Stránka s příspěvky

 • Den bezpečnějšího internetu

  Den bezpečnějšího internetu

  Praha venkov – ZÁPAD – 20. ročník je již tady! Letos připadl na 7. února 2023.   Právě na dnešek připadl Den Bezpečnějšího internetu. Jedná se o den, kdy si připomínáme …PŘEČÍST »
 • Statistika kriminality za rok 2022

  Statistika kriminality za rok 2022

  Praha venkov – ZÁPAD – Policie ČR vyhodnotila kriminalitu za minulý rok.   V loňském roce došlo na území okresu Praha venkov – západ k poklesu kriminality o 61 případů. …PŘEČÍST »
 • Zásady bezpečného chování nejen dětí v silničním provozu

  Zásady bezpečného chování nejen dětí v silničním provozu

  Praha venkov – ZÁPAD – Chceme pololetní prázdniny bez nehod i špatných náhod!   I když je školní rok v plném proudu, dětem dneškem začínají pololetní prázdniny a zanedlouho i ty …PŘEČÍST »
 • Jízda na sněhu a ledu

  Jízda na sněhu a ledu

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Několik rad pro jízdu v zimním období. I když některé věci nejsou součástí povinné výbavy, mohou vám v zimních měsících výrazně pomoci.   Zima opět …PŘEČÍST »
 • Začala volba prezidenta České republiky 2023

  Začala volba prezidenta České republiky 2023

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Policisté dohlíží na klidný průběh voleb. Včerejšího dne začaly v České republice prezidentské volby. Jako první mohli hlasovat lidé, kteří se nacházeli v izolaci s …PŘEČÍST »
 • Elektronické dálniční známky

  Elektronické dálniční známky

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – I letos se policisté zaměří na kontrolu dálničních známek.   Papírové dálniční známky jsou již 2 roky minulostí a úhradou časového zpoplatnění komunikace získáme tzv. …PŘEČÍST »
 • Pozor na falešné sbírky

  Pozor na falešné sbírky

  KRAJ – Nejen Tříkrálovou, ale i další veřejné sbírky využívají často podvodníci.   Jako každý rok, i letos, probíhá na území českých měst a vesnic od 1. do 15. ledna …PŘEČÍST »
 • Senioři, dejte si pozor na podvodníky

  Senioři, dejte si pozor na podvodníky

  V období Vánoc máme větší tendence pomáhat těm, kteří to potřebují. Jsme k ostatním vřelejší a chápavější. Této důvěry pak zneužívají podvodníci, kteří se zaměřují zejména na seniory. Ti se …PŘEČÍST »
 • Silvestrovská zábavní pyrotechnika

  Silvestrovská zábavní pyrotechnika

  Praha venkov – ZÁPAD – Chvilková neopatrnost může změnit nejen váš život! Konec roku s sebou vždy přináší zvýšený zájem veřejnosti o koupi výrobků zábavní pyrotechniky a tomu odpovídá i …PŘEČÍST »
 • Z pozemku byly odcizeny dvě čtyřkolky

  Z pozemku byly odcizeny dvě čtyřkolky

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Po strojích a pachateli pátráme. Policisté z obvodního oddělení Řevnice přijali oznámení o odcizení dvou čtyřkolek, které měl oznamovatel zaparkované na svém pozemku. K odcizení došlo pravděpodobně …PŘEČÍST »
 • Podzimní déšť a mlhy

  Podzimní déšť a mlhy

  KRAJ- Na co je třeba si v podzimním počasí dát pozor. Řidiči by měli v současné době počítat s nepříznivým počasím a přizpůsobit tomu rychlost jízdy. Podzimní počasí s sebou …PŘEČÍST »
 • Kontroly motorkářů

  Kontroly motorkářů

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Červen patřil kontrolám motorkářů v silničním provozu Pěkné počasí opět vylákalo řidiče a motorkáře ve větším počtu na silnice. Nejlákavější trasou pro motorkáře na území …PŘEČÍST »
 • Návštěva dětí z mateřské školy

  Návštěva dětí z mateřské školy

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Děti z Mateřské školy v Libčicích nad Vltavou navštívily místní policejní oddělení. Policisté z Obvodního oddělení v Libčicích nad Vltavou 13. června letošního roku připravili …PŘEČÍST »
 • S dětmi na Autíčkovém vandru

  S dětmi na Autíčkovém vandru

  PRAHA VENKOV- ZÁPAD – Policisté z Územního odboru Praha venkov – Západ dne 8. června zkoušeli děti na Náplavce v Libčicích nad Vltavou K setkání policistů z Územního odboru Praha venkov – …PŘEČÍST »
 • Účast na slavnostním otevření hasičské zbrojnice v Kozinci – Holubicích

  Účast na slavnostním otevření hasičské zbrojnice v Kozinci – Holubicích

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Policista z obvodního oddělení Libčice nad Vltavou v sobotu 14. května vykonával dohled nad bezpečností při slavnostním otevření zbrojnice   Náměstí v Kozinci – Holubicích na Praze – západ …PŘEČÍST »
 • Během hodiny mu vykradl auto

  Během hodiny mu vykradl auto

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté šetří případ vloupání do červeného vozidla VW Transporter, které zaparkoval majitel na odstavné ploše u panelové cesty vedoucí k …PŘEČÍST »
 • Den s IZS ve Velkých Přílepech

  Den s IZS ve Velkých Přílepech

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Úterní školní den ve Velkých Přílepech patřil dětem z místní základní školy a složkám integrovaného záchranného systému. V rámci akce Projektový den, aneb Den s IZS …PŘEČÍST »
 • Co musí udělat cizinci, či jejich ubytovatelé, při příjezdu do České republiky

  Co musí udělat cizinci, či jejich ubytovatelé, při příjezdu do České republiky

  KRAJ – Důležité informace pro cizince. Povinnosti cizince po příjezdu na území České republiky Dle ustanovení § 93 odst. 1 zák. č. 326/1999 Sb. o pobytu cizinců  je  cizinec z třetí …PŘEČÍST »
 • Vloupání do skladu

  Vloupání do skladu

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Zloděj odcizil měď, nářadí a notebooky. Policisté z obvodního oddělení Řevnice šetří případ vloupání do bývalého areálu zemědělského družstva v Hlavní ulici v Třebotově, kam …PŘEČÍST »
 • Pachatel poškodil u jízdních kol a motocyklů brzdící systém

  Pachatel poškodil u jízdních kol a motocyklů brzdící systém

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Nevšimli jste si někoho? Policisté z obvodního oddělení Řevnice šetří případ týkající se jízdních kol a motocyklů, u nichž neznámý pachatel poškodil brzdící systém, tedy …PŘEČÍST »
 • Nadýchal více než dvě a půl promile

  Nadýchal více než dvě a půl promile

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Alkohol za volant nepatří! Policisté z obvodního oddělení Řevnice zastavili v úterý 22. února, před 14. hodinou, ke kontrole osobní vozidlo Peugeot, a to v obci Lety. …PŘEČÍST »
 • Zloděj jako milovník masa

  Zloděj jako milovník masa

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Za krádeže byl už vícekrát odsouzen. Policisté z obvodního oddělení Libčice sdělili 26letému muži podezření ze spáchání trestného činu krádeže, přičemž takové jednání mu není …PŘEČÍST »
 • Vlivem požitého alkoholu najela na ostrůvek

  Vlivem požitého alkoholu najela na ostrůvek

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Nadýchala přes jedno promile. Ve čtvrtek 17. února, před půl sedmou večer, vyjížděli policisté do Lhotecké ulice v Mníšku pod Brdy, kde došlo k malé …PŘEČÍST »
 • Krádež včelstva

  Krádež včelstva

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Majiteli zbyly oči pro pláč. Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ okradeného včelaře. Zloděj mu odcizil několik úlů s včelstvem. Šetřením hlídka na místě …PŘEČÍST »
 • Z kůlny zloděj odcizil dvě horská kola

  Z kůlny zloděj odcizil dvě horská kola

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ vloupání do kůlny, z níž neznámý pachatel odcizil dvě horská kola v celkové …PŘEČÍST »
 • Z garáže odcizil nejen nářadí

  Z garáže odcizil nejen nářadí

  Škoda na odcizení byla vyčíslena na více než 90 tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ vloupání do garáže, k čemuž došlo ve večerních či nočních hodinách ze …PŘEČÍST »
 • Z rodinného domu odcizil neznámý pachatel spoustu cenností

  Z rodinného domu odcizil neznámý pachatel spoustu cenností

  Škoda byla předběžně vyčíslena na několik stovek tisíc. Policisté z obvodního oddělení Libčice prověřují případ vloupání do rodinného domu v ulici Opletalova v Roztokách, k němuž došlo v době od …PŘEČÍST »
 • Z neuzamčené garáže pachatel odcizil skútr

  Z neuzamčené garáže pachatel odcizil skútr

  Mějte své věci řádně zabezpečené. Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ krádeže skútru, který odcizil neznámý pachatel z garáže u rodinného domu v Roztokách v ulici Zaorálkova. Podle dosavadního …PŘEČÍST »
 • Den bezpečnějšího internetu 2022

  Den bezpečnějšího internetu 2022

  V roce 2022 připadá Den bezpečnějšího internetu na 8. 2. Také tentokrát považujeme za nezbytné využít již velmi známého mezinárodního dne k připomenutí základních bezpečnostních pravidel pohybu v prostředí internetu. Kriminalita v online …PŘEČÍST »
 • Oblékl se do značkového oblečení a chtel utéct

  Oblékl se do značkového oblečení a chtel utéct

  Při útěku ho ale zastavila ostraha prodejny, poté putoval do rukou policie. Policisté z obvodního oddělení Hostivice sdělili 32letému recidivistovi podezření ze spáchání trestného činu krádeže, kterého se dopustil tím, …PŘEČÍST »
 • Ze stavby odcizil neznámý pachatel materiál za téměř dvě stě tisíc korun

  Ze stavby odcizil neznámý pachatel materiál za téměř dvě stě tisíc korun

  Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Řevnice přijali oznámení o vloupání do stavby v Černošicích, odkud neznámý zloděj odcizil materiál v předběžné výši okolo 195 tisíc korun. …PŘEČÍST »
 • Nadýchal přes jedno promile

  Nadýchal přes jedno promile

  Za jízdu pod vlivem alkoholu mu hrozí až jeden rok za mřížemi. Policisté z obvodního oddělení Mníšek pod Brdy zastavili v rámci silniční kontroly na konci ledna odpoledne, u fotbalového …PŘEČÍST »
 • Odcizil nářadí z lodních kontejnerů a pohonné hmoty z vozidla a sekačky

  Odcizil nářadí z lodních kontejnerů a pohonné hmoty z vozidla a sekačky

  Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ vloupání do lodních kontejnerů, z nichž bylo odcizeno nářadí a také krádež pohonných hmot z dodávky a pojízdné …PŘEČÍST »
 • Chtěl se vloupat do trafiky, ale zabránili mu v tom policisté

  Chtěl se vloupat do trafiky, ale zabránili mu v tom policisté

  Známý zloděj je nyní ve vazbě. Policisté z obvodního oddělení Řevnice sdělili 32letému muži podezření ze spáchání trestného činu krádeže ve stádiu pokusu. Recidivista je policii známou osobou, na svém …PŘEČÍST »
 • Stavební lešení je poslední dobou v kurzu

  Stavební lešení je poslední dobou v kurzu

  Zloděj se s krádeží lešení moc nepáral a lešení odcizil i s vlekem. Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ krádeže lešení společně s vlekem, čímž neznámý pachatel způsobil majiteli …PŘEČÍST »
 • Zloděj odcizil dvě drahá kola

  Zloděj odcizil dvě drahá kola

  Zabezpečte si svůj majetek. Policisté z obvodního oddělení Řevnice přijali trestní oznámení o odcizení dvou kol v celkové hodnotě za více než 150 tisíc korun. V této souvislosti se policisté …PŘEČÍST »
 • Objednal si domů čističku vzduchu

  Objednal si domů čističku vzduchu

  Buďte obezřetní s nákupy na internetu a neposílejte peníze neověřeným prodejcům. Čím dál častěji, téměř denně, se policisté setkávají s případy podvodného prodeje přes internetové obchody, bazary či sociální sítě. Buďte …PŘEČÍST »
 • Z chaty byly odcizeny cenné věci

  Z chaty byly odcizeny cenné věci

  Mějte řádně zabezpečený majetek. Policisté z obvodního oddělení Řevnice šetří případ vloupání do dvou chat v ulici K Mejtku v Třebotově, k čemuž došlo v době od 29. prosince 2021 …PŘEČÍST »
 • Hledáme svědky k případu úmyslně zapáleného vozidla

  Hledáme svědky k případu úmyslně zapáleného vozidla

  Muž na videozáznamu by nám mohl pomoci s objasněním. Poznáváte ho? Kriminalisté z Prahy venkov-západ se obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění muže, kterého zachytila kamera na …PŘEČÍST »
 • Pokoušel se vloupat do stavby domu

  Pokoušel se vloupat do stavby domu

  Pachatel způsobil svým jednáním škodu na poškození za několik desítek tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení Hostivice šetří případ pokusu vloupání do neobydlené stavby rodinného domu v ulici Otakara Kádnera …PŘEČÍST »
 • Ze stavební buňky odcizil nářadí

  Ze stavební buňky odcizil nářadí

  Nevšimli jste si někoho? Policisté z obvodní oddělení Libčice šetří případ vloupání do stavební buňky, z níž neznámý pachatel odcizil nářadí za několik desítek tisíc korun. K vloupání do buňky …PŘEČÍST »
 • Nadýchal více než jedno a půl promile

  Nadýchal více než jedno a půl promile

  Za jízdu pod vlivem alkoholu má záznam v trestním rejstříku. Policisté z obvodního oddělení Mníšek pod Brdy sdělili 23letému muži podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, …PŘEČÍST »
 • Další případ vloupání do vozidla

  Další případ vloupání do vozidla

  Cílem bylo opět nářadí. Policisté z obvodního oddělení šetří další případ vloupání do vozidla, z něhož byly odcizeny různé druhy nářadí. Celková škoda byla předběžně vyčíslena na téměř 80 tisíc …PŘEČÍST »
 • Vloupal se do auta pro nářadí

  Vloupal se do auta pro nářadí

  Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ vloupání do automobilu, z něhož bylo odcizeno nářadí v hodnotě za více než 100 tisíc korun. Podle dosavadního …PŘEČÍST »
 • Vloupal se do restaurace pro alkohol a cigarety

  Vloupal se do restaurace pro alkohol a cigarety

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Škoda byla předběžně odhadnuta na téměř 60 tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení Hostivice šetří případ vloupání do restaurace, z níž neznámý zloděj odcizil několik láhví tvrdého …PŘEČÍST »
 • Na Nový rok sedl opilý neřidič za řídítka čtyřkolky

  Na Nový rok sedl opilý neřidič za řídítka čtyřkolky

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Nadýchal více než dvě promile. První lednový den nezačal moc dobře 32letý muž, který se jel projet po požití alkoholických nápojů na čtyřkolce, a to i přes …PŘEČÍST »
 • Xir, kladenský služební pes, našel pachatele

  Xir, kladenský služební pes, našel pachatele

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Stačilo mu pár minut na nalezení. Čtyři dny před vánočními svátky, tj, 20. prosince, přijali policisté na tísňové lince 158 oznámení o vloupání neznámým pachatelem do prodejny …PŘEČÍST »
 • Vandal poškodil několik vchodových dveří bytových domů

  Vandal poškodil několik vchodových dveří bytových domů

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Neviděli jste někoho podezřelého? Policisté šetří případ poškozených dveří několika bytových domů v Hostivici, k čemuž došlo v nočních hodinách z 19. na 20. prosince v ulicích …PŘEČÍST »
 • Řídil pod vlivem alkoholu

  Řídil pod vlivem alkoholu

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Nadýchal více než jedno a půl promile. V neděli 26. prosince, před sedmnáctou hodinou, policisté z obvodního oddělení Mníšek pod Brdy zastavili řidiče vozidla Renault Master, který …PŘEČÍST »
 • Zadržení přímo při „vaření“

  Zadržení přímo při „vaření“

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy byli obviněni dva muži. Kriminalisté z Prahy venkov-západ společně se středočeskou zásahovou jednotkou …PŘEČÍST »
 • Ze zahradního domku byla odcizena jízdní kola a pila

  Ze zahradního domku byla odcizena jízdní kola a pila

  Nevšimli jste si podezřelé osoby? Policisté z obvodního oddělení Hostivice šetří případ odcizených jízdních kol a nářadí, které odcizil neznámý pachatel z 18. na 19. prosince, v ulici Na Stochově …PŘEČÍST »
 • Týrání zvířat

  Týrání zvířat

  Prověřujeme případ usmrcených koz. Policisté z obvodního oddělení Řevnice prověřují hrůzný případ dvou usmrcených koz , čehož se dopustil dosud neznámý pachatel. Podle dosavadního šetření dosud nezjištěný pachatel, v době …PŘEČÍST »
 • Ze tří nákladních vozidel odcizil elektrobaterie na naftu

  Ze tří nákladních vozidel odcizil elektrobaterie na naftu

  Celková škoda byla vyčíslena na devadesát tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení Hostivice šetří případ krádeže elektrobaterií a nafty ze tří nákladních vozidel, která se nacházela v oploceném areálu v …PŘEČÍST »
 • Vandal vyryl rýhu na autě

  Vandal vyryl rýhu na autě

  Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Hostivice šetří případ poškozeného vozidla, na který neznámý pachatel vyryl nějakým předmětem rýhu dlouhou více než dva a půl metru. Zatím …PŘEČÍST »
 • Opilá řidička způsobila dvě dopravní nehody

  Opilá řidička způsobila dvě dopravní nehody

  Nadýchala více než dvě promile. Z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky je v současné době podezřelá 41letá řidička, která sedla za volant v podnapilém stavu, což ale není …PŘEČÍST »
 • Sprejer svým „uměním“ poškodil vlak

  Sprejer svým „uměním“ poškodil vlak

  Sprejerství je trestný čin. Policisté z obvodního oddělení Řevnice se zabývají případem posprejované vlakové soupravy, kterou svým „umem“ poškodil dosud neznámý pachatel. Podle dosavadního šetření vandal ve stanici Řevnice nasprejoval …PŘEČÍST »
 • Železné tyče byly cílem zloděje

  Železné tyče byly cílem zloděje

  Nevšimli jste si někoho podezřelého? Hostivičtí policisté se v současné době zabývají případem odcizených železných tyčí, kdy se jednalo o více než dvě stě kusů. Podle dosavadního šetření neznámý pachatel, …PŘEČÍST »
 • Poznáváte muže, které zachytila kamera při krádeži?

  Poznáváte muže, které zachytila kamera při krádeži?

  Pomozte nám je ztotožnit. Policisté z obvodního oddělení Hostivice se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění dvou mužů podezřelých ze spáchání trestného činu krádeže. Podle dosavadního šetření …PŘEČÍST »
 • Sledujte nás na Facebooku

  Sledujte nás na Facebooku

    V rámci projektu Bezpečný Středočeský kraj existují nejen webové stránky, ale nově i Facebookový profil. Čtenáři tak budou mít rychlejší a snadnější přístup k souhrnným informacím z celého kraje. …PŘEČÍST »
 • Na cestu se posilnila alkoholem

  Na cestu se posilnila alkoholem

  Nadýchala více než jedno promile. Hostivičtí policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, ze kterého je podezřelá 35letá žena. Ta totiž …PŘEČÍST »
 • Další krádež ze stavby. Tentokrát bytového domu

  Další krádež ze stavby. Tentokrát bytového domu

  Z místa byly odcizeny elektrické rozdělovače. Hostivičtí policisté šetří případ krádeže věcí ze stavby bytového domu v ulici U Kopečku v Tuchoměřicích, odkud neznámý pachatel odcizil v době od 17 …PŘEČÍST »
 • Vloupání do novostavby neznámým pachatelem

  Vloupání do novostavby neznámým pachatelem

  Celková škoda přesáhla sto padesát tisíc. Policisté z obvodního oddělení Hostivice se zabývají případem vloupání do novostavby v Úholičkách, kde neznámý pachatel svým jednáním způsobil škodu na odcizení ve výši …PŘEČÍST »
 • Zloděj z kůlny odcizil více než deset autobaterií

  Zloděj z kůlny odcizil více než deset autobaterií

  Nevšimli jste si podezřelé osoby? Policisté z obvodního oddělení Řevnice šetří případ krádeže autobaterií z kůlny areálu v Dobřichovicích. Celkovou škodu vyčíslili na 30 tisíc korun. Podle dosavadního šetření neznámý …PŘEČÍST »
 • Hříšník na silnici

  Hříšník na silnici

  Řídil pod vlivem alkoholu, a navíc se zákazem řízení. Policisté z obvodního oddělení Libčice zastavili ke kontrole 3. listopadu, krátce po 18. hodině, v obci Lichoceves, osobní vozidlo Škoda Octavia …PŘEČÍST »
 • Měděné trubky a elektrické kabely byly cílem pachatele

  Měděné trubky a elektrické kabely byly cílem pachatele

  Po pachateli pátráme. Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Řevnice šetří případ krádeže, které se dopustil neznámý pachatel tím, že odcizil z domu měděné trubky a elektrické …PŘEČÍST »
 • Odcizené zlaté mince

  Odcizené zlaté mince

  Škoda přesáhla několik stovek tisíc. Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ odcizení cenností z jednoho rodinného domu v Dolanech nad Vltavou, v ulici K Lesu. Podle dosavadního šetření neznámý …PŘEČÍST »
 • Řídil pod vlivem alkoholu a test na drogy odmítl

  Řídil pod vlivem alkoholu a test na drogy odmítl

  Nadýchal více než dvě a půl promile. Policisté z obvodního oddělení Řevnice zastavili v Letech, před půl osmou večer 24. října, osobní vozidlo Mercedes, které řídil 44letý muž. Kontrolovaného vyzvali …PŘEČÍST »
 • Odcizené telekomunikační kabely

  Odcizené telekomunikační kabely

  Nevšimli jste si někoho? Policisté z obvodního oddělení Libčice prošetřují případ odcizení několika metrů telekomunikačních kabelů, kterých se zhostil neznámý pachatel a způsobil svým jednáním škodu přesahující 40 tisíc korun. …PŘEČÍST »
 • Cestou necestou, jel malotraktorem

  Cestou necestou, jel malotraktorem

  Opilý sedl za volant traktoru a havaroval K dopravní nehodě, ke které došlo v obci Libčice nad Vltavou – Letky, vyjížděli policisté z Prahy západ 23. října asi hodinu po …PŘEČÍST »
 • Pachatel opět zamířil do stavební buňky

  Pachatel opět zamířil do stavební buňky

  Nářadí se nekradlo v takovém množství, jako za poslední měsíce. Policisté z obvodního oddělení Libčice opět zaevidovali další případ vloupání do stavební buňky v katastru obce Turska, odkud neznámý pachatel …PŘEČÍST »
 • Vloupal se do prdejny instalaterství

  Vloupal se do prdejny instalaterství

  Škoda byla vyčíslena na několik stovek tisíc. Policisté z obvodního oddělení Řevnice se zabývají případem vloupání do prodejny instalatérství v ulici Doktora Jánského v obci Černošice, odkud neznámý pachatel odcizil …PŘEČÍST »
 • Vloupal se do skladu potravin

  Vloupal se do skladu potravin

  Nic k jídlu neodcizil. Policisté z obvodního oddělení Hostivice prošetřují případ vloupání do skladu potravin v ulici K dálnici. Neviděli jste si někoho? Dosud neznámý pachatel v neděli 17. října, …PŘEČÍST »
 • …a zase ty stavební buňky

  …a zase ty stavební buňky

  Pachatel odcizil nářadí za více než dvě stě tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení Hostivice šetří případ vloupání do stavebních buněk, k čemuž došlo pravděpodobně v nočních hodinách z 15. …PŘEČÍST »
 • Nadýchal přes jedno promile

  Nadýchal přes jedno promile

  Řidiči byl na místě zadržen řidičský průkaz. Policisté zastavili v sobotu 16. října po 23. hodině v Mníšku pod Brdy u benzínové čerpací stanice osobní vozidlo Seat, které řídil 40letý …PŘEČÍST »
 • Poznáváte muže na fotografii?

  Poznáváte muže na fotografii?

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Pomozte nám ho ztotožnit. Policisté z obvodního oddělení Hostivice se obrací s žádostí o pomoc při ztotožnění dosud neznámého pachatele podezřelého z krádeže. Zatím neztotožněný pachatel vstoupil …PŘEČÍST »
 • Policisté hledají důležitého svědka

  Policisté hledají důležitého svědka

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Poznáváte muže na fotografii? Volejte policisty. Policisté z obvodního oddělení Libčice se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při ztotožnění muže, který ve čtvrtek 30. …PŘEČÍST »
 • Zabezpečte si majetek!

  Zabezpečte si majetek!

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Neznámá osoba vešla do neuzamčeného domu a odcizila batoh s osobními věcmi. Policisté z obvodního oddělení Libčice přijali oznámení o krádeži věcí z domu neznámým pachatelem, který …PŘEČÍST »
 • Několik stovek metrů odcizených měděných kabelů

  Několik stovek metrů odcizených měděných kabelů

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Řevnice se zabývají krádeží měděných kabelů, které odcizil neznámý pachatel v ulici Randova v Dobřichovicích, na místě zvaném …PŘEČÍST »
 • Vloupal se do bistra

  Vloupal se do bistra

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Škoda byla vyčíslena na několik desítek tisíc. Policisté z obvodního oddělení Libčice se zabývají případem vloupání do jedné provozovny bistra sídlící v Masarykově ulici v Roztokách, z …PŘEČÍST »
 • Vykradené návěsy s odcizeným zbožím

  Vykradené návěsy s odcizeným zbožím

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Nevšimli jste si někoho? Policisté z obvodního oddělení Hostivice prověřují případ dvou vykradených návěsů nákladních souprav, z nichž bylo odcizeno zboží v řádech několika stovek tisíc. Dle …PŘEČÍST »
 • Vandal posprejoval vozidlo

  Vandal posprejoval vozidlo

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Hostivice šetří případ posprejovaného automobilu, na němž vznikla škoda okolo 50 tisíc korun. K tomu mělo dojít 26. …PŘEČÍST »
 • Nářadí bylo cílem pachatele

  Nářadí bylo cílem pachatele

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Po „neznámci“ pátráme. Policisté z obvodního oddělení Hostivice šetří případ vloupání do dílny u domu, z níž bylo odcizeno nářadí v hodnotě téměř 90 tisíc korun. Dosavadním …PŘEČÍST »
 • Během noci přišel o svůj motocykl i s příslušenstvím

  Během noci přišel o svůj motocykl i s příslušenstvím

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Po pachateli a motorce pátráme. Ačkoliv měl svoji motorku řádně zabezpečenou bezpečnostním zámkem, bohužel mu ji během několika hodin někdo ukradl. Nyní po pachateli i stroji pátrají …PŘEČÍST »
 • Ze železničního přemostění byly odcizeny ocelové desky

  Ze železničního přemostění byly odcizeny ocelové desky

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Neviděli jste někoho? Policisté z obvodního oddělení Libčice se zabývají případem odcizených ocelových desek z ochozu přemostění na železničním přemostění mezi obcemi Lichoceves a Noutenice. Podle dosavadního …PŘEČÍST »
 • Požár kůlny někdo zřejmě založil úmyslně

  Požár kůlny někdo zřejmě založil úmyslně

  Pátráme po dosud neznámém žháři. V sobotu 18. září, půl hodiny po půlnoci, byly vyslány všechny složky integrovaného záchranného systému, včetně dobrovolných hasičů, k požáru kůlny do obce Velké Přílepy, …PŘEČÍST »
 • Nářadí za více než sto tisíc bylo odcizeno ze stavební buňky

  Nářadí za více než sto tisíc bylo odcizeno ze stavební buňky

  Neviděli jste někoho? Policisté z obvodního oddělení Libčice opět šetří krádež nářadí ze stavební buňky, k ní došlo pravděpodobně v nočních hodinách z úterý 7. na 8. září v ulici …PŘEČÍST »
 • Další skvěle odvedená práce psovodky s její čtyřnohou „kolegyní“

  Další skvěle odvedená práce psovodky s její čtyřnohou „kolegyní“

  Služební fenka Orma našla pachatele pod krabicemi. V pátek 27. srpna, půl hodiny po půlnoci, přijal operační důstojník na tísňové lince 158 oznámení o vloupání do prodejny v hostivické ulici …PŘEČÍST »
 • Střet osobního vozidla s chodcem měl tragické následky

  Střet osobního vozidla s chodcem měl tragické následky

  Muže se bohužel nepodařilo zachránit. Ke střetu osobního vozidla s chodcem, k němuž došlo na úseku mezi Prahou a Roztoky, vyjížděly v úterý 7. září, krátce po půl deváté večer, …PŘEČÍST »
 • Odcizené jízdní kolo a skútr

  Odcizené jízdní kolo a skútr

  Po odcizených dopravních prostředcích i pachateli pátráme. Hostivičtí policisté přijali v neděli 5. září dvě oznámení o odcizení jízdního kola a skútru a případy se zabývají, v obou případech k …PŘEČÍST »
 • Měděné části a kabely byly cílem pachatele

  Měděné části a kabely byly cílem pachatele

  Způsobená škoda dosáhla několika set tisíc. Policisté se zabývají případem krádeže vloupáním do dvou hal v areálu jedné společnosti sídlící v ulici Pražská v Mníšku pod Brdy, z níž byly odcizeny …PŘEČÍST »
 • Ze stavebních buněk mizí neustále nářadí

  Ze stavebních buněk mizí neustále nářadí

  Škoda dosáhla téměř sto tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení Hostivice se zabývají případem vloupání do čtyř stavebních buněk v Úhonicích, z nichž byly odcizeny různé typy nářadí. Dosavadním šetřením …PŘEČÍST »
 • Zloděj kol řádil v Černošicích

  Zloděj kol řádil v Černošicích

  Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Řevnice se zabývají dvěma případy krádeží horských kol, k nimž došlo v Černošicích a celková škoda přesáhla dvě stě tisíc korun. …PŘEČÍST »
 • Ze stavby opět bylo odcizeno nářadí

  Ze stavby opět bylo odcizeno nářadí

  Škoda byla vyčíslena na tři desítky tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení Hostivice se velmi často zabývají případy týkající se odcizeného nářadí, ať už z vozidel, domů či jiných staveb. …PŘEČÍST »
 • Ze zahrady domu neznámý pachatel odcizil dvě jízdní kola

  Ze zahrady domu neznámý pachatel odcizil dvě jízdní kola

  Poškozeným byla způsobena škoda ve výši téměř 40 tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ odcizených jízdních kol, k čemuž došlo v sobotu v době od noční jedné …PŘEČÍST »
 • Ze stavebních buněk mizí nářadí

  Ze stavebních buněk mizí nářadí

  Policisté přijali dvě oznámení. Policisté z obvodních oddělení Libčice a Řevnice se zabývají případy vloupání do stavebních buněk, z nichž byla odcizena nářadí v celkové hodnotě za téměř 400 tisíc …PŘEČÍST »
 • Smrt ženy nalezené na Benešovsku prověřují krajští kriminalisté

  Smrt ženy nalezené na Benešovsku prověřují krajští kriminalisté

  Krajští kriminalisté intenzívně prověřují případ ze začátku července. Na Benešovsku, v lokalitě Vranovská Lhota, byla nalezena žena bez známek života 58letá žena. V úterý v noci (6. 7. 2021), krátce před 23hodinou, …PŘEČÍST »
 • Za dětmi z RC Zahrátka

  Za dětmi z RC Zahrátka

  PRAHA VENKOV-JIH/ZÁPAD – Policista z oddělení tisku a prevence navštívil ve středu 14. července děti z letního kempu v Hostivici. K setkání s malými „táborníky“ se uskutečnilo ve venkovním areálu místních …PŘEČÍST »
 • Středočeská policie zprovoznila jubilejní 20tý PolPoint . . . . na Křivoklátě

  Středočeská policie zprovoznila jubilejní 20tý PolPoint . . . . na Křivoklátě

  Na státním hradě Křivoklát mají jeho návštěvníci, ale i občané z přilehlých měst a obcí, možnost podat oznámení prostřednictvím Pol Pointu. Přes videokonferenční jednotku se mohou spojit s policií a …PŘEČÍST »
 • Pokus vloupání do čerpací stanice

  Pokus vloupání do čerpací stanice

  Pátráme po pachateli. Do čerpací stanice v obci Mníšek pod Brdy se dne 4. července 2021 pokusil vloupat dosud neznámý pachatel. Po druhé hodině  pachatel za užití násilí poškodil okno v zadní …PŘEČÍST »
 • Zloděj si vyhlédl jízdní kolo

  Zloděj si vyhlédl jízdní kolo

  Pomozte při dopadení pachatele. Policisté obvodního oddělení Libčice v současné době pátrají po pachateli, který odcizil jízdní kolo v obci Horoměřice. Neznámý pachatel se dne 5. července 2021 během dvaceti minut zmocnil …PŘEČÍST »
ARCHIV

Máte poznatek k trestné činnosti?

Kontaktujte nás. Získané informace nebudou zveřejněny!  

  Formulář nenahrazuje klasické oznámení, které můžete učinit na kterémkoliv oddělení Policie České republiky, a rovněž nenahrazuje elektronickou podatelnu Policie České republiky, tudíž se nejedná o podání ve smyslu ustanovení § 59 zákona číslo 141/1961 Sb., o trestním řízení soudním, ani dle ustanovení § 37 zákona číslo 500/2004 Sb., správní řád. V návaznosti na tuto skutečnost Vám sdělujeme, že vzhledem k charakteru služby není ohlašovatelům zasíláno vyrozumění o provedených opatřeních. Touto formou rovněž není zajišťována pomoc v tísni. V naléhavých případech se proto vždy obracejte na nejbližší útvar Policie České republiky, případně využijte linku tísňového volání 158 nebo 112. Převzato z policie.cz