Po napadení skončil muž s vážným zraněním v nemocnici

Pro vraždu ve stadiu pokusu prověřují kriminalisté napadení mezi několika muži v Poděbradech před nádražím. Kdo útočil a kdo se bránil . . to v současně době zjišťují.

V neděli, 21. března 2021 kolem půl desáté večer, se v Poděbradech před nádražím Českých drah, dostalo do konfliktu několik mužů, po kterém musel být s bodnořezným poraněním ohrožujícím život transportován do nemocnice muž ročník 1983.

V souvislosti s napadením policisté dopadli dva cizince původem z Rumunska, kteří jsou v současné době v režimu zadržení. V dané věci zahájili kriminalisté z Územního odboru Nymburk úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu těžkého ublížení na zdraví. Dnešního dne (22. 3. 2021) si případ s ohledem na jeho závažnost a věcnou příslušnost převzali kriminalisté Krajského ředitelství policie Středočeského kraje, kteří jej z těžkého ublížení na zdraví překvalifikovali na zvlášť závažný zločin vraždy ve stadiu pokusu.

Kriminalisté prověřují veškeré okolnosti případu, tedy zejména jak a proč k napadení došlo a podíl jednotlivých účastníků na samotném napadení. V rámci probíhajících procesních úkonů provádějí kriminalisté výslechy jednotlivých účastníků potyčky, výslechy svědků, či zajišťují důkazní materiál, apod. Další informace bude možné uvolnit v následujících dnech.

 

mjr. Mgr. Vlasta Suchánková
oddělení tisku a prevence
KŘP Středočeského kraje výslechy
22. března 2021

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments