Stránka s příspěvky MÚ

 • Práce na silnici II/240 ve Statenicích

  Práce na silnici II/240 ve Statenicích

  Z důvodu zajištění stability opěrných zdí podél silnice II/240 v obci Statenice – Černý Vůl, dojde v místě stavby k dopravnímu omezení v termínu 1.9. – 1.11.2020. Provoz zde bude …PŘEČÍST »
 • Uzavření železničního přejezdu v Radotíně

  Uzavření železničního přejezdu v Radotíně

  V době od 18.8. (08 hod.) do 23.8.2020 (15 hod.) bude z důvodů provádění prací plně uzavřen železniční přejezd v Praze- Radotíně na sil. č. II/115 (ul. Karlická, směr na …PŘEČÍST »
 • Vloupání do rekreační chaty

  Vloupání do rekreační chaty

  Pomozte vypátrat zloděje. Policisté Obvodního oddělení Libčice nad Vltavou prošetřují vloupání do rekreační chaty v obci Roztoky v ulici V Chatách. Zatím nezjištěný pachatel v době od 22:00 hodin dne 11.  června 2020 …PŘEČÍST »
 • Ze zloděje bude asi zahradník

  Ze zloděje bude asi zahradník

  Ze zahradnictví byly odcizeny rostliny za necelých sedmaosmdesát tisíc korun. Na policejní služebnu obvodního oddělení Řevnice bylo přijato oznámení o krádeži rostlin v zahradnictví v obci Lety. Neznámý pachatel se v čase od …PŘEČÍST »
 • Ze zloděje se asi stane hudebník

  Ze zloděje se asi stane hudebník

  Pátráme po pachateli a odcizených hudebních nástrojích a nářadí. Policisté obvodního oddělení Libčice v  současné době prošetřují případ odcizených věcí z garáže u rodinného domu. Neznámý pachatel v čase od 23.00 hodin …PŘEČÍST »
 • Pomozte vypátrat pachatele

  Pomozte vypátrat pachatele

  Vloupal se do kontejneru, který slouží jako kancelář a sklad. Policisté Obvodního oddělení Mníšek pod Brdy prošetřují vloupání do lodního kontejneru, ke kterému došlo v noci ze soboty 30. května 2020 …PŘEČÍST »
 • Uzavírka silnice II/116 Řevnice – Mníšek pod Brdy

  Uzavírka silnice II/116 Řevnice – Mníšek pod Brdy

  Z důvodu oprav silničních svodidel na sil. II/116 bude úplná uzavírka této silnice na trase Řevnice – Mníšek pod Brdy v termínu 15.3. do 10.5.2020. Po ní bude následovat částečná …PŘEČÍST »
 • Dopravní omezení na silnici č. II/101

  Dopravní omezení na silnici č. II/101

  Z důvodu rekonstrukce povrchů vozovky sil. č. II/101 je omezen silniční provoz mezi obcemi Třebotov a Tachlovice. Práce jsou rozděleny na jednotlivé etapy, úsek Tachlovice – Chýnice a Třebotov – …PŘEČÍST »
 • Střešní box zmizel z vozidla

  Střešní box zmizel z vozidla

  Pomozte při dopadení zloděje střešního boxu. Policisté obvodního oddělení Hostivice nyní prošetřují případ odcizeného střešního boxu, kterého se zmocnil dosud neznámý pachatel z vozidla v obci Hostivice. Neznámý pachatel v časovém rozmezí od …PŘEČÍST »
 • Posilněn alkoholem usedl za volant

  Posilněn alkoholem usedl za volant

  Řidič měl téměř 1,5 promile alkoholu v dechu. Ve čtvrtek 20. února krátce po půlnoci zastavili policisté z Obvodního oddělení Libčice nad Vltavou ke kontrole řidiče, který projížděl obcí Tursko. Následně …PŘEČÍST »
 • Neukázněný řidič pod vlivem alkoholu

  Neukázněný řidič pod vlivem alkoholu

  Jízda pod vlivem návykových látek je velmi riskantní a nebezpečná. Policisté obvodního oddělení Hostivice nyní prošetřují případ třiapadesátiletého řidiče z Prahy, který usedl za volant pod vlivem alkoholu a nyní je …PŘEČÍST »
 • Všímavostí občana byli pachatelé vyrušeni

  Všímavostí občana byli pachatelé vyrušeni

  Pátráme po pachatelích, kteří značně poškodili dveře při vloupání. Policisté obvodního oddělení Hostivice nyní pátrají po dvou pachatelích, kteří se dne 26. ledna 2020 krátce po jedné hodině snažili vloupat …PŘEČÍST »
 • Omezení provozu na dálnici D4 u Řitky

  Omezení provozu na dálnici D4 u Řitky

  Dne 1.2.2020 bude v době od 21.15 do 04.30 hod. omezen provoz na dálnici D4 u obce Řitka (exit 14). Důvodem je provádění prací na mostní konstrukci. Provoz bude zcela …PŘEČÍST »
 • Rekonstrukce přednádražního prostoru Řevnice

  Rekonstrukce přednádražního prostoru Řevnice

  V rámci rekonstrukce přednádražního prostoru vlakové zastávky ČD v Řevnicích dojde v jejím okolí k dopravnímu omezení. Práce začnou koncem června a potrvají po dobu 6 měsíců. DIO 2-13.6 DIO1-13.6PŘEČÍST »
 • Zloděj se zmocnil mobilu s platební kartou

  Zloděj se zmocnil mobilu s platební kartou

  Policisté z Obvodního oddělení Řevnice řeší případ zneužití kreditní karty, kdy se neznámý pachatel nejprve zmocnil mobilního telefonu zn. BlackWie a to v době od 15.30hodin dne 24. 3.2 019 do …PŘEČÍST »
 • Rekonstrukce silnice č. II/115 v Černošicích, etapy omezení

  Rekonstrukce silnice č. II/115 v Černošicích, etapy omezení

  V Černošicích opět dojde na sil. č. II/115 k omezení provozu silniční dopravy. Jedná se o pokračování rekonstrukce povrchu komunikace. Od začátku května 2018 nastane několik etap prací. Objízdné trasy jsou …PŘEČÍST »
 • Rekonstrukce sil. č. II/115 v Černošicích

  Rekonstrukce sil. č. II/115 v Černošicích

  V Černošicích dojde na sil. č. II/115 k omezení provozu silniční dopravy. Důvodem je již delší dobu plánovaná rekonstrukce povrchu komunikace. Od 3.9. do 29.9.2017 dojde k  částečné uzavírce provozu, od 30.9. …PŘEČÍST »
 • Pozor na podvodníky

  Pozor na podvodníky

  Dne 1.5.2017 byl z ulice 9. května na Starém sídlišti hlídce MP ohlášen výskyt podvodníků, zvonících na osamělé seniory a vydávajících se za jejich vzdálené příbuzné. Hlídce se bohužel nepodařilo …PŘEČÍST »
 • Hostivice Run 20.5.2017 / omezení v dopravě

  Hostivice Run 20.5.2017 / omezení v dopravě

  Bližší informace o této akci naleznete na www stránkách akce http://www.hostivicerun.cz/ Trasa závodu  PŘEČÍST »
 • Poslední březnový víkend povede přes Rudnou dálnice!

  Poslední březnový víkend povede přes Rudnou dálnice!

  Většina stavebních prací je prováděna v uzavření komunikace Rudná – Chýně a za dopravních omezení dálnice D5 realizovaných převážně ve spolupráci se střediskem ŘSD SSÚD Rudná. Stěžejní operací celé opravy …PŘEČÍST »
 • Jak poznat padělanou bankovku?

  Jak poznat padělanou bankovku?

  Dostala se vám do rukou podezřelá bankovka a nevíte, jak rozpoznat pravé peníze od padělku? Přijímání a vydávání hotovosti jsme zařadili mezi stereotypní činnosti a běžně nezkoumáme pravost bankovek. Možná …PŘEČÍST »
 • První hodina parkování na náměstí zdarma

  První hodina parkování na náměstí zdarma

  Parkování na náměstí zdarma S prvním únorovým dnem dochází i ke změně parkovacího systému v centru Mníšku. Rada města Mníšek pod Brdy schválila změnu režimu parkování na náměstí F. X. …PŘEČÍST »
 • Ukončení nařízení Státní veterinární správy v souvislosti s ptačí chřipkou

  Ukončení nařízení Státní veterinární správy v souvislosti s ptačí chřipkou

  Státní veterinární správa ukončila ke dni 10.3.2017 všechna nařízení vydaná v souvislosti s výskytem aviární influenzy (ptačí chřipky). Viz. zpráva SVSPŘEČÍST »
 • Rekonstrukce Čajkovského ulice

  Rekonstrukce Čajkovského ulice

  V pondělí 6.3.2017 bude zahájena rekonstrukce Čajkovského ulice, bližší informace naleznete zde   nebo zde: Čajkovského_zahájení rekonstrukce   Děkujeme za pochopení.PŘEČÍST »
ARCHIV

Policie žádá o pomoc