Stránka s příspěvky MÚ

 • AKTUALIZACE – Odvolání pátrání

  AKTUALIZACE – Odvolání pátrání

  AKTUALIZACE: Odvoláváme pátrání po vězni, kterého jsme hledali od minulého týdne. Díky poznatkům od občanů jsme si dnes kolem poledne hledaného ,,vyzvedli“ přímo v autobuse v Dobříši, který měl namířeno z …PŘEČÍST »
 • Poznáváte muže na videozáznamu?

  Poznáváte muže na videozáznamu?

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Prověřujeme krádež elektrokola, které majitel zamkl do kovového boxu u nádraží v Řevnici.  Řevničtí policisté se zabývají případem krádeže elektrokola za několik desítek tisíc korun, které si …PŘEČÍST »
 • Hledáme svědky dopravní nehody, k níž došlo již před dvěma lety

  Hledáme svědky dopravní nehody, k níž došlo již před dvěma lety

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Na křižovatce v Hostivici se střetlo osobní auto s motocyklem. Kriminalisté z Prahy-západ se již dva roky zabývají dopravní nehodou osobního vozidla s motocyklem, k níž došlo 23. …PŘEČÍST »
 • Bezpečně v Brdech

  Bezpečně v Brdech

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – O víkendu bylo v Brdech rušno a zároveň bezpečno. Policisté ze Středních Čech realizovali projekt Bezpečné Brdy kousek od Prahy.   Preventistka Územního odboru Prahy venkov …PŘEČÍST »
 • Znovu v nebezpečném úseku

  Znovu v nebezpečném úseku

  PRAHA – VENKOV – ZÁPAD –  Kam nevidíme, pomůže nám dron. V úterý 5. září proběhla na Hostivicku dopravně bezpečností akce, které se účastnili dopravní policisté ve spolupráci s kriminalistickým …PŘEČÍST »
 • Řidič ovlivněný alkoholem se snažil ujet strážníkům

  Řidič ovlivněný alkoholem se snažil ujet strážníkům

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Na cestu se posilnil třemi láhvemi vína. Alkohol za volant nepatří a ujíždět strážníkům a policistům nemá smysl a nevyplácí se to. Nicméně toto si zkusil 69letý …PŘEČÍST »
 • Zaměřeno na zranitelné! Celý kraj byl opět v akci.

  Zaměřeno na zranitelné! Celý kraj byl opět v akci.

  Praha venkov – ZÁPAD – Policisté ze Středočeského kraje mají napilno. Na Praze – západ jsme se také zapojili do silničních kontrol. Po celé republice koncem prázdnin přicházejí na řadu …PŘEČÍST »
 • Nářadí bylo cílem krádeže

  Nářadí bylo cílem krádeže

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Škoda na odcizení dosahuje čtyřiceti tisíc korun.  Policisté z obvodního oddělení Hostivice se zabývají případem vloupání do stavební buňky, z níž bylo odcizené nářadí za několik desítek …PŘEČÍST »
 • Pátráme po muži trpícím schizofrenií

  Pátráme po muži trpícím schizofrenií

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Pokud muže uvidíte, ozvěte se prosím na linku 158.  Od dnešního dopoledne pátráme po 60letém muži z Mníšku pod Brdy, který má omezenou svéprávnost a od včerejšího …PŘEČÍST »
 • Kolama dolů

  Kolama dolů

  Praha venkov – ZÁPAD – Druhá polovina spanilých jízd začala.   Ředitelství služby dopravní policie Policejního prezidia ČR s Asociací center bezpečné jízdy, Autoklubem ČR a Týmem silniční bezpečnosti, pořádá …PŘEČÍST »
 • Kriminalisté jsou na stopě falešnému bankéři

  Kriminalisté jsou na stopě falešnému bankéři

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Pomozte nám, prosím, podezřelé osoby ztotožnit. Kriminalisté z Prahy venkov-západ se zabývají případem podvodného jednání v podobě falešného bankéře, kterému se podařilo vystrašit ženu pod legendou napadení …PŘEČÍST »
 • Pozvánka – Evropský den proti vloupání

  Pozvánka – Evropský den proti vloupání

 • Policie ve školkách? Co tam dělá?

  Policie ve školkách? Co tam dělá?

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Policisté navštěvují děti z místních mateřských škol. Preventivní, ale i prezentační akce jsou v plném proudu. I když počasí není stále optimální, duben i květen …PŘEČÍST »
 • Osvěty v kyberprostoru není nikdy dost!

  Osvěty v kyberprostoru není nikdy dost!

  Praha venkov – ZÁPAD – Policisté se věnují prevenci v kyber prostoru se žáky škol i širokou veřejností. A zase ten kyberprostor… Proč? Protože obětí podvodů a jiných útoků v …PŘEČÍST »
 • Hledáme svědky vloupání do vozidla

  Hledáme svědky vloupání do vozidla

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – K události došlo na konci ledna na parkovišti u hostivického vlakového nádraží. Policisté se od konce ledna zabývají případem vloupání do vozidla, jehož pachatele se doposud nepodařilo …PŘEČÍST »
 • Den za mimořádných událostí a běžných rizik v Hostivici

  Den za mimořádných událostí a běžných rizik v Hostivici

  Praha venkov – ZÁPAD – Policisté ukázali, že zima je nezastaví a přes chladné počasí venku prezentovali svou práci více jak 400 dětem z 1. stupně Základní školy Hostivice. Tentokrát …PŘEČÍST »
 • Prokazovala se zfalšovaným vysokoškolským diplomem

  Prokazovala se zfalšovaným vysokoškolským diplomem

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Kriminalisté obvinili ženu ze dvou zločinů. Kriminalisté z Prahy-západ po téměř dvou a půl letech prověřování, zjišťování veškerých skutečností a získávání důkazů ohledně padělání vysokoškolského diplomu ukončili …PŘEČÍST »
 • Dvě dopravní nehody s účastí cyklisty

  Dvě dopravní nehody s účastí cyklisty

  Dopravní policisté z Prahy západ vyjížděli společně se záchranáři 23. března ke dvěma dopravním nehodám, při kterých byli zraněni cyklisté. Připomínáme všem účastníkům provozu na pozemních komunikacích – Buďte opatrní! První …PŘEČÍST »
 • Vandal řádil u zaparkovaných aut

  Vandal řádil u zaparkovaných aut

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Nevšimli jste si někoho?  Policisté z obvodního oddělení Řevnice přijali 24. března večer několik oznámení o poškozených vozidlech v ulici V Horce v obci Černošice. Na místo oznámení …PŘEČÍST »
 • Další zajímavá spolupráce

  Další zajímavá spolupráce

  Praha venkov – ZÁPAD – Bezpečnost a Svaz postižených civilizačními chorobami Roztoky V úterý 14. března 2023 se v kongresovém sále hotelu Academic v Roztokách konala členská schůze Svazu postižených civilizačními chorobami. Tento …PŘEČÍST »
 • Omezení dopravy v ul. Nádražní v Roztokách

  Omezení dopravy v ul. Nádražní v Roztokách

  Z důvodu havarijního stavu opěrné zdi na sil. III/2421 na ul. Nádražní v Roztokách provede Krajská správa a údržba komunikací dne  24.3.2023 omezení průjezdu vozidel nad 3,5 tuny s výjimkou …PŘEČÍST »
 • POL POINT mají k dispozici i v Roztokách u Prahy

  POL POINT mají k dispozici i v Roztokách u Prahy

  KRAJ/ROZTOKY – Občané v Roztokách u Prahy mají možnost podat jakékoliv oznámení policistům novým moderním způsobem – prostřednictvím POL POINTU.    Občané Roztok u Prahy mají od února letošního roku …PŘEČÍST »
 • Nalezený zlatý prstýnek muž nevrátil

  Nalezený zlatý prstýnek muž nevrátil

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Poznáte muže na kamerových záznamech? Policisté Obvodního oddělení Libčice nad Vltavou od 10. prosince 2022, tedy od doby oznámení poškozenou ženou, šetří případ zatajení věci, …PŘEČÍST »
 • S vozidlem havaroval do stromu, náraz bohužel nepřežil

  S vozidlem havaroval do stromu, náraz bohužel nepřežil

  PRAHA VENKOV – ZÁPAD – Kriminalisté se okolnostmi a příčinou dopravní nehody zabývají. V úterý 15. února, krátce po půl deváté večer, vyjížděly všechny složky integrovaného záchranného systému k dopravní …PŘEČÍST »
 • Z rodinného domu odcizil neznámý pachatel spoustu cenností

  Z rodinného domu odcizil neznámý pachatel spoustu cenností

  Škoda byla předběžně vyčíslena na několik stovek tisíc. Policisté z obvodního oddělení Libčice prověřují případ vloupání do rodinného domu v ulici Opletalova v Roztokách, k němuž došlo v době od …PŘEČÍST »
 • Z neuzamčené garáže pachatel odcizil skútr

  Z neuzamčené garáže pachatel odcizil skútr

  Mějte své věci řádně zabezpečené. Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ krádeže skútru, který odcizil neznámý pachatel z garáže u rodinného domu v Roztokách v ulici Zaorálkova. Podle dosavadního …PŘEČÍST »
 • Oblékl se do značkového oblečení a chtel utéct

  Oblékl se do značkového oblečení a chtel utéct

  Při útěku ho ale zastavila ostraha prodejny, poté putoval do rukou policie. Policisté z obvodního oddělení Hostivice sdělili 32letému recidivistovi podezření ze spáchání trestného činu krádeže, kterého se dopustil tím, …PŘEČÍST »
 • Nadýchal přes jedno promile

  Nadýchal přes jedno promile

  Za jízdu pod vlivem alkoholu mu hrozí až jeden rok za mřížemi. Policisté z obvodního oddělení Mníšek pod Brdy zastavili v rámci silniční kontroly na konci ledna odpoledne, u fotbalového …PŘEČÍST »
 • Odcizil nářadí z lodních kontejnerů a pohonné hmoty z vozidla a sekačky

  Odcizil nářadí z lodních kontejnerů a pohonné hmoty z vozidla a sekačky

  Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ vloupání do lodních kontejnerů, z nichž bylo odcizeno nářadí a také krádež pohonných hmot z dodávky a pojízdné …PŘEČÍST »
 • Stavební lešení je poslední dobou v kurzu

  Stavební lešení je poslední dobou v kurzu

  Zloděj se s krádeží lešení moc nepáral a lešení odcizil i s vlekem. Policisté z obvodního oddělení Libčice šetří případ krádeže lešení společně s vlekem, čímž neznámý pachatel způsobil majiteli …PŘEČÍST »
 • Objednal si domů čističku vzduchu

  Objednal si domů čističku vzduchu

  Buďte obezřetní s nákupy na internetu a neposílejte peníze neověřeným prodejcům. Čím dál častěji, téměř denně, se policisté setkávají s případy podvodného prodeje přes internetové obchody, bazary či sociální sítě. Buďte …PŘEČÍST »
 • Z chaty byly odcizeny cenné věci

  Z chaty byly odcizeny cenné věci

  Mějte řádně zabezpečený majetek. Policisté z obvodního oddělení Řevnice šetří případ vloupání do dvou chat v ulici K Mejtku v Třebotově, k čemuž došlo v době od 29. prosince 2021 …PŘEČÍST »
 • Hledáme svědky k případu úmyslně zapáleného vozidla

  Hledáme svědky k případu úmyslně zapáleného vozidla

  Muž na videozáznamu by nám mohl pomoci s objasněním. Poznáváte ho? Kriminalisté z Prahy venkov-západ se obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění muže, kterého zachytila kamera na …PŘEČÍST »
 • Pokoušel se vloupat do stavby domu

  Pokoušel se vloupat do stavby domu

  Pachatel způsobil svým jednáním škodu na poškození za několik desítek tisíc korun. Policisté z obvodního oddělení Hostivice šetří případ pokusu vloupání do neobydlené stavby rodinného domu v ulici Otakara Kádnera …PŘEČÍST »
 • Ze stavební buňky odcizil nářadí

  Ze stavební buňky odcizil nářadí

  Nevšimli jste si někoho? Policisté z obvodní oddělení Libčice šetří případ vloupání do stavební buňky, z níž neznámý pachatel odcizil nářadí za několik desítek tisíc korun. K vloupání do buňky …PŘEČÍST »
 • Ze zahradního domku byla odcizena jízdní kola a pila

  Ze zahradního domku byla odcizena jízdní kola a pila

  Nevšimli jste si podezřelé osoby? Policisté z obvodního oddělení Hostivice šetří případ odcizených jízdních kol a nářadí, které odcizil neznámý pachatel z 18. na 19. prosince, v ulici Na Stochově …PŘEČÍST »
 • Týrání zvířat

  Týrání zvířat

  Prověřujeme případ usmrcených koz. Policisté z obvodního oddělení Řevnice prověřují hrůzný případ dvou usmrcených koz , čehož se dopustil dosud neznámý pachatel. Podle dosavadního šetření dosud nezjištěný pachatel, v době …PŘEČÍST »
 • Vandal vyryl rýhu na autě

  Vandal vyryl rýhu na autě

  Nevšimli jste si někoho podezřelého? Policisté z obvodního oddělení Hostivice šetří případ poškozeného vozidla, na který neznámý pachatel vyryl nějakým předmětem rýhu dlouhou více než dva a půl metru. Zatím …PŘEČÍST »
 • Železné tyče byly cílem zloděje

  Železné tyče byly cílem zloděje

  Nevšimli jste si někoho podezřelého? Hostivičtí policisté se v současné době zabývají případem odcizených železných tyčí, kdy se jednalo o více než dvě stě kusů. Podle dosavadního šetření neznámý pachatel, …PŘEČÍST »
 • Poznáváte muže, které zachytila kamera při krádeži?

  Poznáváte muže, které zachytila kamera při krádeži?

  Pomozte nám je ztotožnit. Policisté z obvodního oddělení Hostivice se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění dvou mužů podezřelých ze spáchání trestného činu krádeže. Podle dosavadního šetření …PŘEČÍST »
 • Poznáváte muže na fotografii?

  Poznáváte muže na fotografii?

  PRAHA VENKOV-ZÁPAD – Pomozte nám ho ztotožnit. Policisté z obvodního oddělení Hostivice se obrací s žádostí o pomoc při ztotožnění dosud neznámého pachatele podezřelého z krádeže. Zatím neztotožněný pachatel vstoupil …PŘEČÍST »
 • Práce na silnici II/240 ve Statenicích

  Práce na silnici II/240 ve Statenicích

  Z důvodu zajištění stability opěrných zdí podél silnice II/240 v obci Statenice – Černý Vůl, dojde v místě stavby k dopravnímu omezení v termínu 1.9. – 1.11.2020. Provoz zde bude …PŘEČÍST »
 • Uzavření železničního přejezdu v Radotíně

  Uzavření železničního přejezdu v Radotíně

  V době od 18.8. (08 hod.) do 23.8.2020 (15 hod.) bude z důvodů provádění prací plně uzavřen železniční přejezd v Praze- Radotíně na sil. č. II/115 (ul. Karlická, směr na …PŘEČÍST »
 • Vloupání do rekreační chaty

  Vloupání do rekreační chaty

  Pomozte vypátrat zloděje. Policisté Obvodního oddělení Libčice nad Vltavou prošetřují vloupání do rekreační chaty v obci Roztoky v ulici V Chatách. Zatím nezjištěný pachatel v době od 22:00 hodin dne 11.  června 2020 …PŘEČÍST »
 • Ze zloděje bude asi zahradník

  Ze zloděje bude asi zahradník

  Ze zahradnictví byly odcizeny rostliny za necelých sedmaosmdesát tisíc korun. Na policejní služebnu obvodního oddělení Řevnice bylo přijato oznámení o krádeži rostlin v zahradnictví v obci Lety. Neznámý pachatel se v čase od …PŘEČÍST »
 • Ze zloděje se asi stane hudebník

  Ze zloděje se asi stane hudebník

  Pátráme po pachateli a odcizených hudebních nástrojích a nářadí. Policisté obvodního oddělení Libčice v  současné době prošetřují případ odcizených věcí z garáže u rodinného domu. Neznámý pachatel v čase od 23.00 hodin …PŘEČÍST »
 • Pomozte vypátrat pachatele

  Pomozte vypátrat pachatele

  Vloupal se do kontejneru, který slouží jako kancelář a sklad. Policisté Obvodního oddělení Mníšek pod Brdy prošetřují vloupání do lodního kontejneru, ke kterému došlo v noci ze soboty 30. května 2020 …PŘEČÍST »
 • Uzavírka silnice II/116 Řevnice – Mníšek pod Brdy

  Uzavírka silnice II/116 Řevnice – Mníšek pod Brdy

  Z důvodu oprav silničních svodidel na sil. II/116 bude úplná uzavírka této silnice na trase Řevnice – Mníšek pod Brdy v termínu 15.3. do 10.5.2020. Po ní bude následovat částečná …PŘEČÍST »
 • Dopravní omezení na silnici č. II/101

  Dopravní omezení na silnici č. II/101

  Z důvodu rekonstrukce povrchů vozovky sil. č. II/101 je omezen silniční provoz mezi obcemi Třebotov a Tachlovice. Práce jsou rozděleny na jednotlivé etapy, úsek Tachlovice – Chýnice a Třebotov – …PŘEČÍST »
 • Střešní box zmizel z vozidla

  Střešní box zmizel z vozidla

  Pomozte při dopadení zloděje střešního boxu. Policisté obvodního oddělení Hostivice nyní prošetřují případ odcizeného střešního boxu, kterého se zmocnil dosud neznámý pachatel z vozidla v obci Hostivice. Neznámý pachatel v časovém rozmezí od …PŘEČÍST »
 • Posilněn alkoholem usedl za volant

  Posilněn alkoholem usedl za volant

  Řidič měl téměř 1,5 promile alkoholu v dechu. Ve čtvrtek 20. února krátce po půlnoci zastavili policisté z Obvodního oddělení Libčice nad Vltavou ke kontrole řidiče, který projížděl obcí Tursko. Následně …PŘEČÍST »
 • Neukázněný řidič pod vlivem alkoholu

  Neukázněný řidič pod vlivem alkoholu

  Jízda pod vlivem návykových látek je velmi riskantní a nebezpečná. Policisté obvodního oddělení Hostivice nyní prošetřují případ třiapadesátiletého řidiče z Prahy, který usedl za volant pod vlivem alkoholu a nyní je …PŘEČÍST »
 • Všímavostí občana byli pachatelé vyrušeni

  Všímavostí občana byli pachatelé vyrušeni

  Pátráme po pachatelích, kteří značně poškodili dveře při vloupání. Policisté obvodního oddělení Hostivice nyní pátrají po dvou pachatelích, kteří se dne 26. ledna 2020 krátce po jedné hodině snažili vloupat …PŘEČÍST »
 • Omezení provozu na dálnici D4 u Řitky

  Omezení provozu na dálnici D4 u Řitky

  Dne 1.2.2020 bude v době od 21.15 do 04.30 hod. omezen provoz na dálnici D4 u obce Řitka (exit 14). Důvodem je provádění prací na mostní konstrukci. Provoz bude zcela …PŘEČÍST »
 • Rekonstrukce přednádražního prostoru Řevnice

  Rekonstrukce přednádražního prostoru Řevnice

  V rámci rekonstrukce přednádražního prostoru vlakové zastávky ČD v Řevnicích dojde v jejím okolí k dopravnímu omezení. Práce začnou koncem června a potrvají po dobu 6 měsíců. DIO 2-13.6 DIO1-13.6PŘEČÍST »
 • Zloděj se zmocnil mobilu s platební kartou

  Zloděj se zmocnil mobilu s platební kartou

  Policisté z Obvodního oddělení Řevnice řeší případ zneužití kreditní karty, kdy se neznámý pachatel nejprve zmocnil mobilního telefonu zn. BlackWie a to v době od 15.30hodin dne 24. 3.2 019 do …PŘEČÍST »
 • Rekonstrukce silnice č. II/115 v Černošicích, etapy omezení

  Rekonstrukce silnice č. II/115 v Černošicích, etapy omezení

  V Černošicích opět dojde na sil. č. II/115 k omezení provozu silniční dopravy. Jedná se o pokračování rekonstrukce povrchu komunikace. Od začátku května 2018 nastane několik etap prací. Objízdné trasy jsou …PŘEČÍST »
 • Rekonstrukce sil. č. II/115 v Černošicích

  Rekonstrukce sil. č. II/115 v Černošicích

  V Černošicích dojde na sil. č. II/115 k omezení provozu silniční dopravy. Důvodem je již delší dobu plánovaná rekonstrukce povrchu komunikace. Od 3.9. do 29.9.2017 dojde k  částečné uzavírce provozu, od 30.9. …PŘEČÍST »
 • Pozor na podvodníky

  Pozor na podvodníky

  Dne 1.5.2017 byl z ulice 9. května na Starém sídlišti hlídce MP ohlášen výskyt podvodníků, zvonících na osamělé seniory a vydávajících se za jejich vzdálené příbuzné. Hlídce se bohužel nepodařilo …PŘEČÍST »
 • Hostivice Run 20.5.2017 / omezení v dopravě

  Hostivice Run 20.5.2017 / omezení v dopravě

  Bližší informace o této akci naleznete na www stránkách akce http://www.hostivicerun.cz/ Trasa závodu  PŘEČÍST »
 • Poslední březnový víkend povede přes Rudnou dálnice!

  Poslední březnový víkend povede přes Rudnou dálnice!

  Většina stavebních prací je prováděna v uzavření komunikace Rudná – Chýně a za dopravních omezení dálnice D5 realizovaných převážně ve spolupráci se střediskem ŘSD SSÚD Rudná. Stěžejní operací celé opravy …PŘEČÍST »
 • Jak poznat padělanou bankovku?

  Jak poznat padělanou bankovku?

  Dostala se vám do rukou podezřelá bankovka a nevíte, jak rozpoznat pravé peníze od padělku? Přijímání a vydávání hotovosti jsme zařadili mezi stereotypní činnosti a běžně nezkoumáme pravost bankovek. Možná …PŘEČÍST »
 • První hodina parkování na náměstí zdarma

  První hodina parkování na náměstí zdarma

  Parkování na náměstí zdarma S prvním únorovým dnem dochází i ke změně parkovacího systému v centru Mníšku. Rada města Mníšek pod Brdy schválila změnu režimu parkování na náměstí F. X. …PŘEČÍST »
 • Ukončení nařízení Státní veterinární správy v souvislosti s ptačí chřipkou

  Ukončení nařízení Státní veterinární správy v souvislosti s ptačí chřipkou

  Státní veterinární správa ukončila ke dni 10.3.2017 všechna nařízení vydaná v souvislosti s výskytem aviární influenzy (ptačí chřipky). Viz. zpráva SVSPŘEČÍST »
 • Rekonstrukce Čajkovského ulice

  Rekonstrukce Čajkovského ulice

  V pondělí 6.3.2017 bude zahájena rekonstrukce Čajkovského ulice, bližší informace naleznete zde   nebo zde: Čajkovského_zahájení rekonstrukce   Děkujeme za pochopení.PŘEČÍST »
ARCHIV

Policie žádá o pomoc