Stránka s příspěvky

 • Středočeští policisté se zaměřili na kontrolu nákladní dopravy

  Středočeští policisté se zaměřili na kontrolu nákladní dopravy

  Dopravně bezpečnostní akce proběhla 12. a 13. května Dny úterý a středa 12. -13. května byly na středočeských silnicích a dálnicích ve znamení dopravně bezpečnostní akce zaměřené především na nákladní dopravu, …PŘEČÍST »
 • Odcizené úly s včelstvem

  Odcizené úly s včelstvem

  Škoda byla vyčíslena na dvacet tisíc. Policisté u obvodního oddělení Libčice se zabývají od úterý 11. května případem odcizených úlů s včelstvem v obci Velké Přílepy. Na podkladě zjištěných skutečností …PŘEČÍST »
 • Za volant pod vlivem alkoholu usedli i profesionální řidiči kamionu

  Za volant pod vlivem alkoholu usedli i profesionální řidiči kamionu

  KRAJ – Policisté dálničních oddělení odhalili přestupky řidičů nákladních vozidel V pátek 7. května 2021 kontrolovali policisté z Dálničního oddělení Bernartice řidiče nákladního vozidla, které přepravovalo nebezpečné látky, konkrétně roztok …PŘEČÍST »
 • Díky výboji od policistů přežil

  Díky výboji od policistů přežil

  Hlídka zachránila muži život pomocí AED. Výboj muže vrátil do života. O životě mnohdy rozhodují minuty – o těch zásadních v životě 75letého pana A.Š. rozhodla policejní hlídka z Obvodního …PŘEČÍST »
 • Kontroly rychlosti na středočeských silnicích a dálnicích

  Kontroly rychlosti na středočeských silnicích a dálnicích

  27. dubna se dopravní policisté zaměřili na dálnici D8 a D11 Středočeští dopravní policisté se již po třetí během 14ti dní zaměřili na kontroly dodržování maximální povolené rychlosti na našich …PŘEČÍST »
 • Cyklistická sezona začíná

  Cyklistická sezona začíná

  Víte jak se na kolo správně vybavit a na co rozhodně nesmíte zapomenout? Počasí nám konečně začíná přát a začíná se pomalu, ale jistě oteplovat. Takovéto počasí vyláká na cyklostezky, …PŘEČÍST »
 • Neznámý pachatel odcizil dětský motocykl

  Neznámý pachatel odcizil dětský motocykl

  Policisté pátrají po pachateli i po motorce. Policisté z obvodního oddělení Mníšek pod Brdy se zabývají případem krádeže dětského motocyklu, který byl odcizen neznámým pachatelem. K jeho odcizení mělo dojít …PŘEČÍST »
 • Měření rychlosti od 26. 4. do 2. 5. 2021

  Měření rychlosti od 26. 4. do 2. 5. 2021

  Přinášíme Vám informace o místech, kde se bude v týdnu od 26. dubna do 2. května 2021 zdržovat Policie ČR a měřit rychlost projíždějících vozidel. Více informací naleznete zde: http://bezpecnystredoceskykraj.cz/useky-mereni-dopravy/mereni-rychlosti-od-26-4-do-2-5-2021-praha-venkov-zapad-useky-mereni-dopravy/PŘEČÍST »
 • Chcete pomoci dobré věci? Běhejte s námi pro Kristýnku.

  Chcete pomoci dobré věci? Běhejte s námi pro Kristýnku.

  V rámci projektu „Přes bariéry s policií“ můžete běhat pro dobrou věc a přispět tak na handicapovanou Kristýnku. Na svůj vozík potřebuje elektropohon. Krajské ředitelství policie Středočeského kraje ve spolupráci s Nadací Charta …PŘEČÍST »
 • Výsledky SPEED MARATHONU ve Středočeském kraji

  Výsledky SPEED MARATHONU ve Středočeském kraji

  Celou středu 21. dubna věnovali policisté kontrolám rychlosti Jak jsme vás již informovali, proběhla včera 21. dubna, celoevropská dopravně bezpečnostní akce SPEED MARATHON, která je každoročně zaměřená na dodržování maximální …PŘEČÍST »
 • V Kamýku otevřela středočeská policie 15tý Pol Point

  V Kamýku otevřela středočeská policie 15tý Pol Point

  Komunikaci s policií mohou občané Kamýku nad Vltavou vyřešit pohodlně z místního obecního úřadu. Právě tam zřídila středočeská policie již patnáctý Pol Point, který je novou, rychlou a efektivní alternativou …PŘEČÍST »
 • Motocyklista jel na dálnici v protisměru a čelně narazil do dodávky

  Motocyklista jel na dálnici v protisměru a čelně narazil do dodávky

  Jeden řidič střet nepřežil, pro druhého musel přiletět vrtulník. Ve středu okolo 13. hodiny byly vyslány všechny složky Integrovaného záchranného systému k čelnímu střetu motocyklu s dodávkou, k němuž došlo …PŘEČÍST »
 • Nesedejte za volant, když jste požili alkohol či jinou návykovou látku

  Nesedejte za volant, když jste požili alkohol či jinou návykovou látku

  Alkohol ani drogy za volant nepatří! Policisté neustále upozorňují řidiče, že alkohol a jiné návykové látky (drogy) za volant nepatří. Jízda pod vlivem návykových látek je velmi riskantní a nebezpečná, …PŘEČÍST »
 • Začátek motorkářské sezony

  Začátek motorkářské sezony

  Středočeští policisté od začátku roku řešili 19 dopravních nehod s motocyklem. S přicházejícím jarním počasím pomalu, ale jistě začíná i sezona motorkářům. Se zvýšeným počtem motorkářů na našich silnicích a dálnicích …PŘEČÍST »
 • Při pádu ultralehkého vrtulníku zemřely dvě osoby

  Při pádu ultralehkého vrtulníku zemřely dvě osoby

  Příčinu a okolnosti neštěstí zjišťují kriminalisté. Složky Integrovaného záchranného systému vyjížděly v úterý 30. března po půl druhé odpoledne k pádu ultralehkého rekreačního vrtulníku k Dobřichovicím. Dvoučlenná posádka z letounu …PŘEČÍST »
 • Režim kontrol po skončení nouzového stavu

  Režim kontrol po skončení nouzového stavu

  Policisté budou i nadále provádět kontrolní činnost namátkově. V souvislosti s ukončením nouzového stavu na území České republiky přestanou platit mj. i omezení cestování mezi okresy a zákaz nočního vycházení. V noci z neděle …PŘEČÍST »
 • Velikonoce na silnicích Středočeského kraje

  Velikonoce na silnicích Středočeského kraje

  Letošní i loňské Velikonoce poznamenala protipandemická opatření. Projevilo se to na počtu dopravních nehod. Ale i přes masivní kontroly, i v souvislosti se současnou situací, sedlo za volant nemálo řidičů …PŘEČÍST »
 • AKTUALIZACE – Hned dva pokusy vraždy v jeden den. Hádky skončily pobodáním partnerů.

  AKTUALIZACE – Hned dva pokusy vraždy v jeden den. Hádky skončily pobodáním partnerů.

  Krajští kriminalisté řeší případy kvalifikované jako vraždy ve stadiu pokusu. K oběma případům došlo v jeden den, na velikonoční neděli. Dnešního dne (6. 4. 2021) rozhodoval Okresní soud v Nymburce …PŘEČÍST »
 • Téměř tři měsíce ovládal hacker elektronická zařízení v jedné domácnosti

  Téměř tři měsíce ovládal hacker elektronická zařízení v jedné domácnosti

  Policisty pak čekalo neobvyklé rozuzlení případu. Středočeští kriminalisté Odboru analytiky a kybernetické kriminality přijali koncem loňského roku oznámení od rodiny z Benešovska, ve které měl neznámý hacker napadnout a dlouhodobě ovládat …PŘEČÍST »
 • Po napadení skončil muž s vážným zraněním v nemocnici

  Po napadení skončil muž s vážným zraněním v nemocnici

  Pro vraždu ve stadiu pokusu prověřují kriminalisté napadení mezi několika muži v Poděbradech před nádražím. Kdo útočil a kdo se bránil . . to v současně době zjišťují. V neděli, 21. …PŘEČÍST »
 • Probíhá pátá zbraňová amnestie. Jak ji zatím občané využili?

  Probíhá pátá zbraňová amnestie. Jak ji zatím občané využili?

  Od 31. ledna 2021 probíhá tzv. zbraňová amnestie. Středočeši odevzdali již přes stovku zbraní. Dnem 31. ledna 2021 vstoupila v účinnost novelizace zákona o zbraních a střelivu, která mj. dává možnost odevzdat beztrestně …PŘEČÍST »
 • Z auta byl odcizen kufr s elektrikářským vybavením

  Z auta byl odcizen kufr s elektrikářským vybavením

  Nenechávejte žádné věci ve vozidle. Neznámý pachatel v době od 16:30 hodin 25. února do ranní sedmé hodiny 26. února násilným způsobem vnikl do zaparkovaného vozidla, které bylo zaparkované v …PŘEČÍST »
 • Pod vlivem alkoholu havaroval do svodidel

  Pod vlivem alkoholu havaroval do svodidel

  Nadýchal více jak jedno a půl promile. V pátek 26. února před půl devátou večer vyjížděli dopravní policisté k havárii vozidla Fiat Ducato, jehož řidič narazil do svodidel. K dopravní …PŘEČÍST »
 • Do řad policie vstoupila více jak desítka nových mužů a žen

  Do řad policie vstoupila více jak desítka nových mužů a žen

  Policejní ředitel přijal v tomto týdnu nové policisty a policistky. V tomto týdnu přivítal krajský policejní ředitel, brigádní generál Václav Kučera, dvanáct mužů a žen, kteří mají zájem pracovat pro středočeskou …PŘEČÍST »
 • Měření rychlosti 1. až 7. 3. 2021

  Měření rychlosti 1. až 7. 3. 2021

  Přinášíme Vám informace o místech, kde se bude v týdnu od 1. do 7. března 2021 zdržovat Policie ČR a měřit rychlost projíždějících vozidel. Více informací naleznete zde: http://bezpecnystredoceskykraj.cz/useky-mereni-dopravy/mereni-rychlosti-1-az-7-3-2021-praha-venkov-zapad-useky-mereni-dopravy/PŘEČÍST »
 • 7.AKTUALIZACE – Lockdown uzavřel všechny okresy v republice

  7.AKTUALIZACE – Lockdown uzavřel všechny okresy v republice

  Z důvodu stále stoupajícího počtu nemocných s virovým onemocněním Covid-19 rozhodla Vláda ČR o restriktivním opatření – uzavření všech okresů v rámci České republiky. I policisté ve Středočeském kraji provádějí …PŘEČÍST »
 • AKTUALIZACE – POZOR, NOVÁ ZMĚNA: Nouzový stav – omezené úřední hodiny na zbraních

  AKTUALIZACE – POZOR, NOVÁ ZMĚNA: Nouzový stav – omezené úřední hodiny na zbraních

  Odbor pro zbraně a bezpečnostní materiál úřadu z důvodu vyhlášeného nouzového stavu v omezeném režimu. ZMĚNA ÚŘEDNÍCH HODIN OD 1. 3. 2021 Po dobu nouzového stavu vyhlášeného Vládou ČR, tedy …PŘEČÍST »
 • Měření rychlosti 22. až 28. 2. 2021

  Měření rychlosti 22. až 28. 2. 2021

  Přinášíme Vám informace o místech, kde se bude v týdnu od 22. do 28. února 2021 zdržovat Policie ČR a měřit rychlost projíždějících vozidel. Více informací naleznete zde: https://bezpecnystredoceskykraj.cz/useky-mereni-dopravy/mereni-rychlosti-22-az-28-2-2021-praha-venkov-zapad-useky-mereni-dopravy/PŘEČÍST »
 • Nezvaný host se pohostil sušenkami a pak odcizil, co mu do ruky přišlo

  Nezvaný host se pohostil sušenkami a pak odcizil, co mu do ruky přišlo

  Zabezpečte si řádně svá obydlí. Hostivičtí policisté se zabývají případem krádeže vloupáním do domu v Chrášťanech v ulici Jana Nepomuckého, kde se dosud nezjištěný pachatel pohostil sušenkami a poté se …PŘEČÍST »
 • Měření rychlosti 8. až 14. 2. 2021

  Měření rychlosti 8. až 14. 2. 2021

  Přinášíme Vám informace o místech, kde se bude v týdnu od 8. do 14. února 2021 zdržovat Policie ČR a měřit rychlost projíždějících vozidel. Více informací naleznete zde: http://bezpecnystredoceskykraj.cz/useky-mereni-dopravy/mereni-rychlosti-8-az-14-2-2021-praha-venkov-zapad-useky-mereni-dopravy/PŘEČÍST »
 • Vloupání do rekreační chaty

  Vloupání do rekreační chaty

  Odcizeny byly historické nože. Policisté z obvodního oddělení Mníšek pod Brdy se zabývají případem vloupání do rekreační chaty v Černošicích, odkud byly odcizeny věci za 18 tisíc korun. Neznámý pachatel …PŘEČÍST »
 • Vloženy nové mapy kriminality

  Vloženy nové mapy kriminality

  Vážení návštěvníci, byly vloženy nové mapy kriminality. Tak jaký byl vývoj kriminality v měsíci leden 2021?   Mapa kriminality – LIBČICKO Mapa kriminality – HOSTIVICKO Mapa kriminality – ŘEVNICKO Mapa …PŘEČÍST »
 • Chtěla si najít práci, teď jí však hrozí až rok za mřížemi

  Chtěla si najít práci, teď jí však hrozí až rok za mřížemi

  Žena se nechala oklamat podvodníkem na internetu Čtyřiadvacetiletá žena si na internetu chtěla najít práci, to však netušila, že místo práce jí bude hrozit pobyt za mřížemi.  Při hledání práce …PŘEČÍST »
 • Lesy podél Prahy ukrývaly kradené pracovní stroje

  Lesy podél Prahy ukrývaly kradené pracovní stroje

  Krajští kriminalisté zadrželi pětici mužů. Měli krást osobní i užitkové vozy. Škoda je zatím dvoumiliónová, není vyloučeno, že bude vyšší. Kriminalisté Krajského ředitelství policie Středočeského kraje zahájili v těchto dnech trestní …PŘEČÍST »
 • Měření rychlosti 1. až 7. 2. 2021

  Měření rychlosti 1. až 7. 2. 2021

  Přinášíme Vám informace o místech, kde se bude v týdnu od 1. do 7. února 2021 zdržovat Policie ČR a měřit rychlost projíždějících vozidel. Více informací naleznete zde: http://bezpecnystredoceskykraj.cz/useky-mereni-dopravy/mereni-rychlosti-1-az-7-2-2021-praha-venkov-zapad-useky-mereni-dopravy/PŘEČÍST »
 • Podvodů s nákupem kryptoměn přibývá

  Podvodů s nákupem kryptoměn přibývá

  Případů kybernetické kriminality šetří policisté stále více! Stále více dynamický rozvoj informačních technologií s sebou také přináší další a nová rizika, která nás mohou v kybernetickém prostředí potkat. Setkáváme se s případy společensky …PŘEČÍST »
 • Kontroly lovců na všech loňských honech proběhly bez závad

  Kontroly lovců na všech loňských honech proběhly bez závad

  Policisté z odboru „zbraní“ prováděli dohled i na mysliveckých honech. Za loňský rok zkontrolovali přes sto dvacet myslivců – jejich zbraně, střelivo, doklady ke zbraním, ale prováděli i dechové zkoušky. …PŘEČÍST »
 • Výzva k řidičům

  Výzva k řidičům

  Žádáme zejména řidiče o poznatky k odstavenému vozidlu na dálnici D4 či o jejich kamerové záznamy z palubních kamer, které mohly auto zachytit při průjezdu. Policisté z obvodního oddělení Mníšek …PŘEČÍST »
 • Odcizil historické věci připravené k restaurování

  Odcizil historické věci připravené k restaurování

  Nevšimli jste si nějaké podezřelé osoby? Policisté z obvodního oddělení Řevnice se zabývají případem krádeže historického vybavení, které bylo připravené k restaurování. Podle dosavadního šetření neznámý pachatel vnikl na pozemek …PŘEČÍST »
 • POL POINTy se osvědčily, bude spuštěn rutinní provoz

  POL POINTy se osvědčily, bude spuštěn rutinní provoz

  Krajský ředitel vyhodnotil projekt POL POINT, který byl spuštěn v únoru loňského roku. Nová alternativa „POL POINT  je videokonferenční systém, který umožňuje komunikaci občana s úřadem, konkrétně s Policií České …PŘEČÍST »
 • Ředitel Středočechů hodnotil kriminalitu za loňský rok

  Ředitel Středočechů hodnotil kriminalitu za loňský rok

  Prostřednictvím videokonference vyhodnotil generál Václav Kučera, krajský ředitel středočeské policie, kriminalitu, dopravu, ale i projekty započaté v roce 2020 a představil priority na letošní rok. V pátek, 22. ledna 2021, …PŘEČÍST »
 • Měření rychlosti 25. až 31. 1. 2021

  Měření rychlosti 25. až 31. 1. 2021

  Přinášíme Vám informace o místech, kde se bude v týdnu od 25. do 31. ledna 2021 zdržovat Policie ČR a měřit rychlost projíždějících vozidel. Více informací naleznete zde: http://bezpecnystredoceskykraj.cz/useky-mereni-dopravy/mereni-rychlosti-25-az-31-1-2021-praha-venkov-zapad-useky-mereni-dopravy/PŘEČÍST »
 • Okapové svody opět v akci

  Okapové svody opět v akci

  Policisté řeší další případ krádeže okapů. Před pár dny byl objasněn případ krádeže měděných okapových svodů ze střechy rodinného domu v Chrášťanech, kde byl pachatel zadržen krátce po činu. Tentokrát …PŘEČÍST »
 • Skvělou práci odvedl služební pes Fantom, který dovedl policisty k pachateli

  Skvělou práci odvedl služební pes Fantom, který dovedl policisty k pachateli

  Kriminalisté muže obvinili ze dvou trestných činů. Kriminalisté z Prahy západ obvinili sedmatřicetiletého muže ze dvou trestných činů týkajících se krádeže měděných okapových svodů ze střechy rodinného domu v obci …PŘEČÍST »
 • Kriminalisté obvinili muže z krádeže

  Kriminalisté obvinili muže z krádeže

  Obviněný má z majetkové trestné činnosti několik záznamů. Kriminalisté z oddělení obecné kriminality z Prahy západ obvinili pachatele krádeže, který byl ztotožněn díky všímavým strážníkům z Prahy 6. Ti ihned …PŘEČÍST »
 • Měření rychlosti 18. až 24. 1. 2021

  Měření rychlosti 18. až 24. 1. 2021

  Přinášíme Vám informace o místech, kde se bude v týdnu od 18. do 24. ledna 2021 zdržovat Policie ČR a měřit rychlost projíždějících vozidel. Více informací naleznete zde: http://bezpecnystredoceskykraj.cz/useky-mereni-dopravy/mereni-rychlosti-18-az-24-1-2021-praha-venkov-zapad-useky-mereni-dopravy/PŘEČÍST »
 • Požít alkohol před jízdou se mu nevyplatilo

  Požít alkohol před jízdou se mu nevyplatilo

  Policisté mu naměřili přes dvě promile alkoholu v dechu. Dopravní policisté vyjížděli 13. ledna k dopravní nehodě v obci Trnová, při které řidič naboural do betonového oplocení a dopravní značky. …PŘEČÍST »
 • Z rodinného domu zmizela dvě kola

  Z rodinného domu zmizela dvě kola

  Občané by neměli opomíjet kvalitní zabezpečení majetku. Policisté z Obvodního oddělení Libčice řeší krádež dvou jízdních kol, které dosud neznámý pachatel odcizil na pozemku rodinného domu v Roztokách. Způsobil tak …PŘEČÍST »
 • Zabezpečte si svůj majetek

  Zabezpečte si svůj majetek

  Z ulice byla odcizena čtyřkolka a přívěsný vozík. Policisté z obvodního oddělení Hostivice se zabývají případem krádeže čtyřkolky a přívěsného vozíku v celkové hodnotě ve výši téměř 50 tisíc korun. …PŘEČÍST »
 • Dopravní inspektorát Praha venkov – ZÁPAD přijme nové policisty!

  Dopravní inspektorát Praha venkov – ZÁPAD přijme nové policisty!

  Nabízíme: základní dobu služby 37,5 hodin týdně, na dopravním inspektorátu 12 nebo 24 hodinové směny, 6 týdnů dovolené, síť resortních zdravotnických zařízení, možnost rekreace v resortních sportovních či rekreačních střediscích, …PŘEČÍST »
 • První lednový den nastoupily k středočeské policii přes dvě desítky nových policistů a policistek

  První lednový den nastoupily k středočeské policii přes dvě desítky nových policistů a policistek

  Krajský policejní ředitel zahájil první pracovní den roku 2021 přijetím více jak dvou desítek mladých mužů a žen, kteří za své povolání vybrali službu pro Policii ČR.   Hned první …PŘEČÍST »
 • Policie hledá nezodpovědného majitele hada

  Policie hledá nezodpovědného majitele hada

  Hada, který měl zranit nezletilou dívku se stále nepodařilo nalézt. Policisté z Obvodního oddělení Brandýs nad Labem vyjížděli první den v roce 2021 k události v obci Jenštejn, kde mělo dojít k uštknutí šestileté dívky …PŘEČÍST »
 • Nářadí za půl milionu bylo odcizeno

  Nářadí za půl milionu bylo odcizeno

  Po pachateli pátráme. Policisté z obvodního oddělení Hostivice se zabývají případem krádeže nářadí ze skladu v obci Drahelčice. Neznámý pachatel v době od 16 hodin 29. prosince do ranní půl …PŘEČÍST »
 • Měření rychlosti 28. 12. 2020 až 3. 1. 2021

  Měření rychlosti 28. 12. 2020 až 3. 1. 2021

  Přinášíme Vám informace o místech, kde se bude v týdnu od 28. prosince 2020 do 3. ledna 2021 zdržovat Policie ČR a měřit rychlost projíždějících vozidel. Více informací naleznete zde: …PŘEČÍST »
 • Vandal poškodil autobusové zastávky

  Vandal poškodil autobusové zastávky

  Pomozte nám ho dopadnout. Policisté z obvodního oddělení Mníšek pod Brdy pátrají po dosud neznámém pachateli, který poškodil autobusové zastávky v katastru obce Strnady-Jíloviště na Praze západ. Neznámý pachatel v …PŘEČÍST »
 • Krádež pneumatik

  Krádež pneumatik

  Ze skladu zmizelo skoro devadesát kusů pneumatik. Policisté z obvodního oddělení Hostivice se zabývají případem krádeže pneumatik, které byly odcizeny z lodního kontejneru v Chrášťanech na Praze západ. Dosud neznámý …PŘEČÍST »
 • Měření rychlosti 21. až 27. 12. 2020

  Měření rychlosti 21. až 27. 12. 2020

  Přinášíme Vám informace o místech, kde se bude v týdnu od 21. do 27. prosince 2020 zdržovat Policie ČR a měřit rychlost projíždějících vozidel. Více informací naleznete zde: http://bezpecnystredoceskykraj.cz/useky-mereni-dopravy/mereni-rychlosti-21-az-27-12-2020-praha-venkov-zapad-useky-mereni-dopravy/PŘEČÍST »
 • Osudnou se mu stala minimálně jedna bodná rána

  Osudnou se mu stala minimálně jedna bodná rána

  Krajští kriminalisté prověřují již 19tou vraždu v tomto roce. Muž, kterého pobodala jeho přítelkyně, na následky zranění zemřel. Ze zvlášť závažného zločinu vraždy podle § 140 odst. 1 trestního zákoníku …PŘEČÍST »
 • Sběratel okapových rour

  Sběratel okapových rour

  S odcizenými měděnými okapy nejspíš zamíří do výkupu. Policisté z obvodního oddělení Hostivice se zabývají případem krádeže okapových měděných rour, které odcizil dosud nezjištěný pachatel ze dvou pozemků v Hostivicích. …PŘEČÍST »
 • Se dvěma promile sedl za volant

  Se dvěma promile sedl za volant

  Alkohol za volant opravdu nepatří! Policie neustále upozorňuje řidiče, že alkohol a ani jiné návykové látky za volant nepatří. Jízda pod vlivem těchto návykových látek je velmi riskantní a nebezpečná. …PŘEČÍST »
 • Měření rychlosti 14. až 20. 12. 2020

  Měření rychlosti 14. až 20. 12. 2020

  Přinášíme Vám informace o místech, kde se bude v týdnu od 14. do 20. prosince 2020 zdržovat Policie ČR a měřit rychlost projíždějících vozidel. Více informací naleznete zde: http://bezpecnystredoceskykraj.cz/useky-mereni-dopravy/mereni-rychlosti-14-az-20-12-2020-praha-venkov-zapad-useky-mereni-dopravy/PŘEČÍST »
 • Důvěřuj, ale prověřuj! Před Vánocemi dvojnásob…

  Důvěřuj, ale prověřuj! Před Vánocemi dvojnásob…

  Internetoví podvodníci se před koncem roku opět snaží nachytat neopatrné uživatele internetového prostředí. Sice nevymysleli nic nového a užívají staré triky, ale jak je vidět, jsou to triky osvědčené a …PŘEČÍST »
 • Řídil se platným zákazem

  Řídil se platným zákazem

  Za volant mohl usednout až v roce 2021. Policisté z obvodního oddělení Řevnice při výkonu služby zastavili a zkontrolovali v sobotu 5. prosince v devět hodin ráno řidiče osobního vozidla …PŘEČÍST »
 • Tašku nechal v nákupním košíku a pachatel se jí rychle zhostil

  Tašku nechal v nákupním košíku a pachatel se jí rychle zhostil

  Mějte své věci stále na očích. Sobotní nákup se stal dvaatřicetiletému muži osudným. V sobotu 5. prosince šel nakupovat do obchodního domu v Horoměřicích a když přišel ke svému vozu …PŘEČÍST »
 • Sprejerství je trestný čin

  Sprejerství je trestný čin

  Posprejované byly vagóny a také vrata a plot. Policisté z obvodního oddělení Libčice se zabývají dvěma případy sprejerství, které je trestným činem.  V prvním případě dosud nezjištěný umělec své dílo …PŘEČÍST »
 • Nejen mikulášská nadílka, ale i policie rozzářila oči malého Kryštofa

  Nejen mikulášská nadílka, ale i policie rozzářila oči malého Kryštofa

  V rámci projektu středočeské policie „Přes bariéry s policií“ pomohli policisté a policistky vybrat finanční prostředky na vozík pro handicapovaného Kryštofa. Je to úplně normální kluk – baví ho lego, …PŘEČÍST »
 • Pomozte nám ztotožnit pachatele loupežného přepadení

  Pomozte nám ztotožnit pachatele loupežného přepadení

  Do prodejny čerpací stanice vešel se zbraní v ruce. Komisař služby kriminální policie a vyšetřování zahájil úkony trestního řízení ve věci zločinu loupeže, ke které došlo 9. října okolo čtvrt …PŘEČÍST »
 • Měření rychlosti 7. až 13. 12. 2020

  Měření rychlosti 7. až 13. 12. 2020

  Přinášíme Vám informace o místech, kde se bude v týdnu od 7. do 13. prosince 2020 zdržovat Policie ČR a měřit rychlost projíždějících vozidel. Více informací naleznete zde: http://bezpecnystredoceskykraj.cz/useky-mereni-dopravy/mereni-rychlosti-7-az-13-12-2020-praha-venkov-zapad-useky-mereni-dopravy/PŘEČÍST »
 • Střet se zvěří

  Střet se zvěří

  Jak mu předejít a co dělat po nehodě. Otázka: Jak se má řidič vozidla zachovat, pokud dojde ke srážce se zvěří? První činností po jakékoli dopravní nehodě je řádné označení …PŘEČÍST »
 • Bezpečná jízda v zimě

  Bezpečná jízda v zimě

  40 rad pro bezpečnou jízdu v zimě. Jízda v zimě není jen o zimních pneumatikách a opatrnosti. Velmi důležitá je příprava a kontrola vozu a příprava na cestu. Někdy je …PŘEČÍST »
 • VIDITELNOST

  VIDITELNOST

  Každý účastník silničního provozu by měl dbát na základní pravidlo „Vidět a být viděn.“, a to nejen v noci, ale i za snížené viditelnosti za dne. Celý článek na téma viditelnosti včetně …PŘEČÍST »
 • Pachatelé kradou z aut samá nářadí

  Pachatelé kradou z aut samá nářadí

  Nenechávejte nic ve svých vozidlech. Policisté z okresu Praha západ řeší téměř denně krádeže vloupáním do vozidel, odkud mizí převážně různé druhy nářadí. Další takový případ nám byl nahlášen v …PŘEČÍST »
 • Bezpečné vánoční nákupy

  Bezpečné vánoční nákupy

  Většina nakupujících využívá internet. Svátky klidu a pohody jsou pomalu za dveřmi. V tento čas každým rokem lidé vyrážejí do ulic načerpat vánoční atmosféru a nakoupit dárky, aby udělali radost svým …PŘEČÍST »
 • Trolly si do online výuky nepouštějte

  Trolly si do online výuky nepouštějte

  Současná situace klade zvýšené nároky na výkon našich povolání. Pracujeme zkrátka jinak a neobvykle. Všichni se snažíme této době přizpůsobit a jako vždy podat ten nejlepší výkon. Bohužel i v …PŘEČÍST »
 • Měření rychlosti 30. 11. až 6. 12. 2020

  Měření rychlosti 30. 11. až 6. 12. 2020

  Přinášíme Vám informace o místech, kde se bude v týdnu od 30. listopadu do 6. prosince 2020 zdržovat Policie ČR a měřit rychlost projíždějících vozidel. Více informací naleznete zde: http://bezpecnystredoceskykraj.cz/useky-mereni-dopravy/mereni-rychlosti-30-11-az-6-12-2020-praha-venkov-zapad-useky-mereni-dopravy/PŘEČÍST »
 • Z ulice zmizel skútr i s helmami

  Z ulice zmizel skútr i s helmami

  Po pachateli pátráme. Policisté z obvodního oddělení Mníšek pod Brdy se zabývají krádeží skútru, který byl zaparkován před domem v Černolicích v ulici Borůvková. Neznámý pachatel v době od 15. …PŘEČÍST »
 • Auto není trezor

  Auto není trezor

  Nenechávejte ve vozidle žádné věci. Policisté z obvodního oddělení Hostivice se zabývají dalšími dvěma případy vloupání do osobních vozidel, ke kterým došlo v obci Jinočany v ulicích Dvořákova a Náměstí …PŘEČÍST »
 • Dva případy vloupání do vozidel

  Dva případy vloupání do vozidel

  Policisté po pachateli pátrají. Policisté z obvodního oddělení Hostivice se zabývají dvěma případy vloupání do osobních vozidel, ke kterým došlo v obcích Chýně a Středokluky. Prvním vozidlem byla Škoda Fabia, …PŘEČÍST »
 • Měření rychlosti 23. až 29. 11. 2020

  Měření rychlosti 23. až 29. 11. 2020

  Přinášíme Vám informace o místech, kde se bude v týdnu od 23. do 29. listopadu 2020 zdržovat Policie ČR a měřit rychlost projíždějících vozidel. Více informací naleznete zde: http://bezpecnystredoceskykraj.cz/useky-mereni-dopravy/mereni-rychlosti-23-az-29-11-2020-praha-venkov-zapad-useky-mereni-dopravy/PŘEČÍST »
 • Pachatel horolezec

  Pachatel horolezec

  Policisté pátrají po dosud neznámém pachateli. Policisté z obvodního oddělení Libčice se zabývají případem krádeže vloupáním, kterého se dopustil neznámý pachatel tím, že se vloupal do skladu v Roztokách, z …PŘEČÍST »
 • O práci u policie je stále zájem . .

  O práci u policie je stále zájem . .

  Středočeský policejní ředitel přijal od začátku roku již bezmála dvě stovky nových mužů a žen zákona. Bezmála tři desítky žen a mužů se rozhodlo pro práci u největší bezpečnostní složky …PŘEČÍST »
 • Měření rychlosti 16. až 22. 11. 2020

  Měření rychlosti 16. až 22. 11. 2020

  Přinášíme Vám informace o místech, kde se bude v týdnu od 16. do 22. listopadu 2020 zdržovat Policie ČR a měřit rychlost projíždějících vozidel. Více informací naleznete zde: http://bezpecnystredoceskykraj.cz/useky-mereni-dopravy/mereni-rychlosti-16-az-22-11-2020-praha-venkov-zapad-useky-mereni-dopravy/PŘEČÍST »
 • Vážná dopravní nehoda s úmrtím řidiče

  Vážná dopravní nehoda s úmrtím řidiče

  Muže se nepodařilo i přes veškerou snahu záchranářů oživit. Kriminalisté společně s dalšími hlídkami a ostatními složkami Integrovaného záchranného systému sotva odjeli od smrtelné dopravní nehody u Turska (informovali jsme …PŘEČÍST »
 • Tragická dopravní nehoda si vyžádala jedno smrtelné a dvě těžká zranění

  Tragická dopravní nehoda si vyžádala jedno smrtelné a dvě těžká zranění

  Přesnou příčinu šetří kriminalisté. Ve středu 11. listopadu v půl sedmé večer vyjížděly všechny složky integrovaného záchranného systému ke střetu dvou osobních vozidel u Turska, při kterém zemřela mladá řidička …PŘEČÍST »
 • Měření rychlosti 9. až 15. 11. 2020

  Měření rychlosti 9. až 15. 11. 2020

  Přinášíme Vám informace o místech, kde se bude v týdnu od 9. do 15. listopadu 2020 zdržovat Policie ČR a měřit rychlost projíždějících vozidel. Více informací naleznete zde: http://bezpecnystredoceskykraj.cz/useky-mereni-dopravy/mereni-rychlosti-9-az-15-11-2020-praha-venkov-zapad-useky-mereni-dopravy/PŘEČÍST »
 • eComm action aneb výhodná koupě či podvod?

  eComm action aneb výhodná koupě či podvod?

  Policie ČR je partnerem celoevropské kampaně Europolu. European Cybercrime Centre spadající pod mezinárodní organizaci Europol vydala v rámci projektu „eComm Action“ několik infografik, ve kterých jsou poskytovatelům obchodních služeb a …PŘEČÍST »
 • Hromadné vloupání do sklepních kójí

  Hromadné vloupání do sklepních kójí

  Z kolárny a kójí zmizela horská kola. Policisté z obvodního oddělení Hostivice se zabývají případem vloupání do sklepních kójí a kolárny v Jinočanech, ze kterých ve dvou případech byla odcizena …PŘEČÍST »
 • Auto není trezor

  Auto není trezor

  Nenechávejte nic ve vozidle. Policisté z obvodního oddělení Řevnice řeší případ vloupání do vozidla, který jim byl oznámen 30. října 2020. Neznámý pachatel se v době od sedmnácti hodin 29. …PŘEČÍST »
 • Úspěšné zákroky policejního psovoda a jeho psa Jalara

  Úspěšné zákroky policejního psovoda a jeho psa Jalara

  Pachatelé byli vypátráni na místě činu. Psovodi se služebními psy jsou zařazeni na oddělení služební kynologie u všech krajských ředitelství policie, kde jsou organizačně začleněni pod odbory pořádkové policie krajských …PŘEČÍST »
 • Měření rychlosti 2. až 8. 11. 2020

  Měření rychlosti 2. až 8. 11. 2020

  Přinášíme Vám informace o místech, kde se bude v týdnu od 2. do 8. listopadu 2020 zdržovat Policie ČR a měřit rychlost projíždějících vozidel. Více informací naleznete zde: http://bezpecnystredoceskykraj.cz/useky-mereni-dopravy/mereni-rychlosti-2-az-8-11-2020-praha-venkov-zapad-useky-mereni-dopravy/PŘEČÍST »
 • Památka zesnulých se blíží

  Památka zesnulých se blíží

  Někteří vyrazí na hřbitovy už tento víkend. Památka zesnulých, Dušičky, připadají na 2. listopadu. Lidé však navštěvují blízké, kteří nejsou již bohužel mezi námi na místech posledního odpočinku i s …PŘEČÍST »
 • Výměna letních pneumatik na zimní

  Výměna letních pneumatik na zimní

  Od 1. listopadu bychom měli dle zákona přezout svá vozidla. Vzhledem k tomu, že se blíží zimní období a nevíme, kdy nás překvapí první sníh, měli bychom včas přezout letní pneumatiky …PŘEČÍST »
 • V bytě vybuchl plyn

  V bytě vybuchl plyn

  Příčiny exploze se vyšetřují. Kriminalisté se od středečního podvečera zabývají příčinami a okolnostmi výbuchu plynu v bytě, k němuž došlo v bytovém domě v Tursku. Při explozi se zranili tři …PŘEČÍST »
 • Havarijní stav II/240, Černý Vůl a omezení nákladní dopravy

  Havarijní stav II/240, Černý Vůl a omezení nákladní dopravy

  Z důvodu havarijního stavu opěrných zdí u mostu přes Únětický potok v Černém Vole, zde neprodleně dojde k omezení průjezdu vozidel. Vjezd bude zakázán všem nákladním vozidlům nad 3,5 tuny. …PŘEČÍST »
 • Měření rychlosti 26. 10. až 1. 11. 2020

  Měření rychlosti 26. 10. až 1. 11. 2020

  Přinášíme Vám informace o místech, kde se bude v týdnu od 26. října do 1. listopadu 2020 zdržovat Policie ČR a měřit rychlost projíždějících vozidel. Více informací naleznete zde: http://bezpecnystredoceskykraj.cz/useky-mereni-dopravy/mereni-rychlosti-26-10-az-1-11-2020-praha-venkov-zapad-useky-mereni-dopravy/PŘEČÍST »
 • Středočeští policisté kontrolují chatové oblasti

  Středočeští policisté kontrolují chatové oblasti

  Nepodceňujte zabezpečení Vašeho majetku. Právě na dnešek, tedy na 21. října připadá Evropský den proti vloupání, který je aktivitou Evropské sítě prevence kriminality a setkáváme se s ním od června roku 2019. …PŘEČÍST »
 • Ochrana rekreačních objektů

  Ochrana rekreačních objektů

  Právě nastává doba pro zazimování. Právě nastává doba pro zazimování rekreačních objektů Mnoho občanů má mimo svého bytu nějaký rekreační objekt – chatu, chalupu či něco podobného. Každý objekt a …PŘEČÍST »
 • Středočeští policisté kontrolovali nákladní vozidla

  Středočeští policisté kontrolovali nákladní vozidla

  Během tří denní akce policisté zkontrolovali 301 vozidel Od středy 14. října do pátku 16. října se středočeští policisté v rámci vyhlášené dopravně bezpečnostní akce zaměřili na důkladnou kontrolu dodržování povinností …PŘEČÍST »
 • Dodržujete zásady při řízení v dešti

  Dodržujete zásady při řízení v dešti

  Automobil se chová na mokré silnici jinak než na suché. Než sednete do auta a vyjedete dešti vstříc, musíte počítat se sníženou viditelností, delší brzdnou dráhou a nižší adhezí (přilnavost …PŘEČÍST »
 • Nouzový stav – omezené úřední hodiny na cizině

  Nouzový stav – omezené úřední hodiny na cizině

  Na základě vyhlášeného nouzového stavu vládou ČR byly upraveny úřední hodiny pro veřejnost na služebnách středočeské cizinecké policie. V souvislosti s negativním vývojem epidemiologické situace, vyhlášením nouzového stavu vládou ČR a v souladu …PŘEČÍST »
ARCHIV

Máte poznatek k trestné činnosti?

Kontaktujte nás. Získané informace nebudou zveřejněny!  

  Formulář nenahrazuje klasické oznámení, které můžete učinit na kterémkoliv oddělení Policie České republiky, a rovněž nenahrazuje elektronickou podatelnu Policie České republiky, tudíž se nejedná o podání ve smyslu ustanovení § 59 zákona číslo 141/1961 Sb., o trestním řízení soudním, ani dle ustanovení § 37 zákona číslo 500/2004 Sb., správní řád. V návaznosti na tuto skutečnost Vám sdělujeme, že vzhledem k charakteru služby není ohlašovatelům zasíláno vyrozumění o provedených opatřeních. Touto formou rovněž není zajišťována pomoc v tísni. V naléhavých případech se proto vždy obracejte na nejbližší útvar Policie České republiky, případně využijte linku tísňového volání 158 nebo 112. Převzato z policie.cz