Zloděj kol řádil v Černošicích

Nevšimli jste si někoho podezřelého?

Policisté z obvodního oddělení Řevnice se zabývají dvěma případy krádeží horských kol, k nimž došlo v Černošicích a celková škoda přesáhla dvě stě tisíc korun.

První jízdní kolo odcizil neznámý pachatel v době od 17. do 20. srpna. Majitel kola značky Steel, v hodnotě 90 tisíc korun, jej měl uschované v garáži u domu v ulici Ukrajinská.

Ulici Voskovcova také navštívil zloděj v úterý 24. srpna mezi třetí a pátou hodinou ranní. Dosud nezjištěný pachatel vnikl na pozemek rodinného domu, kde z neuzamčené kůlny odcizil dvě horská kola značek Kona a Rock Machine v celkové hodnotě přesahující 120 tisíc korun.

V obou případech policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů krádeže a porušování domovní svobody, za což pachateli v případě dopadení, prokázání viny a odsouzení hrozí trest odnětím svobody na jeden rok až pět let.

Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí výše zmiňovaných ulic a ve zmiňovaných dobách nějako podezřelou osobu. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na obvodní oddělení policie Řevnice, nebo mohou kontaktovat policisty na telefonním čísle 974 882 740. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

 

por. Bc. Michaela Richterová
tisková mluvčí
P ČR Praha venkov-západ
25. srpna 2021

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments