte ho?

  Pomozte nám případ objasnit. Policisté z obvodního oddělení Libčice se zabývají případem krádeže zboží z boxů výdejního místa jedné společnosti v Roztokách u Prahy v ulici Masarykova, čímž byla způsobena …PŘEČÍST »
 • Posprejované lodní kontejnery

  Posprejované lodní kontejnery

  Po vandalovi pátráme. Policisté z obvodního oddělení Libčice se zabývají případem deseti poškozených lodních kontejnerů, které neznámý pachatel posprejoval různými nápisy, čímž způsobil škodu ve výši 50 tisíc korun. K …PŘEČÍST »
 • Středočeští policisté se zaměřili na kontrolu nákladní dopravy

  Středočeští policisté se zaměřili na kontrolu nákladní dopravy

  Dopravně bezpečnostní akce proběhla 12. a 13. května Dny úterý a středa 12. -13. května byly na středočeských silnicích a dálnicích ve znamení dopravně bezpečnostní akce zaměřené především na nákladní dopravu, …PŘEČÍST »
 • Odcizené úly s včelstvem

  Odcizené úly s včelstvem

  Škoda byla vyčíslena na dvacet tisíc. Policisté u obvodního oddělení Libčice se zabývají od úterý 11. května případem odcizených úlů s včelstvem v obci Velké Přílepy. Na podkladě zjištěných skutečností …PŘEČÍST »
 • Za volant pod vlivem alkoholu usedli i profesionální řidiči kamionu

  Za volant pod vlivem alkoholu usedli i profesionální řidiči kamionu

  KRAJ – Policisté dálničních oddělení odhalili přestupky řidičů nákladních vozidel V pátek 7. května 2021 kontrolovali policisté z Dálničního oddělení Bernartice řidiče nákladního vozidla, které přepravovalo nebezpečné látky, konkrétně roztok …PŘEČÍST »
 • Díky výboji od policistů přežil

  Díky výboji od policistů přežil

  Hlídka zachránila muži život pomocí AED. Výboj muže vrátil do života. O životě mnohdy rozhodují minuty – o těch zásadních v životě 75letého pana A.Š. rozhodla policejní hlídka z Obvodního …PŘEČÍST »
 • Kontroly rychlosti na středočeských silnicích a dálnicích

  Kontroly rychlosti na středočeských silnicích a dálnicích

  27. dubna se dopravní policisté zaměřili na dálnici D8 a D11 Středočeští dopravní policisté se již po třetí během 14ti dní zaměřili na kontroly dodržování maximální povolené rychlosti na našich …PŘEČÍST »
 • Cyklistická sezona začíná

  Cyklistická sezona začíná

  Víte jak se na kolo správně vybavit a na co rozhodně nesmíte zapomenout? Počasí nám konečně začíná přát a začíná se pomalu, ale jistě oteplovat. Takovéto počasí vyláká na cyklostezky, …PŘEČÍST »
 • Neznámý pachatel odcizil dětský motocykl

  Neznámý pachatel odcizil dětský motocykl

  Policisté pátrají po pachateli i po motorce. Policisté z obvodního oddělení Mníšek pod Brdy se zabývají případem krádeže dětského motocyklu, který byl odcizen neznámým pachatelem. K jeho odcizení mělo dojít …PŘEČÍST »
 • Měření rychlosti od 26. 4. do 2. 5. 2021

  Měření rychlosti od 26. 4. do 2. 5. 2021

  Přinášíme Vám informace o místech, kde se bude v týdnu od 26. dubna do 2. května 2021 zdržovat Policie ČR a měřit rychlost projíždějících vozidel. Více informací naleznete zde: http://bezpecnystredoceskykraj.cz/useky-mereni-dopravy/mereni-rychlosti-od-26-4-do-2-5-2021-praha-venkov-zapad-useky-mereni-dopravy/PŘEČÍST »
 • Chcete pomoci dobré věci? Běhejte s námi pro Kristýnku.

  Chcete pomoci dobré věci? Běhejte s námi pro Kristýnku.

  V rámci projektu „Přes bariéry s policií“ můžete běhat pro dobrou věc a přispět tak na handicapovanou Kristýnku. Na svůj vozík potřebuje elektropohon. Krajské ředitelství policie Středočeského kraje ve spolupráci s Nadací Charta …PŘEČÍST »
 • Výsledky SPEED MARATHONU ve Středočeském kraji

  Výsledky SPEED MARATHONU ve Středočeském kraji

  Celou středu 21. dubna věnovali policisté kontrolám rychlosti Jak jsme vás již informovali, proběhla včera 21. dubna, celoevropská dopravně bezpečnostní akce SPEED MARATHON, která je každoročně zaměřená na dodržování maximální …PŘEČÍST »
 • V Kamýku otevřela středočeská policie 15tý Pol Point

  V Kamýku otevřela středočeská policie 15tý Pol Point

  Komunikaci s policií mohou občané Kamýku nad Vltavou vyřešit pohodlně z místního obecního úřadu. Právě tam zřídila středočeská policie již patnáctý Pol Point, který je novou, rychlou a efektivní alternativou …PŘEČÍST »
 • Motocyklista jel na dálnici v protisměru a čelně narazil do dodávky

  Motocyklista jel na dálnici v protisměru a čelně narazil do dodávky

  Jeden řidič střet nepřežil, pro druhého musel přiletět vrtulník. Ve středu okolo 13. hodiny byly vyslány všechny složky Integrovaného záchranného systému k čelnímu střetu motocyklu s dodávkou, k němuž došlo …PŘEČÍST »
 • Nesedejte za volant, když jste požili alkohol či jinou návykovou látku

  Nesedejte za volant, když jste požili alkohol či jinou návykovou látku

  Alkohol ani drogy za volant nepatří! Policisté neustále upozorňují řidiče, že alkohol a jiné návykové látky (drogy) za volant nepatří. Jízda pod vlivem návykových látek je velmi riskantní a nebezpečná, …PŘEČÍST »
 • Začátek motorkářské sezony

  Začátek motorkářské sezony

  Středočeští policisté od začátku roku řešili 19 dopravních nehod s motocyklem. S přicházejícím jarním počasím pomalu, ale jistě začíná i sezona motorkářům. Se zvýšeným počtem motorkářů na našich silnicích a dálnicích …PŘEČÍST »
 • Při pádu ultralehkého vrtulníku zemřely dvě osoby

  Při pádu ultralehkého vrtulníku zemřely dvě osoby

  Příčinu a okolnosti neštěstí zjišťují kriminalisté. Složky Integrovaného záchranného systému vyjížděly v úterý 30. března po půl druhé odpoledne k pádu ultralehkého rekreačního vrtulníku k Dobřichovicím. Dvoučlenná posádka z letounu …PŘEČÍST »
ARCHIV

Máte poznatek k trestné činnosti?

Kontaktujte nás. Získané informace nebudou zveřejněny!  

  Formulář nenahrazuje klasické oznámení, které můžete učinit na kterémkoliv oddělení Policie České republiky, a rovněž nenahrazuje elektronickou podatelnu Policie České republiky, tudíž se nejedná o podání ve smyslu ustanovení § 59 zákona číslo 141/1961 Sb., o trestním řízení soudním, ani dle ustanovení § 37 zákona číslo 500/2004 Sb., správní řád. V návaznosti na tuto skutečnost Vám sdělujeme, že vzhledem k charakteru služby není ohlašovatelům zasíláno vyrozumění o provedených opatřeních. Touto formou rovněž není zajišťována pomoc v tísni. V naléhavých případech se proto vždy obracejte na nejbližší útvar Policie České republiky, případně využijte linku tísňového volání 158 nebo 112. Převzato z policie.cz