Stránka s příspěvky

 • Bezpečně mladým cyklistou

  Bezpečně mladým cyklistou

  Praha venkov – ZÁPAD – Policejní preventistka společně s krajským koordinátorem BESIPu poučili žáky Gymnázia v Hostivici před cyklistickým kurzem. To, že se policie nyní často objevuje ve školách na území …PŘEČÍST »
 • Bezpečně u vody již po osmé

  Bezpečně u vody již po osmé

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Začíná letní sezóna a ruku v ruce s ní přichází již osmý ročník bezpečnostního a preventivního opatření Bezpečně u vody. Společně s našimi partnery budeme …PŘEČÍST »
 • Pomněnkový den

  Pomněnkový den

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Pětadvacátý květen! Letos připadá na čtvrtek. Den jako každý jiný? Pro většinu lidí ano. Pro pohřešované děti, jejich rodiče, příbuzné a kamarády a pro policisty …PŘEČÍST »
 • Policie ve školkách? Co tam dělá?

  Policie ve školkách? Co tam dělá?

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Policisté navštěvují děti z místních mateřských škol. Preventivní, ale i prezentační akce jsou v plném proudu. I když počasí není stále optimální, duben i květen …PŘEČÍST »
 • V Dobrovízi je nové stanoviště k vážení kamionů

  V Dobrovízi je nové stanoviště k vážení kamionů

  KRAJ – Spolu s Centrem dopravních služeb policisté kontrolovali a vážili kamióny na novém stanovišti v Dobrovízi zřízeném právě pro tyto účely. Kamionová doprava je nedílnou součástí každodenního života na …PŘEČÍST »
 • Přístroj na měření alkoholu nestíhal…

  Přístroj na měření alkoholu nestíhal…

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Opilé řidičce hrozí roční pobyt za mřížemi. Policisté z obvodního oddělení Mníšek pod Brdy zastavili 9. května odpoledne řidičku osobního vozidla, která nadýchala do přístroje více než …PŘEČÍST »
 • Osvěty v kyberprostoru není nikdy dost!

  Osvěty v kyberprostoru není nikdy dost!

  Praha venkov – ZÁPAD – Policisté se věnují prevenci v kyber prostoru se žáky škol i širokou veřejností. A zase ten kyberprostor… Proč? Protože obětí podvodů a jiných útoků v …PŘEČÍST »
 • Reverzních podvodů přibývá

  Reverzních podvodů přibývá

  KRAJ- Pachatelé využívají občany z Ukrajiny k trestné činnosti. Policisté se napříč celou republikou dnes a denně setkávají s podvody páchanými v kyberprostoru. Jedná se zejména o podvody na bazarových …PŘEČÍST »
 • Hledáme svědky vloupání do vozidla

  Hledáme svědky vloupání do vozidla

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – K události došlo na konci ledna na parkovišti u hostivického vlakového nádraží. Policisté se od konce ledna zabývají případem vloupání do vozidla, jehož pachatele se doposud nepodařilo …PŘEČÍST »
 • Den za mimořádných událostí a běžných rizik v Hostivici

  Den za mimořádných událostí a běžných rizik v Hostivici

  Praha venkov – ZÁPAD – Policisté ukázali, že zima je nezastaví a přes chladné počasí venku prezentovali svou práci více jak 400 dětem z 1. stupně Základní školy Hostivice. Tentokrát …PŘEČÍST »
 • Kontrola dodržování zákazu vjezdu náklaďáků

  Kontrola dodržování zákazu vjezdu náklaďáků

  Praha venkov – ZÁPAD – Akce na řidiče nerespektující dopravní značení. Vzhledem k opakovanému porušování zákazu vjezdu nákladních vozidel nad 3,5 t, ke kterému dochází na silnici číslo II/240 ve Statenicích …PŘEČÍST »
 • Prokazovala se zfalšovaným vysokoškolským diplomem

  Prokazovala se zfalšovaným vysokoškolským diplomem

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Kriminalisté obvinili ženu ze dvou zločinů. Kriminalisté z Prahy-západ po téměř dvou a půl letech prověřování, zjišťování veškerých skutečností a získávání důkazů ohledně padělání vysokoškolského diplomu ukončili …PŘEČÍST »
 • Falešný bankéř obalamutil ženu

  Falešný bankéř obalamutil ženu

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Poškozená se řídila pokyny podvodníka a přišla o několik stovek tisíc korun. V poslední době přibývá také případů týkajících se podvodů, kdy se neznámí pachatelé vydávají za …PŘEČÍST »
 • Dvě dopravní nehody s účastí cyklisty

  Dvě dopravní nehody s účastí cyklisty

  Dopravní policisté z Prahy západ vyjížděli společně se záchranáři 23. března ke dvěma dopravním nehodám, při kterých byli zraněni cyklisté. Připomínáme všem účastníkům provozu na pozemních komunikacích – Buďte opatrní! První …PŘEČÍST »
 • Vandal řádil u zaparkovaných aut

  Vandal řádil u zaparkovaných aut

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Nevšimli jste si někoho?  Policisté z obvodního oddělení Řevnice přijali 24. března večer několik oznámení o poškozených vozidlech v ulici V Horce v obci Černošice. Na místo oznámení …PŘEČÍST »
 • Další zajímavá spolupráce

  Další zajímavá spolupráce

  Praha venkov – ZÁPAD – Bezpečnost a Svaz postižených civilizačními chorobami Roztoky V úterý 14. března 2023 se v kongresovém sále hotelu Academic v Roztokách konala členská schůze Svazu postižených civilizačními chorobami. Tento …PŘEČÍST »
 • Den proti rasismu

  Den proti rasismu

  Praha venkov – ZÁPAD – Dnes je Mezinárodní den boje proti rasismu a rasové diskriminaci. I policie je zapojena do aktivity „Týden proti rasismu“. Na den 21. března 2023 připadá …PŘEČÍST »
 • Omezení dopravy v ul. Nádražní v Roztokách

  Omezení dopravy v ul. Nádražní v Roztokách

  Z důvodu havarijního stavu opěrné zdi na sil. III/2421 na ul. Nádražní v Roztokách provede Krajská správa a údržba komunikací dne  24.3.2023 omezení průjezdu vozidel nad 3,5 tuny s výjimkou …PŘEČÍST »
 • Krádež elektrických kabelů

  Krádež elektrických kabelů

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Libčice nad Vltavou prověřují případ krádeže elektrických kabelů ze staveniště v katastru obce Lichoceves, k němuž došlo pravděpodobně …PŘEČÍST »
 • Banka zachránila ženě peníze před podvodníkem

  Banka zachránila ženě peníze před podvodníkem

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Poškozená málem přišla o tři stovky tisíc. I když jsou občané na veškeré typy podvodů opakovaně upozorňováni, nedaří se bohužel jejich počty snižovat. Podvodníci přicházejí neustále s …PŘEČÍST »
 • Nejen trestní odpovědnost

  Nejen trestní odpovědnost

  Praha venkov – ZÁPAD – Policejní preventistka a kurátorka pro děti a mládež besedovaly s žáky základních škol. S novým rokem začala nová spolupráce v oblasti prevence mezi policií a Oddělením sociální prevence …PŘEČÍST »
 • Z rozestavěného domu bylo odcizeno nářadí

  Z rozestavěného domu bylo odcizeno nářadí

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Škoda přesahuje 150 tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení Libčice se zabývají případem vloupání do rozestavěného domu, z něhož neznámý pachatel odcizil zejména nářadí, ale také bílou …PŘEČÍST »
 • Viditelnost chodců, cyklistů a ostatních účastníků silničního provozu

  Viditelnost chodců, cyklistů a ostatních účastníků silničního provozu

  Praha venkov – ZÁPAD – Policisté upozorňují děti a dospělé na nedostatečnou viditelnost. Policisté z Prahy venkov – západ společně s krajským koordinátorem BESIPu v průběhu února uspořádali několik preventivních akcí, při kterých …PŘEČÍST »
 • Evropský den obětí trestných činů

  Evropský den obětí trestných činů

  Praha venkov – ZÁPAD – Oběti jsme uctili policejními majáky. Na 22. 2. 2023 připadl Evropský den obětí trestných činů. Ve spolupráci s Probační a mediační službou jsme dnes ve …PŘEČÍST »
 • POL POINT mají k dispozici i v Roztokách u Prahy

  POL POINT mají k dispozici i v Roztokách u Prahy

  KRAJ/ROZTOKY – Občané v Roztokách u Prahy mají možnost podat jakékoliv oznámení policistům novým moderním způsobem – prostřednictvím POL POINTU.    Občané Roztok u Prahy mají od února letošního roku …PŘEČÍST »
 • Dopravní omezení na silnici III/1025 Čisovice – Bojov

  Dopravní omezení na silnici III/1025 Čisovice – Bojov

  Z důvodu úprav odvodnění dojde k dopravnímu omezení na sil. III/1025 v úseku Čisovice – Bojov. Termín stavby je 13.3. – 19.3.2023 (částečná uzavírka) a následně 20.3 – 30.4.2023 (úplná …PŘEČÍST »
 • Nalezený zlatý prstýnek muž nevrátil

  Nalezený zlatý prstýnek muž nevrátil

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Poznáte muže na kamerových záznamech? Policisté Obvodního oddělení Libčice nad Vltavou od 10. prosince 2022, tedy od doby oznámení poškozenou ženou, šetří případ zatajení věci, …PŘEČÍST »
 • Den bezpečnějšího internetu

  Den bezpečnějšího internetu

  Praha venkov – ZÁPAD – 20. ročník je již tady! Letos připadl na 7. února 2023.   Právě na dnešek připadl Den Bezpečnějšího internetu. Jedná se o den, kdy si připomínáme …PŘEČÍST »
 • Statistika kriminality za rok 2022

  Statistika kriminality za rok 2022

  Praha venkov – ZÁPAD – Policie ČR vyhodnotila kriminalitu za minulý rok.   V loňském roce došlo na území okresu Praha venkov – západ k poklesu kriminality o 61 případů. …PŘEČÍST »
 • Zásady bezpečného chování nejen dětí v silničním provozu

  Zásady bezpečného chování nejen dětí v silničním provozu

  Praha venkov – ZÁPAD – Chceme pololetní prázdniny bez nehod i špatných náhod!   I když je školní rok v plném proudu, dětem dneškem začínají pololetní prázdniny a zanedlouho i ty …PŘEČÍST »
 • Jízda na sněhu a ledu

  Jízda na sněhu a ledu

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Několik rad pro jízdu v zimním období. I když některé věci nejsou součástí povinné výbavy, mohou vám v zimních měsících výrazně pomoci.   Zima opět …PŘEČÍST »
 • Začala volba prezidenta České republiky 2023

  Začala volba prezidenta České republiky 2023

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Policisté dohlíží na klidný průběh voleb. Včerejšího dne začaly v České republice prezidentské volby. Jako první mohli hlasovat lidé, kteří se nacházeli v izolaci s …PŘEČÍST »
 • Elektronické dálniční známky

  Elektronické dálniční známky

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – I letos se policisté zaměří na kontrolu dálničních známek.   Papírové dálniční známky jsou již 2 roky minulostí a úhradou časového zpoplatnění komunikace získáme tzv. …PŘEČÍST »
 • Pozor na falešné sbírky

  Pozor na falešné sbírky

  KRAJ – Nejen Tříkrálovou, ale i další veřejné sbírky využívají často podvodníci.   Jako každý rok, i letos, probíhá na území českých měst a vesnic od 1. do 15. ledna …PŘEČÍST »
 • Senioři, dejte si pozor na podvodníky

  Senioři, dejte si pozor na podvodníky

  V období Vánoc máme větší tendence pomáhat těm, kteří to potřebují. Jsme k ostatním vřelejší a chápavější. Této důvěry pak zneužívají podvodníci, kteří se zaměřují zejména na seniory. Ti se …PŘEČÍST »
 • Silvestrovská zábavní pyrotechnika

  Silvestrovská zábavní pyrotechnika

  Praha venkov – ZÁPAD – Chvilková neopatrnost může změnit nejen váš život! Konec roku s sebou vždy přináší zvýšený zájem veřejnosti o koupi výrobků zábavní pyrotechniky a tomu odpovídá i …PŘEČÍST »
 • Z pozemku byly odcizeny dvě čtyřkolky

  Z pozemku byly odcizeny dvě čtyřkolky

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Po strojích a pachateli pátráme. Policisté z obvodního oddělení Řevnice přijali oznámení o odcizení dvou čtyřkolek, které měl oznamovatel zaparkované na svém pozemku. K odcizení došlo pravděpodobně …PŘEČÍST »
 • Podzimní déšť a mlhy

  Podzimní déšť a mlhy

  KRAJ- Na co je třeba si v podzimním počasí dát pozor. Řidiči by měli v současné době počítat s nepříznivým počasím a přizpůsobit tomu rychlost jízdy. Podzimní počasí s sebou …PŘEČÍST »
 • Kontroly motorkářů

  Kontroly motorkářů

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Červen patřil kontrolám motorkářů v silničním provozu Pěkné počasí opět vylákalo řidiče a motorkáře ve větším počtu na silnice. Nejlákavější trasou pro motorkáře na území …PŘEČÍST »
 • Návštěva dětí z mateřské školy

  Návštěva dětí z mateřské školy

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Děti z Mateřské školy v Libčicích nad Vltavou navštívily místní policejní oddělení. Policisté z Obvodního oddělení v Libčicích nad Vltavou 13. června letošního roku připravili …PŘEČÍST »
 • S dětmi na Autíčkovém vandru

  S dětmi na Autíčkovém vandru

  PRAHA VENKOV- ZÁPAD – Policisté z Územního odboru Praha venkov – Západ dne 8. června zkoušeli děti na Náplavce v Libčicích nad Vltavou K setkání policistů z Územního odboru Praha venkov – …PŘEČÍST »
 • Účast na slavnostním otevření hasičské zbrojnice v Kozinci – Holubicích

  Účast na slavnostním otevření hasičské zbrojnice v Kozinci – Holubicích

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Policista z obvodního oddělení Libčice nad Vltavou v sobotu 14. května vykonával dohled nad bezpečností při slavnostním otevření zbrojnice   Náměstí v Kozinci – Holubicích na Praze – západ …PŘEČÍST »
 • Během hodiny mu vykradl auto

  Během hodiny mu vykradl auto

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté šetří případ vloupání do červeného vozidla VW Transporter, které zaparkoval majitel na odstavné ploše u panelové cesty vedoucí k …PŘEČÍST »
 • Den s IZS ve Velkých Přílepech

  Den s IZS ve Velkých Přílepech

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Úterní školní den ve Velkých Přílepech patřil dětem z místní základní školy a složkám integrovaného záchranného systému. V rámci akce Projektový den, aneb Den s IZS …PŘEČÍST »
 • Co musí udělat cizinci, či jejich ubytovatelé, při příjezdu do České republiky

  Co musí udělat cizinci, či jejich ubytovatelé, při příjezdu do České republiky

  KRAJ – Důležité informace pro cizince. Povinnosti cizince po příjezdu na území České republiky Dle ustanovení § 93 odst. 1 zák. č. 326/1999 Sb. o pobytu cizinců  je  cizinec z třetí …PŘEČÍST »
 • Vloupání do skladu

  Vloupání do skladu

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Zloděj odcizil měď, nářadí a notebooky. Policisté z obvodního oddělení Řevnice šetří případ vloupání do bývalého areálu zemědělského družstva v Hlavní ulici v Třebotově, kam …PŘEČÍST »
 • Pachatel poškodil u jízdních kol a motocyklů brzdící systém

  Pachatel poškodil u jízdních kol a motocyklů brzdící systém

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Nevšimli jste si někoho? Policisté z obvodního oddělení Řevnice šetří případ týkající se jízdních kol a motocyklů, u nichž neznámý pachatel poškodil brzdící systém, tedy …PŘEČÍST »
 • Nadýchal více než dvě a půl promile

  Nadýchal více než dvě a půl promile

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Alkohol za volant nepatří! Policisté z obvodního oddělení Řevnice zastavili v úterý 22. února, před 14. hodinou, ke kontrole osobní vozidlo Peugeot, a to v obci Lety. …PŘEČÍST »
 • Zloděj jako milovník masa

  Zloděj jako milovník masa

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Za krádeže byl už vícekrát odsouzen. Policisté z obvodního oddělení Libčice sdělili 26letému muži podezření ze spáchání trestného činu krádeže, přičemž takové jednání mu není …PŘEČÍST »
 • Vlivem požitého alkoholu najela na ostrůvek

  Vlivem požitého alkoholu najela na ostrůvek

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Nadýchala přes jedno promile. Ve čtvrtek 17. února, před půl sedmou večer, vyjížděli policisté do Lhotecké ulice v Mníšku pod Brdy, kde došlo k malé …PŘEČÍST »
 • Krádež včelstva

  Krádež včelstva

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Majiteli zbyly oči pro pláč. Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ okradeného včelaře. Zloděj mu odcizil několik úlů s včelstvem. Šetřením hlídka na místě …PŘEČÍST »
 • Z kůlny zloděj odcizil dvě horská kola

  Z kůlny zloděj odcizil dvě horská kola

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ vloupání do kůlny, z níž neznámý pachatel odcizil dvě horská kola v celkové …PŘEČÍST »
 • Z garáže odcizil nejen nářadí

  Z garáže odcizil nejen nářadí

  Škoda na odcizení byla vyčíslena na více než 90 tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ vloupání do garáže, k čemuž došlo ve večerních či nočních hodinách ze …PŘEČÍST »
 • Z rodinného domu odcizil neznámý pachatel spoustu cenností

  Z rodinného domu odcizil neznámý pachatel spoustu cenností

  Škoda byla předběžně vyčíslena na několik stovek tisíc. Policisté z obvodního oddělení Libčice prověřují případ vloupání do rodinného domu v ulici Opletalova v Roztokách, k němuž došlo v době od …PŘEČÍST »
 • Z neuzamčené garáže pachatel odcizil skútr

  Z neuzamčené garáže pachatel odcizil skútr

  Mějte své věci řádně zabezpečené. Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ krádeže skútru, který odcizil neznámý pachatel z garáže u rodinného domu v Roztokách v ulici Zaorálkova. Podle dosavadního …PŘEČÍST »
 • Den bezpečnějšího internetu 2022

  Den bezpečnějšího internetu 2022

  V roce 2022 připadá Den bezpečnějšího internetu na 8. 2. Také tentokrát považujeme za nezbytné využít již velmi známého mezinárodního dne k připomenutí základních bezpečnostních pravidel pohybu v prostředí internetu. Kriminalita v online …PŘEČÍST »
 • Oblékl se do značkového oblečení a chtel utéct

  Oblékl se do značkového oblečení a chtel utéct

  Při útěku ho ale zastavila ostraha prodejny, poté putoval do rukou policie. Policisté z obvodního oddělení Hostivice sdělili 32letému recidivistovi podezření ze spáchání trestného činu krádeže, kterého se dopustil tím, …PŘEČÍST »
 • Ze stavby odcizil neznámý pachatel materiál za téměř dvě stě tisíc korun

  Ze stavby odcizil neznámý pachatel materiál za téměř dvě stě tisíc korun

  Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Řevnice přijali oznámení o vloupání do stavby v Černošicích, odkud neznámý zloděj odcizil materiál v předběžné výši okolo 195 tisíc korun. …PŘEČÍST »
 • Nadýchal přes jedno promile

  Nadýchal přes jedno promile

  Za jízdu pod vlivem alkoholu mu hrozí až jeden rok za mřížemi. Policisté z obvodního oddělení Mníšek pod Brdy zastavili v rámci silniční kontroly na konci ledna odpoledne, u fotbalového …PŘEČÍST »
 • Odcizil nářadí z lodních kontejnerů a pohonné hmoty z vozidla a sekačky

  Odcizil nářadí z lodních kontejnerů a pohonné hmoty z vozidla a sekačky

  Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ vloupání do lodních kontejnerů, z nichž bylo odcizeno nářadí a také krádež pohonných hmot z dodávky a pojízdné …PŘEČÍST »
 • Chtěl se vloupat do trafiky, ale zabránili mu v tom policisté

  Chtěl se vloupat do trafiky, ale zabránili mu v tom policisté

  Známý zloděj je nyní ve vazbě. Policisté z obvodního oddělení Řevnice sdělili 32letému muži podezření ze spáchání trestného činu krádeže ve stádiu pokusu. Recidivista je policii známou osobou, na svém …PŘEČÍST »
 • Stavební lešení je poslední dobou v kurzu

  Stavební lešení je poslední dobou v kurzu

  Zloděj se s krádeží lešení moc nepáral a lešení odcizil i s vlekem. Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ krádeže lešení společně s vlekem, čímž neznámý pachatel způsobil majiteli …PŘEČÍST »
 • Zloděj odcizil dvě drahá kola

  Zloděj odcizil dvě drahá kola

  Zabezpečte si svůj majetek. Policisté z obvodního oddělení Řevnice přijali trestní oznámení o odcizení dvou kol v celkové hodnotě za více než 150 tisíc korun. V této souvislosti se policisté …PŘEČÍST »
 • Objednal si domů čističku vzduchu

  Objednal si domů čističku vzduchu

  Buďte obezřetní s nákupy na internetu a neposílejte peníze neověřeným prodejcům. Čím dál častěji, téměř denně, se policisté setkávají s případy podvodného prodeje přes internetové obchody, bazary či sociální sítě. Buďte …PŘEČÍST »
 • Z chaty byly odcizeny cenné věci

  Z chaty byly odcizeny cenné věci

  Mějte řádně zabezpečený majetek. Policisté z obvodního oddělení Řevnice šetří případ vloupání do dvou chat v ulici K Mejtku v Třebotově, k čemuž došlo v době od 29. prosince 2021 …PŘEČÍST »
 • Hledáme svědky k případu úmyslně zapáleného vozidla

  Hledáme svědky k případu úmyslně zapáleného vozidla

  Muž na videozáznamu by nám mohl pomoci s objasněním. Poznáváte ho? Kriminalisté z Prahy venkov-západ se obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění muže, kterého zachytila kamera na …PŘEČÍST »
 • Pokoušel se vloupat do stavby domu

  Pokoušel se vloupat do stavby domu

  Pachatel způsobil svým jednáním škodu na poškození za několik desítek tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení Hostivice šetří případ pokusu vloupání do neobydlené stavby rodinného domu v ulici Otakara Kádnera …PŘEČÍST »
 • Ze stavební buňky odcizil nářadí

  Ze stavební buňky odcizil nářadí

  Nevšimli jste si někoho? Policisté z obvodní oddělení Libčice šetří případ vloupání do stavební buňky, z níž neznámý pachatel odcizil nářadí za několik desítek tisíc korun. K vloupání do buňky …PŘEČÍST »
 • Nadýchal více než jedno a půl promile

  Nadýchal více než jedno a půl promile

  Za jízdu pod vlivem alkoholu má záznam v trestním rejstříku. Policisté z obvodního oddělení Mníšek pod Brdy sdělili 23letému muži podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, …PŘEČÍST »
 • Další případ vloupání do vozidla

  Další případ vloupání do vozidla

  Cílem bylo opět nářadí. Policisté z obvodního oddělení šetří další případ vloupání do vozidla, z něhož byly odcizeny různé druhy nářadí. Celková škoda byla předběžně vyčíslena na téměř 80 tisíc …PŘEČÍST »
 • Vloupal se do auta pro nářadí

  Vloupal se do auta pro nářadí

  Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ vloupání do automobilu, z něhož bylo odcizeno nářadí v hodnotě za více než 100 tisíc korun. Podle dosavadního …PŘEČÍST »
 • Vloupal se do restaurace pro alkohol a cigarety

  Vloupal se do restaurace pro alkohol a cigarety

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Škoda byla předběžně odhadnuta na téměř 60 tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení Hostivice šetří případ vloupání do restaurace, z níž neznámý zloděj odcizil několik láhví tvrdého …PŘEČÍST »
 • Na Nový rok sedl opilý neřidič za řídítka čtyřkolky

  Na Nový rok sedl opilý neřidič za řídítka čtyřkolky

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Nadýchal více než dvě promile. První lednový den nezačal moc dobře 32letý muž, který se jel projet po požití alkoholických nápojů na čtyřkolce, a to i přes …PŘEČÍST »
 • Xir, kladenský služební pes, našel pachatele

  Xir, kladenský služební pes, našel pachatele

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Stačilo mu pár minut na nalezení. Čtyři dny před vánočními svátky, tj, 20. prosince, přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení o vloupání neznámým pachatelem do prodejny …PŘEČÍST »
 • Vandal poškodil několik vchodových dveří bytových domů

  Vandal poškodil několik vchodových dveří bytových domů

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Neviděli jste někoho podezřelého? Policisté šetří případ poškozených dveří několika bytových domů v Hostivici, k čemuž došlo v nočních hodinách z 19. na 20. prosince v ulicích …PŘEČÍST »
 • Řídil pod vlivem alkoholu

  Řídil pod vlivem alkoholu

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Nadýchal více než jedno a půl promile. V neděli 26. prosince, před sedmnáctou hodinou, policisté z obvodního oddělení Mníšek pod Brdy zastavili řidiče vozidla Renault Master, který …PŘEČÍST »
 • Zadržení přímo při „vaření“

  Zadržení přímo při „vaření“

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy byli obviněni dva muži. Kriminalisté z Prahy venkov-západ společně se středočeskou zásahovou jednotkou …PŘEČÍST »
 • Ze zahradního domku byla odcizena jízdní kola a pila

  Ze zahradního domku byla odcizena jízdní kola a pila

  Nevšimli jste si podezřelé osoby? Policisté z obvodního oddělení Hostivice šetří případ odcizených jízdních kol a nářadí, které odcizil neznámý pachatel z 18. na 19. prosince, v ulici Na Stochově …PŘEČÍST »
 • Týrání zvířat

  Týrání zvířat

  Prověřujeme případ usmrcených koz. Policisté z obvodního oddělení Řevnice prověřují hrůzný případ dvou usmrcených koz , čehož se dopustil dosud neznámý pachatel. Podle dosavadního šetření dosud nezjištěný pachatel, v době …PŘEČÍST »
 • Ze tří nákladních vozidel odcizil elektrobaterie na naftu

  Ze tří nákladních vozidel odcizil elektrobaterie na naftu

  Celková škoda byla vyčíslena na devadesát tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení Hostivice šetří případ krádeže elektrobaterií a nafty ze tří nákladních vozidel, která se nacházela v oploceném areálu v …PŘEČÍST »
 • Vandal vyryl rýhu na autě

  Vandal vyryl rýhu na autě

  Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Hostivice šetří případ poškozeného vozidla, na který neznámý pachatel vyryl nějakým předmětem rýhu dlouhou více než dva a půl metru. Zatím …PŘEČÍST »
 • Opilá řidička způsobila dvě dopravní nehody

  Opilá řidička způsobila dvě dopravní nehody

  Nadýchala více než dvě promile. Z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky je v současné době podezřelá 41letá řidička, která sedla za volant v podnapilém stavu, což ale není …PŘEČÍST »
 • Sprejer svým „uměním“ poškodil vlak

  Sprejer svým „uměním“ poškodil vlak

  Sprejerství je trestný čin. Policisté z obvodního oddělení Řevnice se zabývají případem posprejované vlakové soupravy, kterou svým „umem“ poškodil dosud neznámý pachatel. Podle dosavadního šetření vandal ve stanici Řevnice nasprejoval …PŘEČÍST »
 • Železné tyče byly cílem zloděje

  Železné tyče byly cílem zloděje

  Nevšimli jste si někoho podezřelého? Hostivičtí policisté se v současné době zabývají případem odcizených železných tyčí, kdy se jednalo o více než dvě stě kusů. Podle dosavadního šetření neznámý pachatel, …PŘEČÍST »
 • Poznáváte muže, které zachytila kamera při krádeži?

  Poznáváte muže, které zachytila kamera při krádeži?

  Pomozte nám je ztotožnit. Policisté z obvodního oddělení Hostivice se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění dvou mužů podezřelých ze spáchání trestného činu krádeže. Podle dosavadního šetření …PŘEČÍST »
 • Sledujte nás na Facebooku

  Sledujte nás na Facebooku

    V rámci projektu Bezpečný Středočeský kraj existují nejen webové stránky, ale nově i Facebookový profil. Čtenáři tak budou mít rychlejší a snadnější přístup k souhrnným informacím z celého kraje. …PŘEČÍST »
 • Na cestu se posilnila alkoholem

  Na cestu se posilnila alkoholem

  Nadýchala více než jedno promile. Hostivičtí policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, ze kterého je podezřelá 35letá žena. Ta totiž …PŘEČÍST »
 • Další krádež ze stavby. Tentokrát bytového domu

  Další krádež ze stavby. Tentokrát bytového domu

  Z místa byly odcizeny elektrické rozdělovače. Hostivičtí policisté šetří případ krádeže věcí ze stavby bytového domu v ulici U Kopečku v Tuchoměřicích, odkud neznámý pachatel odcizil v době od 17 …PŘEČÍST »
 • Vloupání do novostavby neznámým pachatelem

  Vloupání do novostavby neznámým pachatelem

  Celková škoda přesáhla sto padesát tisíc. Policisté z obvodního oddělení Hostivice se zabývají případem vloupání do novostavby v Úholičkách, kde neznámý pachatel svým jednáním způsobil škodu na odcizení ve výši …PŘEČÍST »
 • Zloděj z kůlny odcizil více než deset autobaterií

  Zloděj z kůlny odcizil více než deset autobaterií

  Nevšimli jste si podezřelé osoby? Policisté z obvodního oddělení Řevnice šetří případ krádeže autobaterií z kůlny areálu v Dobřichovicích. Celkovou škodu vyčíslili na 30 tisíc korun. Podle dosavadního šetření neznámý …PŘEČÍST »
 • Hříšník na silnici

  Hříšník na silnici

  Řídil pod vlivem alkoholu, a navíc se zákazem řízení. Policisté z obvodního oddělení Libčice zastavili ke kontrole 3. listopadu, krátce po 18. hodině, v obci Lichoceves, osobní vozidlo Škoda Octavia …PŘEČÍST »
 • Měděné trubky a elektrické kabely byly cílem pachatele

  Měděné trubky a elektrické kabely byly cílem pachatele

  Po pachateli pátráme. Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Řevnice šetří případ krádeže, které se dopustil neznámý pachatel tím, že odcizil z domu měděné trubky a elektrické …PŘEČÍST »
 • Odcizené zlaté mince

  Odcizené zlaté mince

  Škoda přesáhla několik stovek tisíc. Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ odcizení cenností z jednoho rodinného domu v Dolanech nad Vltavou, v ulici K Lesu. Podle dosavadního šetření neznámý …PŘEČÍST »
 • Řídil pod vlivem alkoholu a test na drogy odmítl

  Řídil pod vlivem alkoholu a test na drogy odmítl

  Nadýchal více než dvě a půl promile. Policisté z obvodního oddělení Řevnice zastavili v Letech, před půl osmou večer 24. října, osobní vozidlo Mercedes, které řídil 44letý muž. Kontrolovaného vyzvali …PŘEČÍST »
 • Odcizené telekomunikační kabely

  Odcizené telekomunikační kabely

  Nevšimli jste si někoho? Policisté z obvodního oddělení Libčice prošetřují případ odcizení několika metrů telekomunikačních kabelů, kterých se zhostil neznámý pachatel a způsobil svým jednáním škodu přesahující 40 tisíc korun. …PŘEČÍST »
 • Cestou necestou, jel malotraktorem

  Cestou necestou, jel malotraktorem

  Opilý sedl za volant traktoru a havaroval K dopravní nehodě, ke které došlo v obci Libčice nad Vltavou – Letky, vyjížděli policisté z Prahy západ 23. října asi hodinu po …PŘEČÍST »
 • Pachatel opět zamířil do stavební buňky

  Pachatel opět zamířil do stavební buňky

  Nářadí se nekradlo v takovém množství, jako za poslední měsíce. Policisté z obvodního oddělení Libčice opět zaevidovali další případ vloupání do stavební buňky v katastru obce Turska, odkud neznámý pachatel …PŘEČÍST »
 • Vloupal se do prdejny instalaterství

  Vloupal se do prdejny instalaterství

  Škoda byla vyčíslena na několik stovek tisíc. Policisté z obvodního oddělení Řevnice se zabývají případem vloupání do prodejny instalatérství v ulici Doktora Jánského v obci Černošice, odkud neznámý pachatel odcizil …PŘEČÍST »
 • Vloupal se do skladu potravin

  Vloupal se do skladu potravin

  Nic k jídlu neodcizil. Policisté z obvodního oddělení Hostivice prošetřují případ vloupání do skladu potravin v ulici K dálnici. Neviděli jste si někoho? Dosud neznámý pachatel v neděli 17. října, …PŘEČÍST »
 • …a zase ty stavební buňky

  …a zase ty stavební buňky

  Pachatel odcizil nářadí za více než dvě stě tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení Hostivice šetří případ vloupání do stavebních buněk, k čemuž došlo pravděpodobně v nočních hodinách z 15. …PŘEČÍST »
ARCHIV

Máte poznatek k trestné činnosti?

Kontaktujte nás. Získané informace nebudou zveřejněny!  

  Formulář nenahrazuje klasické oznámení, které můžete učinit na kterémkoliv oddělení Policie České republiky, a rovněž nenahrazuje elektronickou podatelnu Policie České republiky, tudíž se nejedná o podání ve smyslu ustanovení § 59 zákona číslo 141/1961 Sb., o trestním řízení soudním, ani dle ustanovení § 37 zákona číslo 500/2004 Sb., správní řád. V návaznosti na tuto skutečnost Vám sdělujeme, že vzhledem k charakteru služby není ohlašovatelům zasíláno vyrozumění o provedených opatřeních. Touto formou rovněž není zajišťována pomoc v tísni. V naléhavých případech se proto vždy obracejte na nejbližší útvar Policie České republiky, případně využijte linku tísňového volání 158 nebo 112. Převzato z policie.cz