Stránka s příspěvky

 • Online bezpečnost pro žáky základních škol

  Online bezpečnost pro žáky základních škol

  Praha venkov – ZÁPAD – Říjen byl ve znamení prevence v kyberprostoru pro základní školy. Říjen jako Evropský měsíc kybernetické bezpečnosti byl ve znamení prevence v kyberprostoru na základních školách na Praze …PŘEČÍST »
 • WhatsAppovou skupinu mezi dětmi řeší policie

  WhatsAppovou skupinu mezi dětmi řeší policie

  Praha venkov – Západ – I na našem území byla ve školách zachycena informace, že některým dětem je skupina „Přidej co nejvíc lidí“ známa. Proto upozorňujeme na závadovou skupinu na …PŘEČÍST »
 • AKTUALIZACE – Odvolání pátrání

  AKTUALIZACE – Odvolání pátrání

  AKTUALIZACE: Odvoláváme pátrání po vězni, kterého jsme hledali od minulého týdne. Díky poznatkům od občanů jsme si dnes kolem poledne hledaného ,,vyzvedli“ přímo v autobuse v Dobříši, který měl namířeno z …PŘEČÍST »
 • Dopravní uzavírka Libčice – Tursko

  Dopravní uzavírka Libčice – Tursko

  Na silnicích v okolí Libčic bude probíhat oprava povrchu a některé komunikace budou dočasně uzavřeny. Pro snadnější orientaci je první uzavírka silnice 24014 Libčice nad Vltavou – Tursko a její objízdná …PŘEČÍST »
 • Dopravně bezpečnostní akce – zpráva

  Dopravně bezpečnostní akce – zpráva

  Praha venkov – ZÁPAD –  Tentokrát zaměřeno na rychlost. Policisté z Prahy – západ opět kontrolovali řidiče. Do krajské dopravně bezpečnostní akce, která proběhla 20. října, se zapojilo z Územního odboru Prahy …PŘEČÍST »
 • Dopravně bezpečnostní akce – zpráva

  Dopravně bezpečnostní akce – zpráva

  Praha venkov – ZÁPAD – Na Praze – západ proběhly další akce zaměřené na věnování se řízení.   V průběhu října ve Středočeském kraji policisté pokračovali v kontrolách na silnicích. Do …PŘEČÍST »
 • Dopravně bezpečnostní akce – zpráva

  Dopravně bezpečnostní akce – zpráva

  Praha venkov – ZÁPAD – Policisté z Prahy – západ se opět zapojili do dopravních kontrol, kterými se snaží ovlivnit nekázeň na silnicích a snížit dopravní nehodovost. Do krajské dopravně …PŘEČÍST »
 • Poznáváte muže na videozáznamu?

  Poznáváte muže na videozáznamu?

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Prověřujeme krádež elektrokola, které majitel zamkl do kovového boxu u nádraží v Řevnici.  Řevničtí policisté se zabývají případem krádeže elektrokola za několik desítek tisíc korun, které si …PŘEČÍST »
 • Evropský týden mobility a Roadpol Safety Days 2023

  Evropský týden mobility a Roadpol Safety Days 2023

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – I letos jsme se zapojili do kampaně. Právě proběhly bezpečné dny zaměřené na dodržování rychlosti jízdy a prevenci bezpečnosti v provozu u dětí. V rámci kampaně …PŘEČÍST »
 • Dopravně bezpečnostní akce – zpráva

  Dopravně bezpečnostní akce – zpráva

  Praha venkov – ZÁPAD – Policisté se opět zapojili do silničních kontrol zaměřených na ty nejzranitelnější. V průběhu září ve Středočeském kraji policisté prováděli kontroly na silnicích a cyklostezkách ještě častěji …PŘEČÍST »
 • Hledáme svědky dopravní nehody, k níž došlo již před dvěma lety

  Hledáme svědky dopravní nehody, k níž došlo již před dvěma lety

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Na křižovatce v Hostivici se střetlo osobní auto s motocyklem. Kriminalisté z Prahy-západ se již dva roky zabývají dopravní nehodou osobního vozidla s motocyklem, k níž došlo 23. …PŘEČÍST »
 • Policisté z „oháesky“ zachránili z hořícího bytu pět osob

  Policisté z „oháesky“ zachránili z hořícího bytu pět osob

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Kromě záchrany životů se jim podařilo i požár uhasit. Počátkem tohoto měsíce, 5. září 2023, před osmnáctou hodinou, přijal operační důstojník na tísňové lince 158 oznámení o …PŘEČÍST »
 • Bezpečně v Brdech

  Bezpečně v Brdech

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – O víkendu bylo v Brdech rušno a zároveň bezpečno. Policisté ze Středních Čech realizovali projekt Bezpečné Brdy kousek od Prahy.   Preventistka Územního odboru Prahy venkov …PŘEČÍST »
 • Po požití dvou litrů alkoholu havaroval do jiného auta

  Po požití dvou litrů alkoholu havaroval do jiného auta

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Řízení pod vlivem návykové látky nebylo jediným prohřeškem. Nepochopitelného jednání v podobě řízení s více než dvěma promile se dopustil 42letý muž, který po požití dohromady dvou …PŘEČÍST »
 • Cyklistický závod Pražská padesátka 2023

  Cyklistický závod Pražská padesátka 2023

  Dne 16. září 2023 se uskuteční 25. ročník cyklistického závodu Pražská padesátka. Jeho trasa v délce 50 km vede z Prahy – Dejvic, dále přes obce Horoměřice, Velké Přílepy, Noutonice, …PŘEČÍST »
 • Znovu v nebezpečném úseku

  Znovu v nebezpečném úseku

  PRAHA – VENKOV – ZÁPAD –  Kam nevidíme, pomůže nám dron. V úterý 5. září proběhla na Hostivicku dopravně bezpečností akce, které se účastnili dopravní policisté ve spolupráci s kriminalistickým …PŘEČÍST »
 • Řidič ovlivněný alkoholem se snažil ujet strážníkům

  Řidič ovlivněný alkoholem se snažil ujet strážníkům

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Na cestu se posilnil třemi láhvemi vína. Alkohol za volant nepatří a ujíždět strážníkům a policistům nemá smysl a nevyplácí se to. Nicméně toto si zkusil 69letý …PŘEČÍST »
 • Prevence neznala prázdniny

  Prevence neznala prázdniny

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – I když byly školy o prázdninách zavřené, policejní prevence probíhala stále. Jak je to možné? Mnoho lidí si myslí, že preventista Policie České republiky plní …PŘEČÍST »
 • STAŇ SE JEDNÍM Z NÁS!

  STAŇ SE JEDNÍM Z NÁS!

  …ZAŽIJ TEN POCIT, I TY MŮŽEŠ POMÁHAT… email: nabor.stredocesi@pcr.cz  tel: 607 405 286     Chceš vědět víc? Máš zájem? Přijímací řízení Základní služby Výhody a benefity Další kontakty V případě …PŘEČÍST »
 • Zaměřeno na zranitelné! Celý kraj byl opět v akci.

  Zaměřeno na zranitelné! Celý kraj byl opět v akci.

  Praha venkov – ZÁPAD – Policisté ze Středočeského kraje mají napilno. Na Praze – západ jsme se také zapojili do silničních kontrol. Po celé republice koncem prázdnin přicházejí na řadu …PŘEČÍST »
 • Na kole či ve vozidle? To je jedno, když řídím, piju nealko!

  Na kole či ve vozidle? To je jedno, když řídím, piju nealko!

  Praha venkov – ZÁPAD – Samé kontroly s dechovou zkouškou, naštěstí, zastřešené prevencí! Policisté po celé republice kontrolují denně řidiče, zda neřídí pod vlivem alkoholu či drog. V létě bývají tyto kontroly …PŘEČÍST »
 • Nářadí bylo cílem krádeže

  Nářadí bylo cílem krádeže

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Škoda na odcizení dosahuje čtyřiceti tisíc korun.  Policisté z obvodního oddělení Hostivice se zabývají případem vloupání do stavební buňky, z níž bylo odcizené nářadí za několik desítek …PŘEČÍST »
 • Pátráme po muži trpícím schizofrenií

  Pátráme po muži trpícím schizofrenií

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Pokud muže uvidíte, ozvěte se prosím na linku 158.  Od dnešního dopoledne pátráme po 60letém muži z Mníšku pod Brdy, který má omezenou svéprávnost a od včerejšího …PŘEČÍST »
 • Krádež se jim nezdařila

  Krádež se jim nezdařila

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Chtěli ukradnout zboží za několik desítek tisíc korun. Dvojice se vydala na „nákup“ do jedné z prodejen outletového centra v Tuchoměřicích, který jim naštěstí nevyšel. Načapal je …PŘEČÍST »
 • Spěchat na silnici se nevyplatí!

  Spěchat na silnici se nevyplatí!

  Praha venkov – ZÁPAD – Co se může stát, když překročíte rychlost? Pokuta je to nejmenší… V návaznosti na probíhající dopravně bezpečnostní akce a počty nehod na silnicích způsobených vysokou …PŘEČÍST »
 • Pozor na rychlost! V dopravních kontrolách nepolevujeme!

  Pozor na rychlost! V dopravních kontrolách nepolevujeme!

  Praha venkov – ZÁPAD –  Polovina období letních prázdnin je za námi a kontroly řidičů a ostatních účastníků silničního provozu probíhají stále intenzivně. Policisté z Prahy – západ se v pondělí 7. …PŘEČÍST »
 • Požár bývalého mlýna

  Požár bývalého mlýna

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Okolnostmi a příčinou požáru se zabývají kriminalisté. V neděli 6. srpna, v brzkých ranních hodinách, vyjížděly všechny složky integrovaného záchranného systému k požáru budovy bývalého …PŘEČÍST »
 • Odcizený kontrabas

  Odcizený kontrabas

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Pachateli hrozí až 5letý trest odnětí svobody. Kriminalisté z Prahy venkov – západ od 7. července, tedy od doby oznámení, pátrají po odcizeném kontrabasu z …PŘEČÍST »
 • Další vězeň, který opustil nestřežené pracoviště

  Další vězeň, který opustil nestřežené pracoviště

  PRAHA VENKOV ZÁPAD – Pokud ho uvidíte, volejte linku 158. Od dnešního podvečera 14. července 2023 pátráme po vězni, který svévolně odešel z nestřeženého pracoviště v Chrášťanech. INFORMACE K PÁTRÁNÍ (V případě, …PŘEČÍST »
 • Dopravní uzavírka Mníšek pod Brdy

  Dopravní uzavírka Mníšek pod Brdy

  Z důvodu akce výstavby okružní křižovatky  s názvem “Okružní křižovatka II/116 a III/11626 Mníšek Pod Brdy“ Vás informujeme o uzavírkách na silnicích II/116 a III/11626 Mníšek Pod Brdy v předpokládaném …PŘEČÍST »
 • Prázdniny pro dopravní kontroly neplatí

  Prázdniny pro dopravní kontroly neplatí

  Praha venkov – ZÁPAD – Dopravní policisté se o prázdninách nezastaví! S koncem školního roku a začátkem prázdnin přišly na řadu četné kontroly řidičů a ostatních účastníků silničního provozu po celé …PŘEČÍST »
 • Kolama dolů

  Kolama dolů

  Praha venkov – ZÁPAD – Druhá polovina spanilých jízd začala.   Ředitelství služby dopravní policie Policejního prezidia ČR s Asociací center bezpečné jízdy, Autoklubem ČR a Týmem silniční bezpečnosti, pořádá …PŘEČÍST »
 • Letní prázdniny a doprava

  Letní prázdniny a doprava

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Policie ČR představuje letní dopravně bezpečnostní opatření pro účastníky silničního provozu. Stejně jako v předchozích letech tak i na letošní prázdniny si dopravní policisté po celé ČR …PŘEČÍST »
 • Kriminalisté jsou na stopě falešnému bankéři

  Kriminalisté jsou na stopě falešnému bankéři

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Pomozte nám, prosím, podezřelé osoby ztotožnit. Kriminalisté z Prahy venkov-západ se zabývají případem podvodného jednání v podobě falešného bankéře, kterému se podařilo vystrašit ženu pod legendou napadení …PŘEČÍST »
 • Pozvánka – Evropský den proti vloupání

  Pozvánka – Evropský den proti vloupání

 • Falešný bankéř v akci

  Falešný bankéř v akci

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Žena se řídila pokyny podvodníka a přišla o více než jeden milion korun. Kriminalisté z Prahy venkov-západ se zabývají případem falešného bankéře, za něhož se …PŘEČÍST »
 • Pozor na podvodná předvolání

  Pozor na podvodná předvolání

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – 100x a stále znovu… Policie České republiky důrazně upozorňuje občany, kteří se setkají s (v galerii) uvedeným e-mailem, ve kterém po nich pisatel požaduje jménem …PŘEČÍST »
 • Bezpečně mladým cyklistou

  Bezpečně mladým cyklistou

  Praha venkov – ZÁPAD – Policejní preventistka společně s krajským koordinátorem BESIPu poučili žáky Gymnázia v Hostivici před cyklistickým kurzem. To, že se policie nyní často objevuje ve školách na území …PŘEČÍST »
 • Bezpečně u vody již po osmé

  Bezpečně u vody již po osmé

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Začíná letní sezóna a ruku v ruce s ní přichází již osmý ročník bezpečnostního a preventivního opatření Bezpečně u vody. Společně s našimi partnery budeme …PŘEČÍST »
 • Pomněnkový den

  Pomněnkový den

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Pětadvacátý květen! Letos připadá na čtvrtek. Den jako každý jiný? Pro většinu lidí ano. Pro pohřešované děti, jejich rodiče, příbuzné a kamarády a pro policisty …PŘEČÍST »
 • Policie ve školkách? Co tam dělá?

  Policie ve školkách? Co tam dělá?

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Policisté navštěvují děti z místních mateřských škol. Preventivní, ale i prezentační akce jsou v plném proudu. I když počasí není stále optimální, duben i květen …PŘEČÍST »
 • V Dobrovízi je nové stanoviště k vážení kamionů

  V Dobrovízi je nové stanoviště k vážení kamionů

  KRAJ – Spolu s Centrem dopravních služeb policisté kontrolovali a vážili kamióny na novém stanovišti v Dobrovízi zřízeném právě pro tyto účely. Kamionová doprava je nedílnou součástí každodenního života na …PŘEČÍST »
 • Přístroj na měření alkoholu nestíhal…

  Přístroj na měření alkoholu nestíhal…

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Opilé řidičce hrozí roční pobyt za mřížemi. Policisté z obvodního oddělení Mníšek pod Brdy zastavili 9. května odpoledne řidičku osobního vozidla, která nadýchala do přístroje více než …PŘEČÍST »
 • Osvěty v kyberprostoru není nikdy dost!

  Osvěty v kyberprostoru není nikdy dost!

  Praha venkov – ZÁPAD – Policisté se věnují prevenci v kyber prostoru se žáky škol i širokou veřejností. A zase ten kyberprostor… Proč? Protože obětí podvodů a jiných útoků v …PŘEČÍST »
 • Reverzních podvodů přibývá

  Reverzních podvodů přibývá

  KRAJ- Pachatelé využívají občany z Ukrajiny k trestné činnosti. Policisté se napříč celou republikou dnes a denně setkávají s podvody páchanými v kyberprostoru. Jedná se zejména o podvody na bazarových …PŘEČÍST »
 • Hledáme svědky vloupání do vozidla

  Hledáme svědky vloupání do vozidla

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – K události došlo na konci ledna na parkovišti u hostivického vlakového nádraží. Policisté se od konce ledna zabývají případem vloupání do vozidla, jehož pachatele se doposud nepodařilo …PŘEČÍST »
 • Den za mimořádných událostí a běžných rizik v Hostivici

  Den za mimořádných událostí a běžných rizik v Hostivici

  Praha venkov – ZÁPAD – Policisté ukázali, že zima je nezastaví a přes chladné počasí venku prezentovali svou práci více jak 400 dětem z 1. stupně Základní školy Hostivice. Tentokrát …PŘEČÍST »
 • Kontrola dodržování zákazu vjezdu náklaďáků

  Kontrola dodržování zákazu vjezdu náklaďáků

  Praha venkov – ZÁPAD – Akce na řidiče nerespektující dopravní značení. Vzhledem k opakovanému porušování zákazu vjezdu nákladních vozidel nad 3,5 t, ke kterému dochází na silnici číslo II/240 ve Statenicích …PŘEČÍST »
 • Prokazovala se zfalšovaným vysokoškolským diplomem

  Prokazovala se zfalšovaným vysokoškolským diplomem

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Kriminalisté obvinili ženu ze dvou zločinů. Kriminalisté z Prahy-západ po téměř dvou a půl letech prověřování, zjišťování veškerých skutečností a získávání důkazů ohledně padělání vysokoškolského diplomu ukončili …PŘEČÍST »
 • Falešný bankéř obalamutil ženu

  Falešný bankéř obalamutil ženu

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Poškozená se řídila pokyny podvodníka a přišla o několik stovek tisíc korun. V poslední době přibývá také případů týkajících se podvodů, kdy se neznámí pachatelé vydávají za …PŘEČÍST »
 • Dvě dopravní nehody s účastí cyklisty

  Dvě dopravní nehody s účastí cyklisty

  Dopravní policisté z Prahy západ vyjížděli společně se záchranáři 23. března ke dvěma dopravním nehodám, při kterých byli zraněni cyklisté. Připomínáme všem účastníkům provozu na pozemních komunikacích – Buďte opatrní! První …PŘEČÍST »
 • Vandal řádil u zaparkovaných aut

  Vandal řádil u zaparkovaných aut

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Nevšimli jste si někoho?  Policisté z obvodního oddělení Řevnice přijali 24. března večer několik oznámení o poškozených vozidlech v ulici V Horce v obci Černošice. Na místo oznámení …PŘEČÍST »
 • Další zajímavá spolupráce

  Další zajímavá spolupráce

  Praha venkov – ZÁPAD – Bezpečnost a Svaz postižených civilizačními chorobami Roztoky V úterý 14. března 2023 se v kongresovém sále hotelu Academic v Roztokách konala členská schůze Svazu postižených civilizačními chorobami. Tento …PŘEČÍST »
 • Den proti rasismu

  Den proti rasismu

  Praha venkov – ZÁPAD – Dnes je Mezinárodní den boje proti rasismu a rasové diskriminaci. I policie je zapojena do aktivity „Týden proti rasismu“. Na den 21. března 2023 připadá …PŘEČÍST »
 • Omezení dopravy v ul. Nádražní v Roztokách

  Omezení dopravy v ul. Nádražní v Roztokách

  Z důvodu havarijního stavu opěrné zdi na sil. III/2421 na ul. Nádražní v Roztokách provede Krajská správa a údržba komunikací dne  24.3.2023 omezení průjezdu vozidel nad 3,5 tuny s výjimkou …PŘEČÍST »
 • Krádež elektrických kabelů

  Krádež elektrických kabelů

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Libčice nad Vltavou prověřují případ krádeže elektrických kabelů ze staveniště v katastru obce Lichoceves, k němuž došlo pravděpodobně …PŘEČÍST »
 • Banka zachránila ženě peníze před podvodníkem

  Banka zachránila ženě peníze před podvodníkem

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Poškozená málem přišla o tři stovky tisíc. I když jsou občané na veškeré typy podvodů opakovaně upozorňováni, nedaří se bohužel jejich počty snižovat. Podvodníci přicházejí neustále s …PŘEČÍST »
 • Nejen trestní odpovědnost

  Nejen trestní odpovědnost

  Praha venkov – ZÁPAD – Policejní preventistka a kurátorka pro děti a mládež besedovaly s žáky základních škol. S novým rokem začala nová spolupráce v oblasti prevence mezi policií a Oddělením sociální prevence …PŘEČÍST »
 • Z rozestavěného domu bylo odcizeno nářadí

  Z rozestavěného domu bylo odcizeno nářadí

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Škoda přesahuje 150 tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení Libčice se zabývají případem vloupání do rozestavěného domu, z něhož neznámý pachatel odcizil zejména nářadí, ale také bílou …PŘEČÍST »
 • Viditelnost chodců, cyklistů a ostatních účastníků silničního provozu

  Viditelnost chodců, cyklistů a ostatních účastníků silničního provozu

  Praha venkov – ZÁPAD – Policisté upozorňují děti a dospělé na nedostatečnou viditelnost. Policisté z Prahy venkov – západ společně s krajským koordinátorem BESIPu v průběhu února uspořádali několik preventivních akcí, při kterých …PŘEČÍST »
 • Evropský den obětí trestných činů

  Evropský den obětí trestných činů

  Praha venkov – ZÁPAD – Oběti jsme uctili policejními majáky. Na 22. 2. 2023 připadl Evropský den obětí trestných činů. Ve spolupráci s Probační a mediační službou jsme dnes ve …PŘEČÍST »
 • POL POINT mají k dispozici i v Roztokách u Prahy

  POL POINT mají k dispozici i v Roztokách u Prahy

  KRAJ/ROZTOKY – Občané v Roztokách u Prahy mají možnost podat jakékoliv oznámení policistům novým moderním způsobem – prostřednictvím POL POINTU.    Občané Roztok u Prahy mají od února letošního roku …PŘEČÍST »
 • Dopravní omezení na silnici III/1025 Čisovice – Bojov

  Dopravní omezení na silnici III/1025 Čisovice – Bojov

  Z důvodu úprav odvodnění dojde k dopravnímu omezení na sil. III/1025 v úseku Čisovice – Bojov. Termín stavby je 13.3. – 19.3.2023 (částečná uzavírka) a následně 20.3 – 30.4.2023 (úplná …PŘEČÍST »
 • Nalezený zlatý prstýnek muž nevrátil

  Nalezený zlatý prstýnek muž nevrátil

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Poznáte muže na kamerových záznamech? Policisté Obvodního oddělení Libčice nad Vltavou od 10. prosince 2022, tedy od doby oznámení poškozenou ženou, šetří případ zatajení věci, …PŘEČÍST »
 • Den bezpečnějšího internetu

  Den bezpečnějšího internetu

  Praha venkov – ZÁPAD – 20. ročník je již tady! Letos připadl na 7. února 2023.   Právě na dnešek připadl Den Bezpečnějšího internetu. Jedná se o den, kdy si připomínáme …PŘEČÍST »
 • Statistika kriminality za rok 2022

  Statistika kriminality za rok 2022

  Praha venkov – ZÁPAD – Policie ČR vyhodnotila kriminalitu za minulý rok.   V loňském roce došlo na území okresu Praha venkov – západ k poklesu kriminality o 61 případů. …PŘEČÍST »
 • Zásady bezpečného chování nejen dětí v silničním provozu

  Zásady bezpečného chování nejen dětí v silničním provozu

  Praha venkov – ZÁPAD – Chceme pololetní prázdniny bez nehod i špatných náhod!   I když je školní rok v plném proudu, dětem dneškem začínají pololetní prázdniny a zanedlouho i ty …PŘEČÍST »
 • Jízda na sněhu a ledu

  Jízda na sněhu a ledu

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Několik rad pro jízdu v zimním období. I když některé věci nejsou součástí povinné výbavy, mohou vám v zimních měsících výrazně pomoci.   Zima opět …PŘEČÍST »
 • Začala volba prezidenta České republiky 2023

  Začala volba prezidenta České republiky 2023

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Policisté dohlíží na klidný průběh voleb. Včerejšího dne začaly v České republice prezidentské volby. Jako první mohli hlasovat lidé, kteří se nacházeli v izolaci s …PŘEČÍST »
 • Elektronické dálniční známky

  Elektronické dálniční známky

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – I letos se policisté zaměří na kontrolu dálničních známek.   Papírové dálniční známky jsou již 2 roky minulostí a úhradou časového zpoplatnění komunikace získáme tzv. …PŘEČÍST »
 • Pozor na falešné sbírky

  Pozor na falešné sbírky

  KRAJ – Nejen Tříkrálovou, ale i další veřejné sbírky využívají často podvodníci.   Jako každý rok, i letos, probíhá na území českých měst a vesnic od 1. do 15. ledna …PŘEČÍST »
 • Senioři, dejte si pozor na podvodníky

  Senioři, dejte si pozor na podvodníky

  V období Vánoc máme větší tendence pomáhat těm, kteří to potřebují. Jsme k ostatním vřelejší a chápavější. Této důvěry pak zneužívají podvodníci, kteří se zaměřují zejména na seniory. Ti se …PŘEČÍST »
 • Silvestrovská zábavní pyrotechnika

  Silvestrovská zábavní pyrotechnika

  Praha venkov – ZÁPAD – Chvilková neopatrnost může změnit nejen váš život! Konec roku s sebou vždy přináší zvýšený zájem veřejnosti o koupi výrobků zábavní pyrotechniky a tomu odpovídá i …PŘEČÍST »
 • Z pozemku byly odcizeny dvě čtyřkolky

  Z pozemku byly odcizeny dvě čtyřkolky

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Po strojích a pachateli pátráme. Policisté z obvodního oddělení Řevnice přijali oznámení o odcizení dvou čtyřkolek, které měl oznamovatel zaparkované na svém pozemku. K odcizení došlo pravděpodobně …PŘEČÍST »
 • Podzimní déšť a mlhy

  Podzimní déšť a mlhy

  KRAJ- Na co je třeba si v podzimním počasí dát pozor. Řidiči by měli v současné době počítat s nepříznivým počasím a přizpůsobit tomu rychlost jízdy. Podzimní počasí s sebou …PŘEČÍST »
 • Kontroly motorkářů

  Kontroly motorkářů

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Červen patřil kontrolám motorkářů v silničním provozu Pěkné počasí opět vylákalo řidiče a motorkáře ve větším počtu na silnice. Nejlákavější trasou pro motorkáře na území …PŘEČÍST »
 • Návštěva dětí z mateřské školy

  Návštěva dětí z mateřské školy

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Děti z Mateřské školy v Libčicích nad Vltavou navštívily místní policejní oddělení. Policisté z Obvodního oddělení v Libčicích nad Vltavou 13. června letošního roku připravili …PŘEČÍST »
 • S dětmi na Autíčkovém vandru

  S dětmi na Autíčkovém vandru

  PRAHA VENKOV- ZÁPAD – Policisté z Územního odboru Praha venkov – Západ dne 8. června zkoušeli děti na Náplavce v Libčicích nad Vltavou K setkání policistů z Územního odboru Praha venkov – …PŘEČÍST »
 • Účast na slavnostním otevření hasičské zbrojnice v Kozinci – Holubicích

  Účast na slavnostním otevření hasičské zbrojnice v Kozinci – Holubicích

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Policista z obvodního oddělení Libčice nad Vltavou v sobotu 14. května vykonával dohled nad bezpečností při slavnostním otevření zbrojnice   Náměstí v Kozinci – Holubicích na Praze – západ …PŘEČÍST »
 • Během hodiny mu vykradl auto

  Během hodiny mu vykradl auto

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté šetří případ vloupání do červeného vozidla VW Transporter, které zaparkoval majitel na odstavné ploše u panelové cesty vedoucí k …PŘEČÍST »
 • Den s IZS ve Velkých Přílepech

  Den s IZS ve Velkých Přílepech

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Úterní školní den ve Velkých Přílepech patřil dětem z místní základní školy a složkám integrovaného záchranného systému. V rámci akce Projektový den, aneb Den s IZS …PŘEČÍST »
 • Co musí udělat cizinci, či jejich ubytovatelé, při příjezdu do České republiky

  Co musí udělat cizinci, či jejich ubytovatelé, při příjezdu do České republiky

  KRAJ – Důležité informace pro cizince. Povinnosti cizince po příjezdu na území České republiky Dle ustanovení § 93 odst. 1 zák. č. 326/1999 Sb. o pobytu cizinců  je  cizinec z třetí …PŘEČÍST »
 • Vloupání do skladu

  Vloupání do skladu

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Zloděj odcizil měď, nářadí a notebooky. Policisté z obvodního oddělení Řevnice šetří případ vloupání do bývalého areálu zemědělského družstva v Hlavní ulici v Třebotově, kam …PŘEČÍST »
 • Pachatel poškodil u jízdních kol a motocyklů brzdící systém

  Pachatel poškodil u jízdních kol a motocyklů brzdící systém

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Nevšimli jste si někoho? Policisté z obvodního oddělení Řevnice šetří případ týkající se jízdních kol a motocyklů, u nichž neznámý pachatel poškodil brzdící systém, tedy …PŘEČÍST »
 • Nadýchal více než dvě a půl promile

  Nadýchal více než dvě a půl promile

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Alkohol za volant nepatří! Policisté z obvodního oddělení Řevnice zastavili v úterý 22. února, před 14. hodinou, ke kontrole osobní vozidlo Peugeot, a to v obci Lety. …PŘEČÍST »
 • Zloděj jako milovník masa

  Zloděj jako milovník masa

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Za krádeže byl už vícekrát odsouzen. Policisté z obvodního oddělení Libčice sdělili 26letému muži podezření ze spáchání trestného činu krádeže, přičemž takové jednání mu není …PŘEČÍST »
 • Vlivem požitého alkoholu najela na ostrůvek

  Vlivem požitého alkoholu najela na ostrůvek

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Nadýchala přes jedno promile. Ve čtvrtek 17. února, před půl sedmou večer, vyjížděli policisté do Lhotecké ulice v Mníšku pod Brdy, kde došlo k malé …PŘEČÍST »
 • Krádež včelstva

  Krádež včelstva

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Majiteli zbyly oči pro pláč. Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ okradeného včelaře. Zloděj mu odcizil několik úlů s včelstvem. Šetřením hlídka na místě …PŘEČÍST »
 • Z kůlny zloděj odcizil dvě horská kola

  Z kůlny zloděj odcizil dvě horská kola

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ vloupání do kůlny, z níž neznámý pachatel odcizil dvě horská kola v celkové …PŘEČÍST »
 • Z garáže odcizil nejen nářadí

  Z garáže odcizil nejen nářadí

  Škoda na odcizení byla vyčíslena na více než 90 tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ vloupání do garáže, k čemuž došlo ve večerních či nočních hodinách ze …PŘEČÍST »
 • Z rodinného domu odcizil neznámý pachatel spoustu cenností

  Z rodinného domu odcizil neznámý pachatel spoustu cenností

  Škoda byla předběžně vyčíslena na několik stovek tisíc. Policisté z obvodního oddělení Libčice prověřují případ vloupání do rodinného domu v ulici Opletalova v Roztokách, k němuž došlo v době od …PŘEČÍST »
 • Z neuzamčené garáže pachatel odcizil skútr

  Z neuzamčené garáže pachatel odcizil skútr

  Mějte své věci řádně zabezpečené. Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ krádeže skútru, který odcizil neznámý pachatel z garáže u rodinného domu v Roztokách v ulici Zaorálkova. Podle dosavadního …PŘEČÍST »
 • Den bezpečnějšího internetu 2022

  Den bezpečnějšího internetu 2022

  V roce 2022 připadá Den bezpečnějšího internetu na 8. 2. Také tentokrát považujeme za nezbytné využít již velmi známého mezinárodního dne k připomenutí základních bezpečnostních pravidel pohybu v prostředí internetu. Kriminalita v online …PŘEČÍST »
 • Oblékl se do značkového oblečení a chtel utéct

  Oblékl se do značkového oblečení a chtel utéct

  Při útěku ho ale zastavila ostraha prodejny, poté putoval do rukou policie. Policisté z obvodního oddělení Hostivice sdělili 32letému recidivistovi podezření ze spáchání trestného činu krádeže, kterého se dopustil tím, …PŘEČÍST »
 • Ze stavby odcizil neznámý pachatel materiál za téměř dvě stě tisíc korun

  Ze stavby odcizil neznámý pachatel materiál za téměř dvě stě tisíc korun

  Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Řevnice přijali oznámení o vloupání do stavby v Černošicích, odkud neznámý zloděj odcizil materiál v předběžné výši okolo 195 tisíc korun. …PŘEČÍST »
 • Nadýchal přes jedno promile

  Nadýchal přes jedno promile

  Za jízdu pod vlivem alkoholu mu hrozí až jeden rok za mřížemi. Policisté z obvodního oddělení Mníšek pod Brdy zastavili v rámci silniční kontroly na konci ledna odpoledne, u fotbalového …PŘEČÍST »
 • Odcizil nářadí z lodních kontejnerů a pohonné hmoty z vozidla a sekačky

  Odcizil nářadí z lodních kontejnerů a pohonné hmoty z vozidla a sekačky

  Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ vloupání do lodních kontejnerů, z nichž bylo odcizeno nářadí a také krádež pohonných hmot z dodávky a pojízdné …PŘEČÍST »
 • Chtěl se vloupat do trafiky, ale zabránili mu v tom policisté

  Chtěl se vloupat do trafiky, ale zabránili mu v tom policisté

  Známý zloděj je nyní ve vazbě. Policisté z obvodního oddělení Řevnice sdělili 32letému muži podezření ze spáchání trestného činu krádeže ve stádiu pokusu. Recidivista je policii známou osobou, na svém …PŘEČÍST »
 • Stavební lešení je poslední dobou v kurzu

  Stavební lešení je poslední dobou v kurzu

  Zloděj se s krádeží lešení moc nepáral a lešení odcizil i s vlekem. Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ krádeže lešení společně s vlekem, čímž neznámý pachatel způsobil majiteli …PŘEČÍST »
 • Zloděj odcizil dvě drahá kola

  Zloděj odcizil dvě drahá kola

  Zabezpečte si svůj majetek. Policisté z obvodního oddělení Řevnice přijali trestní oznámení o odcizení dvou kol v celkové hodnotě za více než 150 tisíc korun. V této souvislosti se policisté …PŘEČÍST »
ARCHIV

Máte poznatek k trestné činnosti?

Kontaktujte nás. Získané informace nebudou zveřejněny!  

  Formulář nenahrazuje klasické oznámení, které můžete učinit na kterémkoliv oddělení Policie České republiky, a rovněž nenahrazuje elektronickou podatelnu Policie České republiky, tudíž se nejedná o podání ve smyslu ustanovení § 59 zákona číslo 141/1961 Sb., o trestním řízení soudním, ani dle ustanovení § 37 zákona číslo 500/2004 Sb., správní řád. V návaznosti na tuto skutečnost Vám sdělujeme, že vzhledem k charakteru služby není ohlašovatelům zasíláno vyrozumění o provedených opatřeních. Touto formou rovněž není zajišťována pomoc v tísni. V naléhavých případech se proto vždy obracejte na nejbližší útvar Policie České republiky, případně využijte linku tísňového volání 158 nebo 112. Převzato z policie.cz